Sprawdź nas też tutaj

Opublikowany

 

„Patermusisz” to pierwszy klip zwiastujący album Patera pt. „BezPrzerwy”, którego premiera planowana jest na wrzesień 2018 roku.

Muzykę do utworu stworzył Faded Dollars, singiel zobrazował dotSITE, a za mix/master odpowiedzialny jest Julas.

Pater dał się poznać już jakiś czas temu za sprawą materiału zatytułowanego „Chaos”, na którym mimo młodego wieku pokazał dojrzałość w spojrzeniu na otaczający go świat. Pochodzący z Kościana reprezentant NNJL cechuje się świeżym stylem i dynamicznym flow nie gubiąc przy tym poziomu liryki.

1 komentarz
1 Komentarz
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
cardiv
4 lat temu

Kurwaaaa co za brudas jebany spradzcie jego paluchy w teledysku jak fajke wyciaga normalnie CZYSTE PALCE MECHANIKA XDDDDDD wgl co to za moda na jakies teledyski z ameryczki widać że typek czuje się jak przygłup jak tak tanczy zamiast uczyc sie od najlepszych typu TPS i z klipu zrobić coś na miare szklanej pułapki naprawde w teledysku wielokrotnie karany akcja aż wychodzi z ekranu ten zwrot akcji nagle ucieczka tps próbuje liśćmi zatrzymać tajniaka to jest akcja rodem szklana pułapka.A tu? XDDDDDDD a co najlepsze TPS sam robi te klipy czyli nie tylko to że jest wybitnym artystą wyprzedza scene o 50 lat minimum to jeszcze umie sprawnie operowac kamerą

Popularne