Sprawdź nas też tutaj

News

Peja komentuje reakcję prezydenta na zamieszki w USA: „Brawo Adrianek”

Raper prześmiewczo pogratulował głowie państwa.

Opublikowany

 

Zamieszki w Kapitolu, do których doszło w tym tygodniu spowodowały reakcję wielu państw na to, co dzieje się w Stanach Zjednoczonych. Prezydent Andrzej Duda bardzo zachowawczo skomentował wtargnięcie protestujących siedziby Kongresu Stanów Zjednoczonych. Spotkało się to z reakcją Peji, który ironicznie pogratulował prezydentowi.

Wydarzenia w Waszyngtonie to wewnętrzna sprawa Stanów Zjednoczonych, które są państwem demokratycznym i praworządnym. Władza zależy od woli wyborców, a nad bezpieczeństwem państwa i obywateli czuwają powołane do tego służby. Polska wierzy w siłę amerykańskiej demokracji. – skomentował Andrzej Duda wydarzenia w USA.

Peja dodał na Facebooka zdjęcie mężczyzny, który był jednym z protestujących i miał na sobie bluzę z napisem: – Obóz w Oświęcimiu. Praca przynosi wolność.

Raper przytoczył też pełną wypowiedź prezydenta i na jej końcu napisał: – Brawo Adrianek 👏🏻.

"Wydarzenia w Waszyngtonie to wewnętrzna sprawa Stanów Zjednoczonych, które są państwem demokratycznym i praworządnym….

Opublikowany przez Peję Slumsa Attacka Czwartek, 7 stycznia 2021

55 komentarzy
55 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Brock z pokemonów
1 rok temu

Co mnie obchodzi zdanie o polityce globalnej jakiegoś gurala, peji czy innego starego pierda co mu się wydaje że przez to iż duka do mikrofonu to jest opiniotwórczy na każdy temat wypierdalaj stary capie do kolegów z tvn,’u dotykać się siusikami

GHETTO FREE
1 rok temu

NIE KAŻDY WIE ZE JEZYCKI KSIĄŻĘ W LATACH 2003-2004 MIAŁ ROMANS ZE SŁYNNYM TRENDSETTEREM RAFALALA KOJARZYCIE FILMIK TU MNIE JEBAL RYCHU PEJA? TO WŁAŚNIE RAFAŁ ZANIM STAŁ SIĘ SŁAWNY
BRAWO RYSZARD

https://youtu.be/

GHETTO FREE JESTEŚMY NOWA KOALICJA

POLIN 447
1 rok temu

AMBASADOR USA W POLIN MOSBACHER NIE MÓWI O WEWNĘTRZNYCH SPRAWACH POLIN TYLKO DAJE WYTYCZNE ADRIANOWI I KARAKANOWI. A RYSZARD PEJA TO LEWAK Z TVN

Bezbuch
1 rok temu
Reply to  POLIN 447

Książe Pener się kreuje na jakiegoś tam strasznie opiniotwórczego mentora śmieszy mnie to bez względu na poglądy jakie kto ma… Ale jeszcze bardziej to lizanie po zadzie Queba. Jeśli już ktoś kogoś powinien propsować to ten popowy łeb Peję za fundament Hip-Hopu, który Queba wraz z tą całą cukierkową śmietanką spedalił do granic możliwości… Tylko PIH miał jaja żeby mówić jak jest i być sobą, Decks też zapytany o rap Malika Montany powiedział że dla niego to nie jest rap i taka jest pieprzona prawda! Niech se Rysiu jako fan Public Enemy czy Gang Starra postawi obok płytę Young Igiego i Hatfielda i niech mu łzy ze wzruszenia pociekną i przejdą ciary jakaż piękna to muzyka rap! Nie no żenada 100%!

Odb
1 rok temu

Yang Peja komentuje kąpiel rafalali w wannach w USA: „Brawo Rafalala”

123
1 rok temu

Służę pomocą. Obchodzi dokładnie tyle samo, co twoją rodzinę, znajomych (jeśli masz) i całą resztę świata każdy bełkot, który z siebie wysrasz. A co do tego dotykania się siusiakami – co, przypomniały się wszystkie wyjazdy pod namiot z tatą i wujkiem? Prawidłowo mordko, dobre wspomnienia trzeba pielęgnować!

