Sprawdź nas też tutaj

News

Pawbeats w szpitalu, po przesłuchaniu nowej Young Leosi

Producent robi sobie podśmiechujki z raperki.

Opublikowany

 

leosia pawbeats

Young Leosia założyła własną wytwórnię i rozpoczęła promocję nowego albumu od singla „Crowd”. Jej nowe muzyczne dzieło skomentował Pawbeats, nabijając się z raperki. Zresztą nie tylko on, bo Młoda Leokadia jest obiektem kpin takze wśród słuchaczy.


„Jadę na koncert, obym miał wypadek”, „Słucham na full głośności, oczywiście na wyłączonych słuchawkach”, ” Utwór ma szansę na top listę w radiu migowym” – to jedne z najpopularniejszych komentarzy pod nowym singlem Young Leosi. Młoda raperka mierzy się z podobnymi komentarzami od początku swojej kariery, a spora część słuchaczy zarzuca jej po prostu „asłuchalność”. Śmieją się także koledzy ze środowiska. Wśród nich jest na przykład Pawbeats.

Producent opublikował zdjecie ze szpitala, a w kometnarzach napisał (pisownia oryginalna): – Mieli wyciąć muzg, a okazało się że nie było. Oczywiście żartuję, poskładało mnie po posłuchaniu nowej Leosi.Teledysk „Crowd” po czterech dniach od premiery zdobył 130 tys. wyświetleń. Nie jest to zły wynik, ale przypuszczamy, że dla raperki zdecydowanie poniżej oczekiwań. Będąc jeszcze w wytwórni Żabsona Leosia potrafiła w takim czasie wykręcić wielokrotnie większe liczby. Obecnie raperka prowadzi własny label Baila Ella Records, współpracując dystrybucyjnie z Universalem.

 
84 komentarze
84 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Imo
2 miesięcy temu

Zobacz Eldoka na wolno
Masz tutaj przed sobą moją myśl uwolnioną
Gotów do walki jak Lobo i tak jak CopRobo oczyszczam miasto ze z pustą głową
A więc zobacz jak na wolno Eldo jedzie cały świat pada tutaj na kolana
Zobacz Eldo cały czas się stara no bo Obrońcy Tytułu zniszczą każdego kto fika z pustą głową
Zniszczę wszystkich zobaczysz Eldo miasto wyczyści z tych którzy są nie nicest ale worst
Leżą na podłodze zobacz Eldoka zniszczy przejdzie po nich jak tak jak walec
Zniszczę zostawię cię sępom
Eldo Prezidento
Zobacz tak jak na Kubie Fidel Castro nigdy nie skończę bo cały czas mikrofon włączę
Nikt mi go nie odetnie Zobacz Eldoka więc zobacz teraz sprawdź tu w programie skład Erdo i Red
Zobacz więc na wolnych majkach nigdy to nie kończy się a Eldo pozdrawia wszystkich peace yo

Red
2 miesięcy temu
Reply to  Imo

Łooo

Robur
2 miesięcy temu

Nie dziwie mu sie.

pusia
2 miesięcy temu
Reply to  Robur

Wietnam pamietam to jak dzisiejsze wydalanie stolca ,bylo deszczowo ,krowy pasly sie w puszczy szlam pijana przez pole minowe ale nic mi sie nie stalo wtem uslyszalam dziwne dzwieki ,dzwieki perkusji i piekny glos Syrenki spiewala po angielsku to byla Merlin Manson ktora grala koncert dla zolnierzy .. Bylo super tylko ta wstretna pogoda

Pan Talon
2 miesięcy temu
Reply to  pusia

WYPlERDALAJ!

pusia
2 miesięcy temu
Reply to  Pan Talon

zlapie cie za wlosy na jadrach i wsadze ci slimaka z tylu jednoczesnie bawiac sie twoim i swoim pindolkiem

Odb
2 miesięcy temu
Reply to  Robur

Cumbeats w wannie, po napuszczeniu wody przez Rafalalę
Reducent dokładnie myje swoje ciało gąbką.

Jungle Boys Gelato #33
2 miesięcy temu
Reply to  Robur

Pisze ze szpitala po przesłuchaniu leosi i nie wiem czy z tego wyjde

Kung Fuu Wanda
2 miesięcy temu

Pawbeats jest w żartach mocny, ale jak się poogląda wywiady z nim, albo zajrzy pod kapelusz, to ma się wrażenie, że nie ma własnego zdania i daleko mu do bycia wyrazistym i posiadania jakiegoś światopoglądu. Ani zimny ani gorący. Letni jak Grzegorz Lato na wakacjach w Suwałkach. Chciałoby się powiedzieć „ciepłe kluchy”, ale przez głębokie gardło przechodzi tylko „niedoprawiony, cwany pierożek”. Żeby tylko nikomu nie podpaść, żeby tylko nikogo nie urazić. Leży na tym łóżku z mema i rozmyśla: „A może będę kiedyś z tym głuchym troglodytą pracował?” Fuu! Nawet żarty z papieża populistyczne i pod publiczkę. Okropne jest to w jaką populistyczną stronę zaczął ten Pan zmierzać i z jaką zegarmistrzowską precyzją wychwytuje wszystko, co w danym momencie jest na fali – przy jednoczesnym braku refleksji, czy jest to w ogóle warte uwagi i niesie ze sobą jakąś wartość. Byle tylko zasięgi się zgadzały. Służalczość i podlizywanie się masom odstręczają mnie, a mogły być z niego ludzie. Fuu! Puu, mmm.

