Sprawdź nas też tutaj

teledysk

Paulina Przybysz w Def Jam Recordings Poland

Piosenkarka zaprezentowała „Definicje”.

Opublikowany

 

fot. Maciej Nowak

„Definicje” to pierwszy singiel Pauliny Przybysz wydany pod szyldem Def Jam Recordings Poland. Za oknem pada deszcz, myśli formują się w chaos, którego nie jesteś w stanie zrozumieć. Na biurku stoi herbata a na sobie masz ulubiony, wyciągnięty sweter. Jesień, melancholia i słuchawki na uszach to klimat, który sprzyja idealnie przesłuchaniu Definicji. Do piosenki powstało wideo autorstwa Macieja Nowaka.

– „Definicje” to ballada dla tych, którzy po wielkiej burzy, awanturze czy rozstaniu tęsknią i nie mogą zasnąć. Klasyczna piosenka napisana przy pianinie, akustyczne brzmienia instrumentów, wiolonczela, fortepian i emocje – sama esencja. Zainspirowana przekorną rozmową o bitach i pośpiechu postanowiłam na moment wrócić do źródła o sprawdzić dokąd zaprowadzą mnie akordy i o czym zaśpiewam, kiedy dookoła nie będzie nikogo – mówi Paulina Przybysz.– Podczas pracy nad pomysłem do „Definicji”, najbardziej zależało mi na tym żeby pokazać prawdziwą Paulinę, ale też taką której do tej pory jeszcze nie do końca znaliśmy, z całą jej ekspresją i emocjami. Paulina jest bardzo otwarta na nowe pomysły, myślę że nasz wspólny klip będzie stanowił dobre otwarcie dla nowego albumu Pauliny – dodaje Maciej Nowak.

Paulina Przybysz

Piosenkarka i autorka tekstów, prawie dwie dekady zachwyca głosem. Artystka nagradzana prestiżowymi nagrodami m.in. MTV Europe Music Awards dla Sistars z którym rozpoczęła karierę. Obecnie współtworzy zespół Rita Pax oraz pracuje pod swoim nazwiskiem. Paulina Przybysz wydała dotąd dwie solowe płyty – nagrodzoną Fryderykiem „Chodź tu” i nominowaną do Fryderyka „Odwilż”. Kolejny album artystki ukaże się wiosną 2023 nakładem Def Jam Recordings Poland.15 komentarzy
15 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Add
18 dni temu

Żymianie z def jamu mogą mnie pocałowac w golfa

Ziominho
18 dni temu

Paulina Przybysz – Definicje Pener

ZACZAROWANY OŁÓWEK
18 dni temu

I CO KUWY UKRAINCY WAS ZABIJAJA A WY SZMTY JESZCZE IM PRZYKLASKUJECIE HAHAHAAH

Twitch Nintendo Xbox Steam PlayStation Steam
18 dni temu

Żydownia polaczkowa psychiatryczna psychuszka z TVN PLATFORMY OBYWATELSKIEJ ORAZ PIS!

Dżugaszwili
18 dni temu

Widziałem ją na Roksie.

Tede
18 dni temu
Reply to  Dżugaszwili

Miałem ją za 2 Stówki

sikarios czyli szczoch
17 dni temu
Reply to  Tede

Nawet się ne zorientowałes że to był chłop w takiej masce .

Malinowska
18 dni temu

#je bac

ToroIce
18 dni temu

Prostitute

paluchpopulista
17 dni temu

to ta co się wyskrobała, bo miała za małe mieszkanie i byłoby jej niekomfortowo?

Wiesiek Bestia Z Woli
17 dni temu

Ok

Popularne