Sprawdź nas też tutaj

News

Paluch zapowiada następcę „Złotej Owcy”

W sieci pojawił się kolejny klip z udziałem poznańskiego rapera.

Opublikowany

 

Paluch raper

Poznański raper ma dobre wieści dla swoich fanów. Jeszcze w tym miesiącu mamy poznać pierwszy singiel i tytuł nadchodzącego albumu rapera. – Pierwszy numer oraz tytuł kolejnego albumu jeszcze w sierpniu – poinformował artysta. Następca ubiegłorocznej „Złotej Owcy” będzie dziesiątym albumem studyjnym w dorobku Palucha. Przypomnijmy, że preorder ostatniej płyty rapera został wyprzedany w ilości 10 000 egzemplarzy, a tuż po weekendzie premierowym album uzyskał status złotej płyty.

Mimo napiętego kalendarza koncertowego Paluch nie rezygnuje z gościnnych zwrotek. Wczoraj mogliśmy go usłyszeć w nowym singlu Majora SPZ „Towar”, a dzisiaj raper pojawił się w numerze grupy Logo Dzielnicy.

„Jestem świadomy, że zostanę wyparty ze sceny”

Paluch to obecnie jeden z najpopularniejszych raperów w Polsce, który sprzedaje ogromne nakłady płyt. Podchodzi on jednak z pokorą do swojego scenicznego sukcesu. – Czas pokaże, czy ludzie będą o mnie pamiętać za kilka lat, tak jak wciąż pamiętają np. o Guralu. Nie wiem, czy moja muzyka będzie ważna dla tej sceny – o ile jest ważna teraz – za jakiś czas – mówił raper kilka dni temu dla portalu redbull.com. – Już pojawiają się raperzy dużo młodsi ode mnie, którzy za rok będą sprzedawać więcej płyt niż ja. Każde pokolenie ma swoje pięć minut. Biorę pod uwagę to, że za jakiś czas ludziom może znudzić się mój ryj i nawijka. (śmiech) Jestem świadomy, że przyjdzie taki moment, w którym zostanę wyparty ze sceny. Na szczęście nic w tej chwili na to nie wskazuje, więc dalej w spokoju robię swoje – wyjaśniał.

Kali & Paluch – druga wspólna płyta?

Pierwszy album Palucha i Kaliego ukazał się przeszło pięć lat temu. Dziś obaj raperzy są na jeszcze wyższych pozycjach na scenie, a ich kolejna wspólna płyta na pewno zrobiłaby sporo zamieszania.  – Ja Palucha namawiam już dłuższy czas, nawet nie zważając na to, że w moim przypadku też byłoby ciężko z czasem – mówił Kali jakiś czas temu odnośnie kolejnego projektu z Poznaniakiem. – Na razie nie ma tego w planach – twierdził Paluch w rozmowie z Proceente kilka miesięcy temu. –  Jesteśmy dość mocnymi indywidualistami. Kali robi to po swojemu, ja to robię po swojemu. Te podobieństwa oczywiście są, ale każdy ma swoją “lotkę” i nie wiem, czy mielibyśmy siły, żeby to jeszcze raz zrobić. Pamiętam, jak pracowaliśmy nad tym, ile było tarć przy “Milionie dróg do śmierci”. Nie była to najłatwiejsza praca – wyjaśniał.

 
5 komentarzy
5 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Snupdragidrag
3 lat temu

Czy będzie to złota koza?

......................
3 lat temu
hejter
3 lat temu

buja mi to koło chuja

JEBAC NEWSCHOOL
3 lat temu

QuebonaFIDENT, TacoheminGEJ i reszta emopedałów w grzywkach i rurkach, która zawodzenie do discobitów nazywa rapem i postępem niech posłucha co mówi Snoop Dogg o tzw. „nowoczesnych raperach”:
https://www.youtube.com/watch?v=g0OdmRtuQew

bbbbbb
3 lat temu

Popularne