Codeina
2 miesięcy temu
Reply to  Kung Fuu Wanda

Dobrze się ciebie czyta. Masz lekkie i zgrabne pióro, plus kultura wypowiedzi. Miła odmiana w glamścieku. Pisz więcej.

Aisoel Ldo
2 miesięcy temu
Reply to  Kung Fuu Wanda

Smutne jest to śmieszkowanie z leosi tylko dlatego, że wszyscy to robią, temat nośny, więc trzeba to wykorzystać. Wdowa ma rację w tym, że wcześniej nikt nie miał odwagi wyrażać zdania na jej temat, a teraz nagle wszyscy kozaczą. Paw jakoś zapomniał o tym, że Out przeszła właściwie bez echa. Wynik był o wiele gorszy niż leosi teraz. Ci, co hejtuja leosie przynajmniej weszli na jej numer. Pawia fani nawet nie sprawdzili, co ich ulubiony śmieszek stworzył, więc przy kolejnej płycie musiał zaprosić samych mainstreamowców z Kubanczykiem na czele, żeby się odbić z zasięgami. Część utworów się broni, ale jakiś niesmak pozostał, bo takie decyzje pokazują jednak słabość i kalkulacje tego pana, a nie siłę. Jakby bycie na karcie na czasie było celem samym w sobie. Jakby za wszelką cenę musiał podobać się małolatom. Jeśli ktoś bierze na płytę asłuchalnego Kubańczyka, to nie po to, żeby zwiększyć walory artystyczne płyty, tylko po po, żeby podbić zasięgi. Nie jest się wtedy artystą tylko populistą

tak szczerze że aż nie wierze
2 miesięcy temu
Reply to  Aisoel Ldo

Pawbeats dobry śmieszek, najlepszy dowcip to numer z Kubańczykiem 😀 Czego to się nie robi, żeby hajs się zgadzał… No ale czego się spodziewać po kolesiu, który zakłada profil o górach i obserwuje tam praktycznie same małolatki i półnagie instagramowe modelki xD Nieźle się uśmiałem wchodząc na ten profil. Ciekawe, o jaką górską pasję tam chodzi, o tatry czy o szybującego w górę kapucyna 😀 Koleś ma 32 lata, ale zachowuje się jak dzieciak. Te populistyczne ruchy i śmieszkowanie o tym, co akurat jest modne mówi samo za siebie. Poza tym nie ma nic ciekawego do powiedzenia a płyty coraz bardziej dla 15-latków. Za 5 lat zrobi się z tego żenująca komedia. Chyba że Bisz i VNM znowu uratują tekstowo poziom tych płyt.

Aisoel Ldo
2 miesięcy temu

Odnośnie gór i małolatek to przypomniał mi się hit „ja jestem macho niech kobiety mi wybaczo ja jestem macho niech kobiety mi wybaczo niech płaczo jestem macho” 😀

Kung Fuu Wanda
1 miesiąc temu

Ja już dawno przestałam się emocjonować rapem. Całe to środowisko jest przepełnione hipokryzją i niezdrowymi emocjami, które w negatywny sposób oddziałują na fanów. Nie ma tam dobrej, czystej energii. Są kalkulacje, jest podatność na podmuchy koniunktury, są interesowność i pogoń za pieniądzem. Dużo tam rywalizacji i nie wiadomo, co tak naprawdę jest miarą sukcesu w rapie (choć sukces to oczywiście przereklamowane słowo). Na ring zostało wpuszczonych dużo przypadkowych, pozbawionych gustu, miękkich zawodników typu Kubańczyk, którzy sterują podatnymi na manipulację małolatami, którymi z kolei rządzą zachowania stadne. Sporą winę za to ponoszą niestety dziennikarze muzyczni, którzy nie potrafią kreować trendów i wpływać na wyrabianie dobrego gustu muzycznego wśród młodych słuchaczy, a słowo przecież ma wielką moc. Ta pustka płynąca z muzyki i przymus piania z zachwytu nad czymś mocno średnim, prowadzi do tego, że małolaty zachowują się jak techno zombie. Patrzą w nicość.

