Sprawdź nas też tutaj

News

Peja, Glaca i Jan Borysewicz połączyli siły

Artyści stworzyli numer w hołdzie medykom.

Opublikowany

 

Glaca, Peja i Jan Borysewicz połączyli siły, aby stworzyć utwór w hołdzie lekarzom, pielęgniarkom, ratownikom, a także wszystkim pracownikom medycznym, oraz osobom zaangażowanym w walkę z pandemią wirusa Covid – 19. Artyści zapowiadają, że premiera klipu odbędzie się w piątek, 22 maja 2020.

Singiel Oddać siebie to hymn dla wszystkich walczących na pierwszej lini zmagań z pandemią. Tekstem, muzyką i teledyskiem artyści chcą przekazać najważniejszy komunikat, że to właśnie lekarze, pielęgniarki, ratownicy i wszyscy pracownicy ochrony zdrowia są prawdziwymi bohaterami nowej rzeczywistości w której nagle znalazł się cały świat. W tych dniach pełnych chaosu, cierpienia i niepewności, to im należy się szczególny szacunek i podziękowanie.

Współpraca artystyczna Glacy i Peji to dla wielu fanów najlepsze połączenie rock’a i hip-hop’u w całej historii polskiej muzyki. Ten muzyczny duet uzupełnia się doskonale w kwestii przekazu i energii. Wszyscy polscy fani znają nagrania – Jeden Taki Dzień, Pozwól Żyć czy Sam Przeciwko Wszystkim. Ich ostanie spotkanie artystyczne w 2018 roku, zaowocowało kawałkiem Życie i Samotność z solowego albumu Glacy pt. ZANG, który został wyświetlony w serwisie YouTube ponad 21 milionów razy!

Kiedy napisałem szkic utworu „Oddać Siebie” wiedziałem, że tylko Peja jest w stanie unieść ciężar tematu, który zdecydowałem się w nim poruszyć. – tłumaczy Glaca.

Moja mama jest lekarzem, więc środowisko lekarskie jest mi bardzo bliskie od zawsze. Ich sumienna, odważna i inspirująca postawa jest naprawdę godna wielkiego szacunku. – dodaje artysta.

Oddać Siebie to też głos innych ludzi którzy w tych ciężkich chwilach byli gotowi narażając swoje życie i zdrowie pomagać słabszym, starszym, schorowanym czy samotnym. To utwór w hołdzie dla normalnych ludzi, którzy w obliczu kryzysu stają się prawdziwymi bohaterami. Oni muszą wiedzieć że nie zostali z tym sami, że wszyscy jesteśmy ludźmi, i że jest w nas empatia, będąca jedną z naszych wyjątkowych, a dzisiaj niezbędnych cech, o której wielu z nas wcześniej zapomniało.

Premiera utworu będzie miała miejsce za tydzień – 22 maja na kanale YouTube Glaca Official.

Obraz realizuje Mikołaj Górecki twórca znany min. z Jeden Taki Dzień, Dzisiaj Mnie Kochasz Jutro Nienawidzisz i Życie i Samotność. W teledysku obok pracowników służb medycznych i zapowiedzianych artystów wzięli udział fani i przyjaciele Peji i Glacy.

 
29 komentarzy

29
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Legnicka bladź

A ja połączyłam siły z jabolem i pomagam menelom spuszczać z kija. Tym razem zapraszam panów do piwnicy, stawka uczciwe gratis jak zwykle, tylko tym razem wszystko ogląda mój synio, bo mu się już nudzi w tej kwarantannie. Prosi, żeby go nazywać profesorem, boje się, że powoli wariuje. No nic, wracam do kutasa, ciao!

ProofesorNauk

Dzisiaj wypierdalam na zawsze z tej strony więc mogę wyjawić że mój adres zamieszkania był zmyślony. Że też tyle barqnów to łyknęło. Jestem spod Sandomierza kurwy ale niczego więcej się nie dowiecie bo to mój ostatni wpis. Elo!

JurnyStefan

Szerokości pokurwieńcu.
I nie zmyślaj, bo dobrze pamietam, gdzie te brzydka kurwe, a twoja matkę katowałem.
Legnica mordy, nie słuchajta tej profesorskiej mendy.

