Sprawdź nas też tutaj

News

Paluch ujawnia jak sprzedała się płyta Szpaka

Komercyjny sukces „Atypowego”.

Opublikowany

 

Szpaku

19 października ukazała się druga płyta Szpaka „Atypowy”. Krążek zdobył pozytywne recenzje 9/10 od naszej redakcji oraz przyjął się wśród słuchaczy. – Już dawno nie słyszałem albumu, który mógłby być tak dobrą wizytówką całokształtu twórczości. Nie boje się użyć stwierdzenia, że „Atypowy” to opus magnum Szpaka, które bardzo ciężko będzie zbić z tronu. Kupuję ten album w całości.​ – pisał w swojej recenzji Mateusz Matwijów”.

Krążek, który zadebiutował na drugiej pozycji krajowej listy Olis notuje bardzo dobre wyniki sprzedażowe. Jak ujawnił Paluch, szef wytwórni, której nakładem ukazała się płyta Szpaka – przekroczyła ona próg do przyznania złotej płyty. – Album przekroczył już próg na złotą płytę, sprzedając się w liczbie ponad 16 000 fizycznych sztuk (w tym preorder) – poinformował artysta.

Szpaku jest obecnie w trasie koncertowej. Jego występy cieszą się ogromną popularnością robiąc sold outy m.in. w Krakowie, Katowicach, Rzeszowie, Olsztynie i Łodzi.

 
3 komentarze

3
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
lol

Ja pierdolę jakby kogoś interesowała recenzja jakiegoś gównoredaktora z glamrapu XD Już się tak po jajach nie liżcie, cweluchy

Marynarz

To teraz z Young Multim piwko trzeba wypic

ProfesorNauk

Nie sprzedała się. Rozjuszeni działkowicze i sadownicy brali ją sobie za darmo w ramach rekompensaty za skradzione czereśnie

Popularne