Kung Fuu Wanda
1 miesiąc temu
Reply to  Kung Fuu Wanda

A przecież jak każdy człowiek potrzebują kontaktu z prawdziwą sztuką, która kreuje i pobudza wrażliwość. Jest swego rodzaju busolą dla młodego człowieka. Kim byłabym teraz ja, bez tych wszystkich płyt i książek, które miały wpływ na to, kim jestem teraz? 🙂 Najlepsze jest to, że w podziemiu jest nadal dużo dobrej muzy (wiem, co sprawdziłam), ale YT i media lansują to, co mierne i bezwartościowe. Proszę się obudzić, Szanowni Panowie Dziennikarze. Nawet tu jest kilka osób, które całkiem nieźle piszą. Macie szansę coś zmienić. Zawód dziennikarza naprawdę ma moc. Proszę w to uwierzyć.
Natomiast co do pana Pawbeatsa – no cóż. Niestety sztandarowy przykład na to, jak mocno rapgra i szołbiz wpływają na człowieka. To, jak się w tym odnajdziesz, to w sumie duża próba charakteru. Można konsekwentnie dalej robić swoje, albo rozpocząć festiwal kalkulacji prowadzący do zarwania łóżka z mema, od ciągłego przewracania się z boku na bok i rozmyślania nad promocją płyty.

Kung Fuu Wanda
1 miesiąc temu
Reply to  Kung Fuu Wanda

Ten wyrostek to ściema. Paweł po prostu spadł z memowego łóżka i nabił sobie guza. PS i w tym łóżko niestety nie było kobiety (czyt. Leosia), proszę się zbytnio nie rozmarzyć. One są w „górskim, instagramowym katalogu”, o którym wspomniano wyżej.
Od dwóch lat można zauważyć, że Pawbeats nie zajmuje się właściwie niczym innym jak „promocją”. Muzyka stała się tłem dla tych pełnych zapamiętania poczynań. Zamiast po prostu robić swoje, kombinuje, co się może sprzedać, a co nie – od materiału na płycie po promocję. I niestety za ten stan rzeczy nie można winić Pawia. To po prostu negatywny skutek oddziaływania rapgry na człowieka. Trzeba się cieszyć, że w tym dziwnym, pełnym presji środowisku, udało się przynajmniej powołać do istnienia wybitny kawałek typu Niemożliwość Pożegnać. Do reszty trzeba mieć duży dystans lub dla własnego zdrowia zacząć się interesować innym gatunkiem muzycznym 😉

Aisoel Ldo
1 miesiąc temu
Reply to  Kung Fuu Wanda

Pawbests właśnie dodał stories, że nie jest przedstawicielem rapowego środowiska 😀 Od tych kalkulacji stracił już muzyczną tożsamość albo guz źle się goi (plus za poczucie humoru). Zapomniał już że to rap pozwolił mu zaistnieć i po braku zainteresowania popową Out z podkulonym ogonem wrocił znowu na rapu zapraszając na nocną raperów 😀 ale masz rację Wanda nie ma rozwodzić. Ten światek coraz częściej generuje tylko tylko złe emocje i niepotrzebne rozkminy zamiast po prostu cieszyć się muzyką

Kung Fuu Łonda
1 miesiąc temu
Reply to  Aisoel Ldo

To imię… „Wanda” 😀 Dawno nie czułam się tak nieseksowna, haha, aż musiałam rozebrać się do naga na czas pisania tego komentarza 😀 I tym humorystycznym akcentem kończę dyskurs. Nie wierzę w ani jedno słowo tego statementu. Zażartował z Leosi, bo temat był nośny i tyle. Wszyscy żartowali, wiec dołączył do „wężyka”, nokautując wszystkich 😀 Po co niby miałby zaczepiać dziewczynę, której najprawdopodobniej nie zna? A nawet gdyby znał, to tym bardziej taki żart byłby w wyjątkowo złym guście. Dla mnie wersja Pawbeatsa jest mocno naciągana. Inteligentni ludzie i tak wiedzą, że nie chciał jej obrazić, a tym bardziej nie chodziło o płeć, wiec komu się tłumaczy? Wdowie, która nakręciła cały ten cyrk? 😀 Czy temu dziennikarzowi, który nie ma wiedzy o producencie, a więc nie jest nawet partnerem do dyskusji? Bez posta Wdowy ten jego artykulik nawet by nie powstał 😉 Życzę wszystkim trochę więcej pewności siebie – Leosi, żeby olała hejterów, miała trochę więcej dystansu i po prostu robiła swoje

Kung Fuu Łonda
1 miesiąc temu

jeśli wierzy, w to co robi. Jeśli naprawdę wierzysz w to, że to co robisz jest dobre, to żadna siła nie wytrąci cię z tej pewności. No chyba, że nie wierzysz 😉 Raperom i publiczności, żeby nie bali się wyrażać swojego zdania, ale żeby uważali na to, aby ta krytyka nie przerodziła się w zbiorowy lincz, bo nie tędy droga. Nie bójmy się dyskutować, ale też nie przepraszajmy za swoje poglądy. Jeśli coś Ci się nie podoba, to masz do tego prawo. Przyklaskiwanie wszystkiemu prowadzi właśnie do tego, że nie dba o wysoki poziom polskiej muzyki. Pawbeatsowi, żeby nie przepraszał za swoje żarty, bo ja, np. nie odebrałam tego jako naśmiewania się z Leosi, tylko raczej jako ironizowanie z całej tej sytuacji z Leosią, jak to Pawbeats ma w swoim populistycznym zwyczaju 😀 Morał? Leosia powinna mieć w sobie siłę, aby nie przejmować się atakami.

