News
Peja gościem Cartelu CrackHouse
Bandura i Hellfield ponownie współpracują z poznańską legendą.

Na kanale CrackHouse ukazał się vlog z backstage nadchodzącego teledysku do wspólnego numeru Bandury, Hellfielda oraz Rycha Peji. Ekipa CrackHouse zabiera swoich Fanów za kulisy powstawania utworu.
Peja nagrał już w swojej karierze aż 3 utwory z Hellfieldem – ‚Steven Adler’, ‚Wchodzę na raz’ oraz ‚Przemoc i Sex’. Kawałki zostały świetnie przyjęte przez słuchaczy, a artyści jak widać nadal z sobą kolaborują.

-
News3 dni temu
Marcin Najman chętnie zastąpi Popka, ale za ogromną gażę
-
News5 dni temu
Malik Montana zakłada federację HYPE, ale Fame MMA go uprzedza
-
teledysk1 dzień temu
Szpaku do Soboty: „J*bać kapusi. Błędem było się rozj*bać”
-
News4 dni temu
Zawodnik UFC chętny do walki z Kizo. „Nie zrobię ci zbyt dużej krzywdy”
-
News3 dni temu
Kizo komentuje kontuzję Popka: „Dajcie mi k*rwa spokój”
-
News3 dni temu
Szpaku: „Nitrozyniak oficjalnie w GUGU”
-
News2 dni temu
Paluch: „Wydanie mojej płyty kosztuje pół miliona złotych”
-
News2 dni temu
Jongmen ze Szpakiem: „Z kapusiami jazda”
Ja pierdolę Rychu co ty robisz? Przeciez od nich wieje chujem od razu widac, że to pozerka i lamusy co unikają takich ulic na których sam wyrosłeś bo zamiast torebki Versace dostaliby tam kopa w pizde i czyszczenie z biżuterii, taki to kartel. Dobrze, że się ogarnąłeś i nie jesteś penerem, tylko odpowiedzialną głową rodziny ale po co ze skrajności w skrajność. Na chuj ci zwrotki z tymi manekinami.
No peja odleciał w drugą stronę.
Z drugiej strony zostal mu tylko gandior, bo reszta odbiła. Rychu nie ma kolegów poza przydupasami jak Tede.
Smutne to, ale cóż.
Rychu to jest pedał i jabana ciota na starosc od chlania i cpania całkiem juz sie w glowie popierdiło zeby bujac sie z takimi lamusami, rychu chuj ci w dupe pajacu
Dobrze płacą za zwrotki to się dogrywa
Tu macie kolejny na to dowód na to że Peja to miekka cipa, zamienil sie w swoja żone
ręce opadają…brak słów….. brakuje jeszcze do kolabo michałka wiśnieskiego i kuby wojewódzkiego ahhahahahhahahha
POLACZKI DEMONSTRUJĄ W SPRAWIE ABORCJI, A TYMCZASEM SZABESGOJE Z PiSu PRZEGŁOSOWAŁY PRZYMUS SZCZEPIEŃ. TEN NARÓD NIE MA GODNOŚCI. ŻYDZI, NIEMCY, BRYTOLE TO WIEDZĄ.
Young Peja gościem cwelów TransHouse
-Idzie Peja i Decks po chodniku i Decks się wyjebał
Peja na to: -haha jaki agent
A Decks: Chyba ty.
Młode tranzole plus stary grzyb równa się a słuchalne gówno
Jebać Ciepłotę w ucho
Obejrzałem prawie połowę.
Ja pierdole.
Jako Redakcja tolerujemy wiele
Buahhahahahaha
Co to za cwele?
Ochronki bonusa PKP z Białołęki na warunkowym
Poznańska legenda kurwa haha, poznańska parówa równie wielka co ta z pizdą między jedynkami.
Jeśli chodzi o cartel to tylko:Sinaloa Cartel – jest najprawdopodobniej najsilniejszą organizacją przemytniczą w Meksyku.
