Sprawdź nas też tutaj

teledysk

Pedro i Francis na kanale SBM Label z udziałem Margaret i Beteo

Teledysk z Warszawy i Berlina.

Opublikowany

 

Utwór jest efektem współpracy duetu producenckiego Pedro i Francisa z gościnnym udziałem Beteo i Margaret. Numer “hood love (a ja nie)” to pierwsza taka współpraca SBM Label z Margaret i zarazem pierwszy numer od duetu Pedro i Francis pod szyldem wytwórni.

Teledysk do utworu został nakręcony w Warszawie i Berlinie, a jego stworzeniem zajmowali się Sebastian Jaskowiak i Karol Pojmański. Producenci, którzy dołożyli swoją cegiełkę do sukcesu hitów Maty, Janusza Walczuka czy Jana-rapowanie, tym razem stworzyli wakacyjny love song, a do jego stworzenia zaprosili wracającego po przerwie wydawniczej Beteo. “Hood Love (a ja nie)” dostępny jest już na kanale SBM Label oraz w serwisach streamingowych.

Pedro i Francis

Duet producencki, który fani SBM Label mieli okazję poznać już przy okazji projektu “Hotel Maffija 2”. Podczas wspólnego wyjazdu artystów wytwórni chłopaki odpowiadali za lwią część produkcji, a podczas swojej kariery współpracowali również z Matą (przy utworze “Kiss cam (podryw roku), “Nasza klasa ale to DRILL”), czy Jankiem-rapowanie (“bufor”).

9 komentarzy
9 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Syn Orientu
22 dni temu

Niedobitek z pokolenia SB Mafjiji, ktore to pokolenie w Polskim rapie wyróżniło się tym, że nie miało absolutnie nic do powiedzenia, czego przykladem jest ten kawalek.

Lapie bucha, leze sobie, nagralem piosenke, ona sie chce ruchac, a ja nie. Koniec utworu.

Juz to pokolenie patointeligencji ma o wiele wiecej do wydukania niz te bialasy, quebo czy juz chooj wie kto tam był, nawet nie pamietam bo to bylo tak miałkie, że się zlewa w jednego randomowego dukacza w bluzie Sb mafji.

Bedoesik
22 dni temu

Mega łaczyska

Odb
22 dni temu

Pedalo i Fiutis na kanale BDSM Label z udziałem Margot i Becwelo

SicenS
21 dni temu

Znowu jakieś LGBT. Pierwsza w Polsce wytwórnia od stricte homo-rapu.

Hetman Rapu
22 dni temu

Do wanny skur.ysynów!!!

Analny Książę
22 dni temu

je bać łaków

Spółka z o.o.
22 dni temu

same tuzzy xddd

Krzysiek
22 dni temu

On ma ksywę „Pedro”, a wy wiecie, co to znaczy?

Fan Jarosława
21 dni temu

To jest genialne,w końcu rap wchodzi na wyższy level.Czekamy na kolejne wspaniałe nagrania.

Popularne