Kung Fuu Łonda
1 miesiąc temu

Człowieka, który w siebie wierzy nie można urazić, osłabić ani zastraszyć. Dobry artysta nie potrzebuje także tego, aby ktoś stawał w jego obronie.
No dobra, powiedziałam już wszystko 😀 Ubieram się, bo zmarzłam. Będę chora przez Pawbeatsa 😀 Obyśmy nie spotkali się w szpitalu. Pogryzienie ponoć trudno się leczy 😀

Kung Fuu Łonda
1 miesiąc temu

PS Pawbeats nie śmiej się tak z nagłówka tego artykułu, bo Ci szwa pęknie 😀 A ja się jednak nie ubieram – ze śmiechu dostałam gorączki 😀 Ten nagłówek to złoto <3

Aisoel Ldo
1 miesiąc temu

Chyba najgorsze co mogła zrobić leosia to wyłączyć niepochlebne komentarze. Pokazała że nie ma jaj i pewności siebie. Zrobiła z siebie ofiarę ech Chyba jeszcze nie wyszła z piaskownicy… A co do Pawbeatsa to może środowisko ciśnie presje na wyświetlenia ale to on ostatecznie wybiera jaką drogą chce iść i jakie ma ambicje. Czy woli być artystą czy populista. Dzięki za wymianę myśli i rozbawienie zarwanym łóżkiem z mema. Cały dzień cisnę bekę z tego xD nie dość że zgrabne pióro to jeszcze cięty humor 🙂

Kung Fuu Wanda
1 miesiąc temu
Reply to  Aisoel Ldo

Nikt mnie tak w życiu nie rozczarował jak Pawbeats. Chyba nie ma gorszej rzeczy, jak przestać cenić coś, co się ceniło. Nie ma gorszego doświadczenia. Nawet upokorzenie lepiej się goi. Chociaż po latach myślę, że tak naprawdę chyba nigdy nie ceniłam go naprawdę. Zawsze było we mnie jakieś przeczucie, że nie jest wart mojej uwagi, ale usilnie zaklinałam rzeczywistość, by móc w końcu w coś uwierzyć. W jakąś szlachetność, w jakąś sztukę, która wydarza się także za mojego życia, a nie tylko za życia moich ojców i dziadków. No ale, mijają lata i czas odkrywa wszystkie karty. Moje nadzieje i tęsknoty przegrywają z kretesem, ale i Pawbeats coś przegrywa, wybierając populizm i tanie chwyty (aktorki porno, zasięgi, Kubańczyka, Kizo i inne influencerki). Jak mam udawać, że mnie to interesuje, jak nie interesuje? 😀 Ile można zaklinać rzeczywistość? Trzeba otwarcie przyznać, że obecna oferta kulturalna to tandeta. Nie ma kogo cenić, nie ma kim szczerze się zachwycić. Trzeba gmerać w przeszłości.

Kung Fuu Wanda
1 miesiąc temu
Reply to  Kung Fuu Wanda

A do tego jak widzę, kogo obserwuje na insta, czym się jara… Jezu! Czym jarają się moi „idole”! Naprawdę płakać się chce… Jakieś seksstreamerki, jakieś influencerki, które zaprzedały duszę pieniądzom, czyt. reklamie, jakieś MMA. Dokąd zmierza ten świat? Coraz trudniej to wszystko znosić. Coraz trudniej się od tego wszystkiego odciąć. Od narcyzmu, od tej okropnej pogoni za pieniądzem, od pustki, która bije od influencerów, od Instagramów, od TikToków, od głupoty, od hipokryzji, od sprzeniewierzenia wszystkich wartości. Seks, kasa, życie na pokaz, szalony materializm, brak wartości, brak krytycznego myślenia, łykanie wszystkiego, co proponuje zgniły świat. Przyklaskiwanie temu. Coraz częściej myślę o tym, żeby ewakuować się z planety Ziemia. Nie jest to miejsce dla wrażliwych, myślących ludzi. Przecież życie nie polega na tym, żeby z trudem znosić otaczającą cię rzeczywistość. Życie polega na tym, żeby zanurzyć się w niej w zachwycie. Świat zawodzi i będzie zawodził jeszcze bardziej

sunshine
1 miesiąc temu
Reply to  Kung Fuu Wanda

Cześć! Po co wybierasz czarne, jeśli wolisz białe? Po co skręcasz w prawo, jeśli wiesz, że Twoje jest lewo? Wyobraź sobie, że jutro jest nowy dzień i nie ma tego wszystkiego, co Cię drażni i denerwuje. Po prostu zniknęło, albo zwyczajnie to odpuszczasz, nie myślisz już o tym. Pozwalasz temu istnieć, biec swoim torem, ale bez Ciebie. Wysiadasz i zdejmujesz but, który Cię uwiera. To tak jakby wycieli Ci raka. Czujesz ulgę, prawda? Nie musisz się już męczyć, możesz zacząć oddychać. Możesz zacząć wszystko od nowa, na własnych zasadach. Świeci słońce, a za oknem jest życie. Ogrom możliwości, ogrom ciekawych ludzi. Wystarczy wyjść i odkrywać. Nie ma co uparcie trwać przy czymś, co nie jest „Twoje”. Po co chodzić do szamba ze źródlaną wodą i liczyć na to, że coś się zmieni. Szkoda energii i nic to nie da. Świat jest jaki jest i ludzie są jacy są. I kij! Lepiej zająć się sobą i tym, co lubisz, co sprawa Ci przyjemność. Powodzenia i trzymam kciuki!

