GLAMRAP POLECA: Hip Hop Festival w Poznaniu. Kup bilety już teraz!

Sprawdź nas też tutaj

Singiel

Paulina Przybysz prezentuje „Soundtrack” nadchodzącego lata

Artystka promuje płytę „Wracając”.

Opublikowany

 

paulina przybysz
fot. materiały prasowe

Miesiąc temu odbyła się pierwsza premiera zapowiadająca album „Wracając” Pauliny Przybysz. Singiel o tej samej nazwie co płyta, nakreślił kierunek nadchodzącego krążka. Ale czy „Wracając” odzwierciedla ducha całego albumu. Okazuje się, że nie. Ale czy „Wracając” odzwierciedla ducha całego albumu. Okazuje się, że nie.

Nowy singiel zatytułowany „Soundtrack”, to już coś nieco innego. O ile pierwszy singiel był mocno refleksyjny, tak w nowości doznamy lo-fi’owego beatu i lekkości. Idealne tło, a więc i soundtrack dla nadchodzącego lata. Premiera albumu 21 kwietnia.

– Znacie to uczucie, kiedy nachodzą cię wybitnie mądre refleksje i myślisz sobie, ale jestem mądra/mądry, odpowiedź była pod nosem tylko ja patrzyłam ciągle na jego czubek. “Wow,teraz wiem jak żyć, zmienię to i tamto i będzie wspaniale.” A potem przychodzi czas na ruchy i myślisz, czekaj, może to nie chodzi o zmienianie tylko o akceptację tego co jest- to też jest fajny pomysł. Tak czy siak będzie co ma być. I tak potakująco ruszasz głową patrząc raz w prawo raz w lewo i myślisz sobie, dobra, jadę przed siebie, grunt to się nie bać i być zawsze ciekawym co dalej. Ja latem wietrze swoją głowę bo zupełnie serio, szczególnie na mostach suszę włosy wiatrem i słucham głośno muzyki. Lato uwalnia beztroskę i szlajanie się w naturze i miejskiej dżungli, to takie wagary od powagi innych pór roku. Nad piosenką pracowałam z Olkiem Świerkotem, z którym praca i ogólne przebywanie też wywołuje jakąś lekkość bytu i zero spiny. Myślę, że słychać w piosence dużo uśmiechu – komentuje Paulina Przybysz.Zapowiada się pracowity okres dla Pauliny, oprócz ostatnio ogłoszonej trasy koncertowej, promocji płyty, poświęci też czas na prowadzenie audycji w radio Kampus. Audycja pod tytułem „Wracając” będzie się odbywać co środę o godzinie 19:00. Start 29 marca.

Dla przypomnienia trasa koncertowa Pauliny przebiegnie przez następujące miasta:

  • 12.05 – Warszawa – Praga Centrum
  • 13.05 – Katowice – Królestwo
  • 19.05 – Wrocław – Bezsenność
  • 26.05 – Poznań – Blue Note
  • 27.05 – Gdańsk – Dizzly Grizzly
  • 02.06 – Kraków – Klub Spotkań Poczta Główna8 komentarzy
8 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
michalcwelski
2 miesięcy temu

Zauważyliście że michalcwelski od jakiegoś czasu nie publikuje artykułów? Co obstawiacie – kara na komputer, skierowanie do choroszczy czy wyebanie z elitarnej redakcji gramlap peel?

Pegiek
2 miesięcy temu
Reply to  michalcwelski

Niech daje ze mną na solo. Bez sprzętu, do odklepki lub odciny

Beka z pOlki
2 miesięcy temu
Reply to  Pegiek

MEGA BEKA Z POLKI

BMW 321I

youtu.be/bMmXYT7DqFI

Lol
2 miesięcy temu
Reply to  michalcwelski

Taki gangsta rozkminiacz to pewnie został pomówiony przez jakąś sześćdziesiątkę i grzeje puchę za niewinność dobry chłopak.

Wojciech Mecweldowski
2 miesięcy temu

Słynna artystka discopolo, której siostra zabordowała dzieciaka z powodu małego mieszkania

Prawda Cel Przesłanie
2 miesięcy temu

Sukces dla faceta: odkryć nowy lek albo rozpocząć nową epokę.

Sukces dla kobiety: r00hanie w każdy otwór.

Kobieta może dziś być kim chce, ale powinna chcieć się k00wić i r00hać na prawo i lewo bo to modne przyjemne i dobra kasa r00chaj się p0lko a nie powinna chcieć mieć męża, dzieci i dbać o dom bo to faszyzm i antysemityzm.

Jak zwykle gazeta żymska długonosa anytpolska.

Btw dodajcie po hebrajsku artykuł na jakimś izaerlskim fb gazety że dzieci i rodzina są złe a dawanie d00py póki są chętni super to następnego dnia rano zamiast budzika obudzi was Mosad.

ROHANIE* PONAD WSZYSTKO

*nie chodzi o ten powiat na prawach niepodległego państwa z LOTRA

Hooy chi vdoopae
2 miesięcy temu

nawet bym jej nie ruchnął

dr szur
2 miesięcy temu

To ta co zabiła dziecko i się tym chwaliła, czy to była ta druga?

Popularne