Sprawdź nas też tutaj

News

Pawbeats odszedł od rapu? Producent tłumaczy

„Doszedłem do ściany, musiałem zrobić krok w bok”.

Opublikowany

 

Pawbeats / fot. Łukasz Sowiński

Pawbeats dał się poznać jako producent albumów związanych z rapem oraz muzyką rozrywkową. Współpracował m.in. z Pihem, Kalim, Miuoshem i KęKę, a także wydał kilka płyt, na których pojawiali się głównie reprezentanci rapu. Jego najnowszy album pozbawiony jest jednak rapowych zwrotek na rzecz współpracy z wokalistkami i wokalistami. Czy Pawbeats odszedł od rapu?

„Taka płyta musiała nastąpić”

Na wydanym w ubiegłym roku albumie „Out” pojawili się m.in. Ania Dąbrowska, Robert Cichy, Buslava, Marika, Nocika i Natalia Grosiak. Pawbeats zrezygnował przy tym projekcie z udziału raperów. – Nie poczułem, żeby to było jakieś bardzo duże odejście lub pożegnanie ze światem hip-hopowym, bo jednak koncerty gramy mieszane – mówi muzyk w rozmowie z Ulą Kaczyńską w radiowej Czwórce. – Wydaje mi się, że na przestrzeni wszystkich płyt musiała w końcu taka nastąpić. To była kwestia czasu, żebym zdecydował się zrobić taki album. – dodaje.

Pawbeats nie rezygnuje z rapu

Producent uspokaja wszystkich swoich sympatyków, którzy cenią go za produkcje hip-hopowe. W żadnym wypadku nie zamierza on rezygnować z rapu. – To nie znaczy jednak, że nie będę robił rapu. Mam wrażenie, że potrzebuję oddechu, żeby do niego wrócić – wyjaśnia. – Miałem taki moment, że robiłem bardzo dużo muzyki na płyty hip-hopowe i doszedłem do ściany, że powiedziałem, że muszę zrobić krok w bok – dodaje.

Poniżej zapoznacie się z całą rozmową z Pawbeatsem. Jakie plany na przyszłość ma muzyk? Z kim chciałby nagrać kolejny krążek? Dlaczego „ucieka w wysokie góry”?

10 komentarzy
10 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Belbefrog
3 lat temu

A zadam ja pytanie kiedy on był hip hopowy od początku robił pop z raperami.

Co Za Dzban
3 lat temu
Reply to  Belbefrog

Zgadzam się, ale taki np. widnokrąg z zeusem bardzo fajny

Odb
3 lat temu

Producent odszedł od Pawbeatsa. Rapowe tłumaczenia?

RUCHAM TWOJ CUKIER
3 lat temu
Reply to  Odb

Że niby rapowe tłumaczenia? Jak to tak

Mokebe
3 lat temu

كما هو مكتوب بالإعلان اليوم استلمت المعلومات

Young Stuleja
3 lat temu

To jakiś raper że odszedł od rapu

ProfesorNauk
3 lat temu

Jak już pewnie wiecie osiągnąłem magiczny próg 69 łapek w górę pod komentarzem. Była umowa więc z bólem muszę oznajmić że definitywnie odchodzę z glamrapu. Rzecz jasna zajrzę tu czasem i może skuszę się na jakiś delikatny podszyw żeby podgrzać atmosfere ale już nigdy nie napiszę nic jako ProfesorNauk dlatego nie wierzcie żadnym podszywom, przede wszystkim tym homo robiących ze mnie geja. Zawsze byłem i jestem hetero. A z racji tego że byłem tu nie tylko królem ale też trochę bogiem to utworzyłem krótki dekalog:
1. Pod komentarzami AQQ zawsze jako cydży pisać że posty są ciekawe ale o wiele bardziej nurtujące jest zagadnienie czy można ruchać w dupe psa jak sra na ten przykład podczas deszczu. W różnych kombinacjach i elokwentnie.
2. Podszywać się jako gej pod każdego kto Cię obraża.
3.Nie wymawiać imienia ProfesoraNauk nadaremno.
4. Jebać huja i całą rodzinę jego.
5.Pod komentarzami Zuluguli piszcie „smok Anatol na wyspie Zulugula
Zui mi po chuju hula”.
Chyba tyle. Jebać. Nie powiem nie płaczcie, bowiem nie każde łzy są złe. Ja wracam do rzeczywistości i skupiam się na dobrym wychowaniu dziecka. Kłoda to już przeszłość
 Moja żonka rucha się jak zła. Dzięki za wszystkie słowa wsparcia i pozdrawiam! Trzymajcie się Panowie! Berło króla glamrapu przekazuje Bestii z Wadowic, moim zdaniem najbardziej charakterystycznej postaci na glsm rapie. Wstawię to tylko jeszcze pod kilkoma postami dzisiaj żeby każdy wiedział co kest grane i nie ufał podszywom.

Bestia z Wadowic
3 lat temu
Reply to  ProfesorNauk

jesteś cwelem, berło mozesz przekazac najwyzej swojej starej

00:12 i 17
3 lat temu

NEWSPawbeats odszedł od rapu? Producent tłumaczy
„Doszedłem do ściany, musiałem zrobić krok w bok”.
Opublikowany 6 godzin temu Przez Łukasz Fatowy

17:47 7

Krok w bok
3 lat temu

Po trzech razach sie kasuje

Popularne