Bad but true
1 miesiąc temu
Reply to  Kung Fuu Wanda

Ech, Wandzia… Żeby mnie ktoś tak pokochał jak Ty Pawbeatsa 😀 Ile w tym złości, namiętności.. Zero udawania. Aż strach byłoby iść z Tobą do wyra 😀 Prawdziwe wyzwanie dla mężczyzny. Kobieta, która niczego nie udaje.

( ͡° ͜ʖ ͡°)
1 miesiąc temu
Reply to  Bad but true

Kto to jest Wandzia?

Medyk
1 miesiąc temu

Pierwsza kobieta na glamrapie, a Pawbeats w szpitalu XD

Kung Fuu Wanda
1 miesiąc temu

Do jakiego wyra. Do wyra to chodzą Janusz i Grażyna po 20 latach małżeństwa, żeby przez 15 minut szukać swoich klejnotów pod zwałami tłuszczu, a potem zasypiają xD (niczego nie znajdując ofc). Mogłabym z nim iść za kulisy na 15 minut przed koncertem – miłość, złość, adrenalina, a nie tam wyro! W wyrze to się umiera na raka od słuchania polskiego rapu (z przywiązanymi do łóżka rękoma, żeby nie rwać sobie z głowy ostatnich włosów). I proszę tak nie żonglować tą miłością, bo jeszcze Pawbeats dorobi się drugiej stalkerki xD Żalił się kiedyś na ig, że ponoć coś tam się już trafiło (jak ślepej kurze ziarno xD) teraz wreszcie mógłby się zacząć chwalić, a nie żalić, bo w końcu dwie stalkerki, to nie jedna 😀

( ͡° ͜ʖ ͡°)
1 miesiąc temu
Reply to  Kung Fuu Wanda

Pierwsza kobieta na glamrapie a już zdetronizowała wszystkie poprzednie xD

BANana Republic
1 miesiąc temu
Reply to  Kung Fuu Wanda

Sądząc po wyrażaniu opinii na glamrapie, Pawbeats pewnie Cię zablokował? XD

Kung Fuu Wanda
1 miesiąc temu

Tak, i jak widać dobrze zrobił 😀

Kung Fuu Wanda
1 miesiąc temu
Reply to  Kung Fuu Wanda

PS w końcu jest jakiś powód, żeby mu pogratulować 😀

BANana Republic
1 miesiąc temu
Reply to  Kung Fuu Wanda

Albo Tobie 😀 musiałaś nieźle nabroić XD

Kung Fuu Wanda
1 miesiąc temu

Ano, tak się to kończy, jeśli niczego się nie kalkuluje, tylko daje się ponieść porywom serca, które jak wiadomo dzieli kilka centymetrów od mózgu – na tym dystansie naprawę można się zgubić 😀 Zresztą moje wysrywy tu (pokochałam to słowo :D) to nie jest odpowiedź na bana. Ja naprawdę jestem rozczarowana tym, co się obecnie dzieje w rapie! i nie tylko, chociaż w rapie jest to szczególnie dojmujące. Jak to możliwe, że gatunek, który w założeniu miał stawiać na przekaz, stał się takim ściekiem. Ja oczywiście znam odpowiedź. W piosenkach by to nie przeszło, bo tam poprzeczka jest postawiona jednak trochę wyżej, natomiast rapować może praktycznie każdy. I ten „każdy” w wyrachowany sposób to wykorzystuje. Nie ma mojej akceptacji na to, bo to zwykłe draństwo (tu trzeba sobie wstawić odpowiedniejsze słowo na „s”).

Kung Fuu Wanda
1 miesiąc temu
Reply to  Kung Fuu Wanda

PS i jeszcze tylko na koniec napiszę, że w Pawbeatsie najbardziej wkurza mnie brak spójności wewnętrznej (takie ładne pojęcie w psychologii). Niby ma potencjał, jest błyskotliwy, ma poczucie humoru, a z drugiej strony jara się pozornym sukcesem, jest pozbawiony umiejętności krytycznego myślenia, Dobrze to widać po współpracach z kolesiami tylu Kizo, Kubańczyk, którzy są wspomnianymi „każdymi”, którzy chcą coś ugrać na rapie i raczej nie traktują go tak jak facet powinien, czyli, jak np. Bisz czy Pezet. Jeśli Pawbeats chce z nimi współpracować, to odpowiedź nasuwa się sama. To tak jakby Krzysztof Zanussi miał nagle zacząć zatrudniać aktorów serialowych. Janek Nowicki by powiedział, że diabeł go opętał na stare lata 😀 Podobnie jaranie się influencerkami albo camgirls, bo są popularne, bo zarabiają dużo hajsu, do czegoś doszły, są pożądane. Pawbeatsowi naprawdę to imponuje 😀 Nie zada sobie pytania, co te osoby byłyby warte bez tego fejmu i pieniędzy. Czy nadal by go ciekawiły?

