Sprawdź nas też tutaj

News

Paluch mówi co z nową płytą i wskazuje raperów, którzy zrobią karierę

Album może nie wyjść w tym roku.

Opublikowany

 

Paluch raper
Paluch / fot. bartekm

Od kilku dni wiemy, że Paluch pracuje nad nową płytą. Dzisiaj pochwalił się on zdjęciem z planu klipu, który zobaczymy jeszcze w tym miesiącu. Pierwszym singlem promującym nowy krążek rapera będzie „Spłata”. W komentarzach pod postem udostępnionym przez Palucha pojawił się jednak komentarz krytykujący rapera. –  To już jest produkowanie rapu jak w fabryce. Rozumiem, że trzeba zapewnić byt dzieciakom, ale dla prawdziwego słuchacza jest to niesmaczne i to nie tylko o tobie mowa. Jest jeszcze parę takich typów jak np KęKę, nie wspominając już o młodym pokoleniu – napisał użytkownik @najmilszy.

Poznaniak nie pozostał obojętny na ten wpis. – Wydaję płytę na rok od ponad 10 lat, więc o jakich “dzisiejszych czasach” mówisz? Muzyka to całe moje życie robię ją z przyjemnością, a nie na akord. Album może nie wyjść w tym roku, nie mam spiny – odpowiedział raper.

Muzyk odniósł się również do drugiej części wpisu odnoszącego się do młodego pokolenia. Ujawnił on, którzy raperzy jego zdaniem mają szansę na dłuższy pobyt na scenie. – Żabson i ReTo będą dłużej niż sezon, ale jest wielu, którzy na***wiają, bo przeminą – przyznał.Paluch chwali Taconafide, Kali nie chce takiego sukcesu

W ostatnich tygodniach powrócił temat drugiej wspólnej płyty Palucha i Kaliego. Obaj artyści z dystansem mówią o kolejnym projekcie, chociaż Kali przyznaje, że namawia swojego poznańskiego kolegę na kolejną wspólną płytę. Autor albumu „V8T” został także zapytany ostatnio czy ich ewentualny album z Paluchem miałby szansę zostać odebrany na taką skalę jak projekt Taconafide. – Na taką skalę nie, bo ja i Paluch mamy zgoła inne podejście do rapu – odpowiedział Kali w rozmowie z Mateuszem Natali. – Nie obrażając nikogo Taconafide jest w dużym stopniu produktem, a ja bym nigdy nie chciał do takiego etapu dojść. Ktoś powie: „A Ganja Mafia”? W pewnym sensie to był też produkt, ale myślę, że nie na tyle z premedytacją stworzony jak zrobiła to stajnia Quebo i Taco – stwierdził.

Paluch natomiast w bardzo pozytywnych słowach wypowiedział się na temat projektu Taco Hemingwaya i Quebonafide. – To jedna z największych tras w historii polskiej muzyki. Ich projekt pie****nął tak mocno, że media nie mogą tego w żaden sposób negować i pomijać. Najlepsze jest to, że oni zrobili to sami, bez oficjalnej pomocy ludzi z zewnątrz, spoza hip-hopu – mówił raper w rozmowie z Marcinem Misztalskim dla Red Bulla.

10 komentarzy
10 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Czambałamba
4 lat temu

Zaraz ta kurwa transseksualna yurkosky zacznie nachalna promocje i lizanie odbytu palca za preorderze i koszulkę

S do K
4 lat temu
Reply to  Czambałamba

No ten Jurkoski to cwel w chuj
Zaprasza znanych topowuch cweli Tylko po to by wyśwoetlenia sie zgadzaly i kasa z yt
Jakoś nie siedzi mi ten typ i nie lubie go

Zdzichu mineciarz
4 lat temu

Kciuk czai się na skarpeciarza. pewnie wróbel, czy jak mu tam już rozjebany jak dziura w Gwatemali. Nie dla psa jego dupa, dla borixona to!

PEDErasta
4 lat temu

sie kurwa rozpisał jebany

BEKA Z RAPSÓW
4 lat temu

W skrócie, paluch zazdrości sukcesu pedzi, a kali nie. Można zazdrościć zarobionej kasy, ale na pewno nie o taki rap nic nie robiłem!

BEKA
4 lat temu

afera o komentarz buhahahuahuah

BEKA
4 lat temu

afera o komentarz buhahahaha

MIRAS X
4 lat temu

Z nudów można oblukać https://www.youtube.com/edit?o=U&ar=1&video_id=WezipxJyFuU TAK JEST projekt 137

Cwelczyńscy
4 lat temu

Jakto nie wydają w tym samym czasie? W 2016 Białas i Neile wydali swoje solowe albumy w tym samym dniu i jeśli się nie myle to „#nowanormalność” Solara z Beezym oraz „Hellboy” ADMa też wyszły w tym samym dniu.

Lololo
4 lat temu
Reply to  Cwelczyńscy

Z kkm kurwa? Xddd neile? Adm? No kurwa wielce prawdopodpbne ze ktorykolwiek moglby komukolwiek podjebac jedynke na olisie, beka

Popularne