Sprawdź nas też tutaj

News

Pawbeats współpracuje z liderem death-metalowego zespołu

Producent jest obecnie w tournee po kraju.

Opublikowany

 

fot. Dagmara Szewczuk

Tego nikt się nie spodziewał! Pawbeats Orchestra i lider Decapitated a od niedawna gitarzysta Machine Head zagrają razem na scenie.

Trasa koncertowa Pawbeats Orchestra nie zwalnia tempa. Od września b.r. do marca przyszłego projekt zawita w największych miastach w Polsce. Po sukcesie w Bydgoszczy i Szczecinie nie milkną doskonałe opinie. Marcin Pawłowski pracuje natomiast nad kolejnymi niespodziankami muzycznymi, które zaprezentuje swojej publiczności w czasie swojego tournee po kraju.

Właśnie podano oficjalnie do wiadomości, że gościem podczas koncertu 25 listopada w ICE Kraków będzie Wacław „Vogg” Kiełtyka – lider zespołu Decapitated oraz od niedawna również gitarzysta Machine Head.

Widać, że budowanie mostów między gatunkami muzycznymi wskoczyło na kolejny poziom. Pawbeats od lat produkuje muzykę i podejmuje współpracę z różnymi artystami, z różnymi gatunkami muzycznymi. Obok rapu i hip-hopu, jazzu w nowych odsłonach i aranżacjach w Krakowie będzie okazja usłyszeć światowe, mocne brzmienie gitary. Szczegóły repertuaru trzymane są jednak w tajemnicy, tak samo jak gość niespodzianka, który pojawi się na każdym koncercie. O tym będzie można się przekonać już bezpośrednio m.in. podczas najbliższych koncertów:

25.11 Kraków | ICE Kraków
28.11 Toruń | CKK Jordanki
02.12 Łódź | Klub Wytwórnia

Pełen harmonogram trasy koncertowej Pawbeats Orchestra dostępny na stronie: mua.com.pl

Pawbeats Orchestra to wydarzenie muzyczne gromadzące wyjątkowych artystów: Bisz, Grubson, Dorota Miśkiewicz, Natalia Grosiak, Marika, Klaudia Szafrańska, VNM, Zeus – to podstawowy skład, który oficjalnie wpisuje się w projekt Pawbeats Orchestra. Wokalistom i raperom na jednej scenie towarzyszy live band, a także dwunastoosobowa orkiestra smyczkowa.

Zobaczcie poniżej w skrócie co się dzieje na na koncertach. Projekt Pawbeats od lat promuje granie muzyki na żywo. Koncerty, jakich doświadcza publiczność to nie tylko wspaniałe doznania muzyczne na miarę spektaklu muzycznego, ale także doskonała zabawa przepełniona spontanem oraz dużą dawką humoru.

 
10 komentarzy

10
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
WnukTedego

Pierwszy . W sumie dobrze niech się chłopak rozwija i nie da wciągnąć do towarzystwa pedałów z nowej szkoły . Deadh metal nie dla mnie ani pewnie nie dla was ale jeden z niewielu newsów które nie gorszą i nie prowokują do używania wulgaryzmów

Odb

Pawbeats współpracuje z liderem z metalowej wanny

Prop&Testo

Pierwszy do kindybała cwelu.wnuk tedego aka pałkę ssie widywany jest w gdyńskich kinach, gdzie robi loda tranzystorom. Sprawdzone info.

hujjasz

jebany huj do szczania z pawbitsa
co to ma wspólnego z rapem?

skarpetkazdrowanieuciskowa

wszystko co on wyprodukuje to jakas smutna jak pizda babci melodia do uzalania sie nad swoim zlamanym serduszkiem… ja tam w jego muzyce nigdy nie czulem rapu…

Skip

Myślałem, że z Hellfieldem.

Jahhh

Lamusie logujesz sie z kodem PIOTRW22 – kazdy dostaje powitalne 50 zeta, ja i ty gnomie, kumasz to ? Darmowe jaranko czy co tam chcesz mordo. Poczytaj se na Twisto.pl bo mi sie nie chce pisac ziomek

Jahhh bierze z połykiem

Zwal mi konia za to 50 zeta jebany pecie na liścia

WnukTedego

Lubie wydziaranych facetów w obcisłych lateksowych strojach, kiedyś byłem z jednym na woodstocku, łomotał mnie jak młot pneumatyczny, to jest prawdziwy metal

Popularne