Kung Fuu Wanda
1 miesiąc temu
Reply to  Kung Fuu Wanda

No może na noc, góra dwie, a gdyby już zaspokoił „męską ciekawość”, to zapomniał by o nich szybciej niż o dobrych pomysłach, na które czasem wpada 😀 Umiejętność krytycznego myślenia, to zadanie sobie pytania, czy zasięgi naprawdę coś znaczą? Czy kręcenie tyłkiem i ładna buzia to jakaś wartość? Czy bogactwo to wartość? Budowanie swojej pozycji i atrakcyjności na fejmie, seksie lub na portfelu jest złudne, bo co, jeśli człowiek nagle to wszystko straci? Czar pryska jak bańka mydlana i zostaje się całkowicie zdegradowanym. Prawda jest taka, że najważniejszą rzeczą w życiu jest to, żeby ktoś zaczął nas cenić takim, jakim się jest. Powinno się wybierać ludzi ze względu na to, kim są, jakie wartości wyznają, a nie na to, co mają. W przeciwnym razie zaczynamy się wzajemnie konsumować, zamiast tworzyć razem piękne rzeczy.

Kung Fuu Wanda
1 miesiąc temu
Reply to  Kung Fuu Wanda

Trzeba sobie zadać pytanie, jakie się ma ambicje i jak chce się być zapamiętanym przez potomnych i po co się robi to, co się robi. Czy zależy nam na tym, aby przebić się ze swoją twórczością do duszy drugiego człowieka, coś w nim poruszyć, czy bardziej zależy nam na pustym podziwie, zasięgach i pieniądzach. Oczywiście można robić rzeczy dla mas i można pracować w porno, ale nie róbmy z tego nowego rodzaju sztuki i powodu do dumy. Duma to jest wtedy, jak ktoś wyjdzie z koncertu, kina czy teatru i ma ochotę kogoś przeprosić, bo coś zrozumiał. Jedno zdanie wypowiedziane przez aktora lub zaśpiewane na scenie coś w nim zmieniło. To jest duma, a nie to, że udało się zaangażować do teledysku aktorkę porno. Do tej pory nie rozumiem, jakie były motywacje i nie zostało to nigdzie wyjaśnione, a wg mnie powinno.

Kung Fuu Wanda
1 miesiąc temu
Reply to  Kung Fuu Wanda

Nawet, jeśli jeden słuchacz nie rozumie tych motywacji i zgłasza swoje rozgoryczenie, to należy mu wyjaśnić i albo to zaakceptuje albo nie, ale wytłumaczyć trzeba, bo na tym polega szacunek do ludzi, którzy kupują płyty i chodzą na koncerty. Jeśli się tego nie robi, to świadczy to o impertynencji twórcy, który traktuje słuchaczy w sposób instrumentalny. Jak chwalą, są fanami, jak coś im się nie podoba, to ich problem i wypad. Prowadzi to potem to jeszcze większego rozgoryczenia i takich wysrywów jakie teraz namiętnie uprawiam 😀

Kevin
1 miesiąc temu
Reply to  Kung Fuu Wanda

Pawbests fajny gość i umie stworzyć fajną społeczność fanów. Pamiętam go z czasów, kiedy robił numery z Biszem, Zeusem, Quebo, KęKę. Mega dobrze to wspominam. Teraz faktycznie zaczął skręcać w stronę populizmu, myląc popularność z dobrą muzą. Mnie też drażni to że z rapu próbuje się zrobić tanią rozrywkę i pojawiają się przypadkowe osoby i numery obliczone na zasięgi i pieniądze. Wiadomo że np taka Leosia to marketingowy wytwór i jak życie pokazało nie jest to na dłuższą metę wiele warte, a do Euforii jednak nadal się wraca. O czymś to świadczy. Można jednak robić rozrywkę na dobrym poziomie.

Kung Fuu Wanda
1 miesiąc temu
Reply to  Kevin

Kevin sam w domu? A już myślałam, że skutecznie udało mi się schować przed Kevinem, ale Kevin jest jak bakteria, jest wszędzie 😀 Tak, Pawbeatsa zdecydowanie da się lubić, ale nie zawsze da się szanować, a przynajmniej ja nie potrafię, bo nie potrafię popierać wszystkiego, co robi. Chociaż nawet Kubańczyka umie obrócić w żart. Dobry jest, dlatego nie tak łatwo go przekreślić, jeśli w czymś zawodzi. Trzeba przyznać, że fanpage i społeczność ma najlepszą. Nawet fanpage’e Bedoesa i QueQuality nie mają szans z nim konkurować. Chociaż mam też wrażenie, że jego społeczność nie zawsze mówi, co tak naprawdę myśli, a nawet jak ktoś już nie wytrzyma i coś napisze, to albo jest gaszony przez innych fanów, albo ten komentarz znika (zdarzało się, teraz mniej) i nie ma tam praktycznie żadnej przestrzeni do dyskusji. Natomiast do Lesosi i Szpaku – niech zejdą mi z oczu. W sumie oprócz Bedoesa mało kogo szanuję, a nawet toleruję z nowej szkoły. Leosia to moda, trend i w sumie nic więcej.