Zaś jeśli chodzi o peje to skończył się po S.P.O.R.C.I.E
Hahahah. Czekaj jak Ty to Peja nawijałes ? „A ja codzień się uczę Rychu Peja w szkole życia…” No to zajebiscie się nauczyłeś skoro dobierasz sobie takie featy. ;D
hahahahhaaha no kurwa pasuje idealnie do tego cyrku hahahaha
Ryszardzie…gniot goni gniot.
ile te pizdy wam płacą hajsu za te pseudonewsy? jebać tych łaków.
Ja pierdole Peja z takimi cipami nagrywa?
To jest moj pierwszy wpis I widze ze ludzie nie maja innych zmartwien niz cudze a nie swoje!!!
No tak i o chuj Ci chodzi ? 😀 Witamy.
Rak house
Rychu nie nagrywaj z łakami
ciągnie swój do swego
Straszne kurwy na focie peja mega kurwa i śmieć esssa tylko belmondo i Rafalalek https://youtu.be/QIpGNTdEKQA
Szukam miłego i kulturalnego faceta na sex spotkania lub stały zwiazek.
Mam na imię Monia lat 24, wzrost 169cm,
wiecej moich nagich fotek i kontakt do mnie tu- htttp://frircikvip.com.pl
i wyszukaj mnie po niku: MarikaXX napisz do mnie i spotkajmy sie!
Mysle ze autorzy niektorych wpisow nigdy nie spedzili na naprawde nie blokowiskach ale slumsach ani minuty I nie wiedza co to znaczy wyjsc na prosta
A Ty co, chatę z gówna miałeś i brak dostępu do szkoły ? Weź nie pierdol bo w Europie każdy może wyjść na prostą.
głąby nie wiedzo :)))
Riyadh Hosts Largest Global AI Summit
https://english.aawsat.com/home/article/2575181/riyadh-hosts-largest-global-ai-summit
Saudi Crown Prince Mohammed bin Salman, Deputy Prime Minister and Minister of Defense, called on Wednesday “all dreamers to join Saudi Arabia in building economies of knowledge.”
The royal made his remarks during the launch of the inaugural Global AI Summit in Riyadh.
https://english.aawsat.com/home/article/2578246/mohammed-bin-salman-calls-%E2%80%98dreamers%E2%80%99-join-saudi-arabia-building-%E2%80%98economies
The Saudi Data and AI Authority (SDAIA), the organizer of the Global AI Summit, on Thursday signed three strategic agreements with IT giants — IBM, Alibaba, and Huawei on the second day of the even bein held in the Saudi capital, Saudi Press Agency reported.
https://alkhaleejtoday.co/saudi-arabia/5165810/Saudi-Arabia-signs-strategic-MoUs-with-three-technology-giants-on-AI.html
Congratulations!
Price change is pushed to Thursday next week.//Elon Musk
Masz sówko otwartą całą linię kredytową, która jednak ma swoje ograniczenia i nie obejmuje wyników wyborów prezydenckich. :)))
Israel and Sudan agreed on Friday to take steps to normalize relations in a deal brokered with the help of the United States, making Khartoum the third Arab government to set aside hostilities with Israel in the last two months.
https://english.aawsat.com/home/article/2582316/israel-and-sudan-reach-us-brokered-deal-normalize-ties
ad calenadas graecas :)))
United Arab Emirates: Briton accuses Emirati Minister of Tolerance of rape
https://alkhaleejtoday.co/international/5131300/United-Arab-Emirates-Briton-accuses-Emirati-Minister-of-Tolerance-of-rape.html
taki drobny prezent na Walentynki :)))
Mohammed bin Zayed’s Dark Vision of the Middle East’s Future
https://www.nytimes.com/2020/01/09/magazine/united-arab-emirates-mohammed-bin-zayed.html
Po bliższym przyjrzeniu się osobie MBZ dochodzimy do wniosków:
– śmierdzi Tanit
– Fatima bint Mubarak alias Black Mother #Korona Południa
– syn jako replika z wiadomymi inklanacjami i wadami
To powinien być zajebiscie kiepski żart, tyle. Ale Peja props 4 all.