Redakcja

To prawda, Stefan ma racje. Sprawdziliśmy IP usera ProofesorNauk, wiec ta sprawa nie powinna być przedmiotem kontrowersji. Pozdrawiamy

Muzyka

https://www.youtube.com/watch?v=RtI5MVPgnuc 🙂 SZTOS MUZYKA I MOCNY PRZEKAZ 🙂

spokojny huj

Ta, już tyle razy już kurwo profesorska mówiłeś że kończysz z glamrapem i tydzień później pisałeś nowe komentarze

Latessa

Gorące dziewczyny czekają na ciebie na – – – http://Hot6.top

Slużba Od Brania W Łape Nie Tylko Kutasów

Czy piosenka będzie o tym żeby służba zdrowia przestała brać w łapę i wzięła się do roboty?

Mlody Rafalala

Belmondo,Hozer i Ciepłota połączyli siły
Artyści stworzyli numer w hołdzie kąpielowych igraszek.

Capybara

Medycy i tak maja w chuju czy są dla nich nagrywane jakieś wysrywy tak jak mają w dupie czy monika Olejnik i kilka innych celebrytow (zjebanych) dla nich klaszczą na balkonie w lesie czy na kiblu liczy się hajs wiadomo chcesz pomagasz Wplacasz ok props ale nie rób tego na pokaz! W końcu płacimy składniki na służbę zdrowia to może oni nam zaklaszcza

safd

dokładnie, ale pener z przychlastami spadającymi gwiazdami rockmuzyki po wytrzeźwieniu nagle będą hołdy robić, ale oni raczej składek na nfz nie dokładali za bardzo:)

Gundi gunda

Hahaha ale to musi być asluchalne
Nawet tego nie wlaczam

Chrzanek

Może redaktorzy Glamrap połączą razem siły i napiszą coś o Kłyzie ?

POZDRAWIAM

TERAZ TYLKO RAPOWANIE W REKLAMIE MEDIAEXPERT I MOZESZ JUZ SMIALO WYPIERDALAC NA EMERYTURE.

MIRAS X

Kiedy to wszystko pierdolnie? Szopka za szopką a owieczki beczą w zachwycie!!! https://www.youtube.com/watch?v=O5rg9GerGFk

Hozer Ciepłota

Borysewicz to ten co stręczył z żonką 14latki Arabom. Oby Karma go dojebała.

Odb

Jan Peja i Glaca Borysewicz połączyli wanny

Odb Król

Geja, łysa pała, zwykły janusz – połączyli cipy

„Artysta kombinator zrobił loda”

Prawda

Opublikowany 5 godzin temu 15 maja 2020 Przez Redakcja

14:43 7

Wkurwiły huje

A więc co pejka już możesz się bawić w hip-hop z ludźmi spoza rapu??

safd

z glacą, to już nie raz sie chlasta, poprzedni numer już był asłuchalny, więc ten zapewne podobnie

dasdasdasdasd

No i Fanie Fajniusio po koleżeńsku 🙂

EJ TY KOLO

PO KOLEŻEŃSKU TO OPIERDALAM TWOJEMU STAREMU PALE, CWELU

JEBAĆ DISA SKURWYSYNA
PejaTVN

Ale ja jestem zjebany macie racje jestem totalna kurwa z grzywka na bani, sorki za ten TVN :/

ZIĘBISTA SZUR

CHYBA PANDEMIĄ DZIENNIKARSKIEJ PROPAGANDY I TERRORYZMU ADMINISTRACYJNO-FISKALNEGO POLITYKÓW NA USŁUGACH BANK$TERÓW. NO ALE PAN RYSIO TO AGENT Z TVNU

Reemem

Rychu to debil co nie potrafi do dziesieciu zliczyc, hipokryta i sorzedajna dupa, chorągiewka to jego druga ksywka

JurnyStefan

Twoja matka tez nie policzy, ale za to elegancko wypoleruje berło i można ja ładować w mordę po same kule. Ot, wszyscy mamy inne talenty. Pozdro, byku.

gandzior menago

Dlatego od liczenia ma gandziora. Gandzior skończył 3 klasy podstawówki i w otoczeniu ryśka jest jednym najbardziej ogarnietych ludzi. To gandzior mu powiedział idź rysiek do agenta będą się z ciebie śmiali ale będziesz miał pieniążki a tak to i tak się z ciebie śmieją a piniążków nie masz.

Popularne