Kung Fuu Wanda
1 miesiąc temu
Reply to  Kung Fuu Wanda

Marketing teraz to rak, jakieś nieporozumienie. Większość kampanii polega na angażowaniu influencerów, co przekłada się na to, że do show businessu tak chętnie lgną chciwi ludzie liczący na to, że po zdobyciu zasięgów i popularności, otworzą się przed nimi drzwi do lukratywnych kontaktów reklamowych za wielkie pieniądze. I żeby było jasne – nie mam nic do pieniędzy. Sama na co dzień pracuję z biznesmenami, których obroty są liczone w milionach, ale nie o pieniądze tu chodzi, ale o walkę, o to, żeby wprowadzić jakąś innowację, albo przynajmniej być lepszym od konkurentów. Prawdziwy biznes to męska gra dla ludzi, którzy na pierwszym miejscu stawiają ciężką pracę, jakąś wizję. Tam wcale nie chodzi o pieniądze (no może przez chwilę, na początku). Natomiast show business to coraz częściej plac zabaw dla klaunów typu Kizo, dla których męskość równa się bic, cyc i dolar przyklejony do ciała mokrej, półnagiej tancerki.

Kung Fuu Wanda
1 miesiąc temu
Reply to  Kung Fuu Wanda

I tak – Leosia to produkt marketingowy, gdzie target to dzieci i tiktoki. Żyjemy w czasach, gdzie niestety wszystko, co mainstremowe jest obliczane na zasięgi i pieniądze. Cele i wartości młodych twórców kompletnie się wywróciły. W sumie jak tak patrzę na małolatów, to nie dziwię im się, a nawet ich rozumiem, dlaczego wybierają taką, a nie inną drogę, bo zwyczajnie nie znają innej, nie mają innych wzorców. Ktoś się rodzi po 2000 r. i to co go otacza to social media, życie na pokaz, zasięgi, influencerzy, współprace reklamowe i jeśli ktoś nie dorasta w zdrowym domu, gdzie rodzicie nie są zakompleksieni i stawiają na prawdziwy rozwój, to taka osoba też będzie chciała dołączyć do tego wyścigu, nie będzie potrafiła odróżnić tego co warte uwagi, od tego, co nie warte. Dla mnie, np. jaranie się większością influencerów to jakieś kompletne nieporozumienie, te osoby mnie w ogóle nie ciekawią, nie imponują mi i nie chciałabym zamienić z nimi nawet jednego słowa 😀

Kung Fuu Wanda
1 miesiąc temu
Reply to  Kung Fuu Wanda

A co do Pawbeatsa to powiedziałam już chyba wszystko. Brak mu spójności wewnętrznej. Niby zależy mu na tym, żeby robić ambitne rzeczy, ale nie pogardzi też tym co popularne, ale niekoniecznie warte uwagi kogoś na jego poziomie (wg mnie takie ruchy niszczą trochę to wszystko, na co przez lata pracował). Jest w nim jakaś potrzeba zadowalania wszystkich, co mnie osobiście odstręcza. Plus te aktorki porno. Niech sobie je ogląda po pracy, jesli fascynuje go taki typ kobiety. Ludzie mają różne preferencje, ale niech nie miesza tego ze sztuką, no chyba ze ma to jakieś twórcze uzasadnienie, wg mnie nie ma. Szkoda, bo kiedyś ceniłam go, koncert w Toruniu zawsze będę miło wspominać, mimo tego wszystkiego, co wydarzyło się potem. Czołem i Wesołych Świąt!

Kung Fuu Wanda
1 miesiąc temu
Reply to  Kung Fuu Wanda

PS przepraszam – nie miałam na myśli Szpaku tylko Żabsona xD narkotyki źle weszły 😀

Musk
1 miesiąc temu

Ciekawe, czy jak nie wylałaby się fala krytyki na Leosię, to Pawbeats nadal byłby taki skłonny do wbijania szpilek. Wątpię. Po tej akcji długo nikt nie odbierze mu tytułu największego polskiego populisty i lizusa mas. Naprawdę żenada i przykro na to patrzeć. Niech przeprosi za to że się z niej naśmiewał jak cały jutub a nie za jakieś płcie. Co za bzdura. Może niech jeszcze napisze że ten żart to był wyraz sympatii i tak naprawdę to szanuje jej twórczość i nowy numer to arcydzieło… koleś nie ma kręgosłupa, w muzg nie wbijam. A Filipka pozdrawiam bo przynajmniej wyszedł z tego z twarzą.

Tragedia
2 miesięcy temu

Taki by sie po jednym plasku złożył to nie trudno zeby sie w szpitalu polozyl od byle czego

dzik i szlug
2 miesięcy temu

oby zdech

Bubibi
2 miesięcy temu

Pani Leokadio, proszę się nie przejmować hejtem. Proszę nie brać do siebie tych opinii. Proszę dalej tworzyć. Proszę dalej być sobą. I proszę pokazać cycuszki!

