GLAMRAP POLECA: Hip Hop Festival w Poznaniu. Kup bilety już teraz!

Sprawdź nas też tutaj

News

Paluch po raz pierwszy z koncertami w USA

„Dawno nie widzieliśmy tak dużego zainteresowania koncertami hip-hopowymi”.

Opublikowany

 

paluch każdy blok
Fot. Bartek Modrzejewski IG.COM_BARTEKM__

Paluch po raz pierwszy w swej karierze zagra koncerty w Stanach Zjednoczonych. Fani polskiego hip-hopu będą mieli szansę zobaczyć go w 12 maja w Chicago i 13 maja w Nowym Jorku.

– To niebywale że artysta z tak długim stażem na scenie i z tyloma sukcesami nigdy nie wystąpił w Stanach Zjednoczonych. Staraliśmy się ściągnąć go tutaj dużo wcześniej, ale przy jego napiętym grafiku w Polsce i Europie ciężko było znaleźć dogodne terminy na organizację trasy po USA – powiedział Gram-X z Gram-X Promotions, organizator trasy.

Długo wyczekiwane koncerty Palucha w USA Palucha odbędą się w chicagowskim Copernicus Center i nowojorskim Melrose Ballroom. Jak podają organizatorzy koncert w Chicago jest już wyprzedany, a na koncert w Nowym Jorku bilety sprzedają się w błyskawicznym tempie.– Dawno nie widzieliśmy tak dużego zainteresowania koncertami hip-hopowymi. Widać, że jest głód dobrego polskiego rapu w USA i czuję, że Paluch dostarczy tutaj historycznych wydarzeń, które długo będą pamiętane przez ludzi – dodaje Gram-X.

Podczas koncertów Palucha w USA wystąpi też cały szereg artystów, którzy tworzą polski rap na emigracji, w tym Raport 9095, Prospekt, Kreator Banda, Sokaty, Elixir, KTK Kot, Elixir oraz Dj Gram-X & DJ Kolel.22 komentarze
22 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Miąższ
23 dni temu

Paluch tylko nie zapomnij wspomnieć jak bardzo wspierasz czarnych. Potem oczywiście feat z jakimś członkiem KuKluxKlanu.
#chwalasluzacymzapamietana

Trabant
23 dni temu
Reply to  Miąższ

Dawaj na solo. Walimy się ze sprzętem do odciny ja mam metalową rurę a ty jakąś gałąź sobie znajdziesz. Kto przegra jest piz.dą. wchodzisz w to czy wymiękasz?

Sarden
23 dni temu
Reply to  Trabant

Twoja mamusia była gwaucona tą metalową rurą

Rafalalek
23 dni temu
Reply to  Miąższ

W Paluchu najbardziej irytujące poza hipokryzją jest to jak bardzo on się kreuje na takiego swojskiego chłopa, co łysy jest, krzywe zeby ma, takie jakies tanie gadki, że ma porsche ale *uj z tym, albo gadki typu „mordo jak już nie moge być kimś innym i chętnie rzuciłbym to w pi*du” czyli co, to jakaś misja dziejowa każe paluchowi ZSSR robić rap?

Kutanozaurus Rex
23 dni temu

Koncerty dla uposiów

RATKO MLADIĆ
23 dni temu

Możesz śmiało iść

Zapity
23 dni temu

NIEBYWAŁE!

Zbawca wszystkiego
23 dni temu

Jeszcze tego tam nie było xD

Twoj naebany stary
23 dni temu

Elixir przed ktk kot jest lepszy niz Elixir po ktk kot? Bo nie wiem dlaczego sa w tej kolejnosci i nie maja beefu ktory z nich to ten wlasciwy elixir

Baruch Spinoza
23 dni temu

To są bracia syjamscy

Maty Elo Fb
22 dni temu
Reply to  Baruch Spinoza

Somalijscy jak juz

Ebulon
22 dni temu

Niby Paluch a strzela z ucha zamiast palców.

anonimowy OKRUTNIK
23 dni temu

hmm budowlance tęsknią za osiedlowym sznytem trochę hib hobb ale jednak trump i jazda z czarnymi :-O ROBAAAAKI #Garby #Rolex

Halpert
23 dni temu

Finger wracaj, nie rób lipy za oceanem..

Trabant
23 dni temu

Pierszy wy kur.wy

Popularne