Becol
2 miesięcy temu

Ona jest fajna z resztą współpracuje on z kalim co się dziwić

Darknet Onion Tor
2 miesięcy temu

Każdy lubi mieć bardzo dużo pieniędzy!

URanus
2 miesięcy temu

Wielu raperów się z niej śmieje (i słusznie), ale chyba własnych kawałków nie słyszeli

Lejnamur
2 miesięcy temu

Słodki jezu kochajmy się
Tak mało mamy życia taka krótka nić…

Hmmmm
1 miesiąc temu

Co to za słowo „muzg”? To po polsku?

Szczaw
2 miesięcy temu

Odgadnij ukryte słowa:
*** – ** ****** dla ******

AnkaRap
2 miesięcy temu
Reply to  Szczaw

Tede flak?

Rozliczyciel Rozliczy cie
2 miesięcy temu
Reply to  AnkaRap

Rozklapiocha pOlki po 30sce?

Szcza W
2 miesięcy temu
Reply to  Szczaw

RODDD

Pan Talon
2 miesięcy temu
Reply to  Szczaw

Czyżby „Ludwig van Beethoven – Dla Elizy”?

Codeina
2 miesięcy temu
Reply to  Szczaw

Się wie:

PIS – to partia dla debili

łak
2 miesięcy temu
Reply to  Szczaw

rap – to muzyka dla debili

mokrywojtek85
2 miesięcy temu
Reply to  Szczaw

pis-po partie dla debili

AnkaRap
2 miesięcy temu

Nie znam cwela

Pan Talon
2 miesięcy temu
Reply to  AnkaRap

TO WYPlERDALAJ ŹDZIRO!

Pan Talon
2 miesięcy temu
Reply to  Pan Talon

Podszyw, ja mam trochę bogatsze słownictwo.

Korek
2 miesięcy temu

Przecież to jest całkowita menelica, pamiętam jak w sławie waliła żołądkową miętową(ślapa dla meneli) z gwinta, mocząc gębę po którymś już z kolei meneli z jej otoczenia, do tego przed koncertem narkomanka walnęła ze trzy wiadra jedno po drugim. Jak wiadomo każdemu kto jarał kiedyś trawę, że wiadro to nic innego jak menelstwo, walą z tej czarnej wody niejednokrotnie ją łykając, bo mocniej klepnie. Normalnemu człowiekowi wystarczy kilka machów z lola czy waporyzatora by było fajnie i więcej już nie potrzeba, ale narkoman musi już walnąć sobie oszczane wiaderko, bo nic innego go nie kopnie. Takim właśnie człowiekiem jest ta żulówka i nazywanie jej i takich jak ona artystami powinno kończyć się na min. 10 latach gułagu, żeby ludzie co to piszą mieli czas na to by nauczyć się milczenia gdy nie mają nic mądrego do powiedzenia.

POCIEJ KOZDÓJ
2 miesięcy temu
Reply to  Korek

wiaderko spoko

Testosteron2137
2 miesięcy temu

Juz wole słuchać wiertarki udarowej niż tej leokaizdy. Pozdro dla tych co kują

Ksiadz
2 miesięcy temu

Zakuje ze nie doceniałem Guovy. Leosia i Oliwka to karma za wyśmiewanie

LeosiaVEVO
2 miesięcy temu

Jong Leosia jedyna którą to koń dosiadł, zrób przysiad przy mnie to żul z autobusu wysiadł, Leosia Leosia jedyna która wyruch.ała w lesie łosia

Aaas
2 miesięcy temu

Robi syf,to co dziwnego nawet pijanym nie da się tego słuchać.

Rozliczyciel Rozliczy cie
2 miesięcy temu

Young Sromosia z nowym singlem „pierd”

Edzio tiktokerzysta śpiewa
2 miesięcy temu

No i moi kochani mamy nowy tydzień i w nim se pośpiewamy: Życies lajk det a śniło mi sie śniło. Zaś piosenką dnia będzie dzisiej: On jest na majku i on jest na majku on jest na majku i on jest na majku. Więc do zabawy ze śpiewem kamą frajerzy, lecgoł.

baryton
2 miesięcy temu

Pi pi pi pi pi piposia. Ciekawe, czy ona też tak piszczy jak, gdy śpiewa podczas wkuadania w pupeu?

Sruba
2 miesięcy temu

Co to za dwa dauny-klauny? Wystawcie jeszcze slonia w balerinach. Bedzie rapowal. Wielkie rapery. Young kondon

Edzio tiktokerzysta śpiewa
2 miesięcy temu

No i moi kochani mamy nowy tydzień i w nim se pośpiewamy: Życies lajk det a śniło mi sie śniło. Zaś piosenką dnia będzie dzisiej: On jest na majku i on jest na majku on jest na majku i on jest na majku. Więc do zabawy ze śpiewem kamą frajerzy, lecgoł.

Popularne