(▓▓▓(̅(_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅() ڪے
1 rok temu

WIECIE DLACZEGO TABUNY, DOSŁOWNIE DZIESIĄTKI TYSIĘCY JULEK PROTESTUJĄ? DLATEGO, ŻE SĄ BEZPOŚREDNIO ZAINTERESOWANE I PO PROSTU KOPULUJĄ. ŚMIEJECIE SIĘ Z INCELI, A ONI MAJĄ PRAWO CZUĆ SIĘ SFRUSTROWANI. ONI PRZESTRZEGAJĄ NORM KULTUROWYCH I SĄ OTOCZENI WSZECHOBECNYM WYUZDANIEM. TYMCZASEM JULKI MASOWO ODDAJĄ SIĘ WĄSKIEMU GRONU CHADÓW I CZASEM CUCKOLDÓW. NIE MAJĄ O POJĘCIA O KWOCIE WOLNEJ OD PODATKU DOCHODOWEGO ANI O INFLACJI, ONE MAJĄ INNE PRIORYTETY. TEGOROCZNA MATURA BYŁA NAJGORSZA OD LAT, CIEKAWE CO ZAPREZENTUJĄ JULKI I OSKARKI W PRZYSZŁYM ROKU.

Facio od krabów
1 rok temu

O kaczorze który pobił kobietę? Peja dupa cicho.
O celebrytach którzy przyjęli strzepionki? Peja dupa cicho.
Duda coś powie? Peja hur dur

Michel Tiko
1 rok temu

Bardzo mnie interesuje zdanie peji na temat : czy już wybaczyłeś Decksowi? Pamiętaj, że to ona mu dała. Sam wiesz, że jak Darek piję to słabo widzi i nie rozpoznal od tylu tej twojej żony/fanki znalezionej na wilczaka

To stary
1 rok temu

UJ ci w dupę anonimowy smieciu

....
1 rok temu
BeImondo Informator
1 rok temu

Peja odstaw telewizję bo widac nie służy ci. Zacznij czytać książki np Kaczor Donald literatura na twoim poziomie.
Elo

Milfhunter
1 rok temu

Co za cwel. Nie zareagował na szczepionki włodarzy TVN bo nie pozwolili.

WhiteSalami
1 rok temu

No widzisz Ryszard. U nas też rząd wybrali demokratycznie. W Stanach to przynajmniej mają jaja. A u nas kurwa rewolucje na fejsbukach. Ludzie wychodzą na ulice nie w tych sprawach które są istotne. Jebać.

(▓▓▓(̅(_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅() ڪے
1 rok temu
Reply to  WhiteSalami

O TYM PEJA DUPA CICHO? afery z udziałem PO: 1) Afera taśmowa 2) Afera hazardowa 3) Afera wyciągowa 4) Afera stadionowa 5) Afera autostradowa 6) Afera stoczniowa 7) Afera AmberGold 8) Afera Elewarru 9) Afera z informatyzacją MSW 10) Afera z budową gazo portu w Świnoujściu/dostawami gazu z Kataru 11) Afera z budową elektrowni atomowej (od 5 lat trwa „wybieranie” lokalizacji, a zarząd specjalnych spółek bierze kasę) 12) Afera z opóźnieniem publikacji przez Rządowe Centrum Legislacji ustawy o rajach podatkowych 13) Grabież Polakom połowy oszczędności emerytalnych zgromadzonych w OFE (153 mld zł) 14) Wydłużenie obowiązku pracy (wieku emerytalnego) o 7 lat u kobiet i 2 lata u mężczyzn 15) Rozrost biurokracji (sto tysięcy nowych etatów) 16) Drastyczny wzrost zadłużenia kraju (z 530 mld zł do blisko 1 bln zł) 17) Podniesienie VAT-u na wszystko 18) Podwyższenie o 1/3 składki rentowej (ZUS) dla przedsiębiorców 19) Zamrożenie na 8 lat kwoty wolnej od podatku, kwot uzyskania przychodu oraz progów podatkowych 20) Podniesienie akcyzy na paliwo 21) Likwidacja ulg podatkowych (budowlana, internetowa) 22) Zmniejszenie o 1/3 zasiłku pogrzebowego 23) Wprowadzenie nowego podatku paliwowego – tzw. opłaty zapasowej 24) Nałożenie na Lasy Państwowe haraczu w postaci podatku od przychodu (a nie dochodu!) 25) Prace nad wprowadzeniem podatku smartfonowego i tabletowego 26) Prace nad wprowadzeniem podatku audiowizualnego 27) Przyjęcie zabójczego dla polskiej gospodarki pakietu klimatycznego

(▓▓▓(̅(_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅() ڪے
1 rok temu

28) Zgoda na wprowadzenie do Polski GMO 29) Przyjęcie ustawy o ograniczeniu dostępu obywateli do informacji publicznej 30) Przyjęcie ustawy o ograniczeniu wolności zgromadzeń 31) Przyjęcie ustawy o „bratniej pomocy” (tzw. ustawa 1066) 32) Spuszczenie w sejmowym klozecie kilku milionów podpisów złożonych pod obywatelskimi inicjatywami referendalno-ustawodawczymi 33) Utajnienie raportu o nieprawidłowościach w ZUS do jakich doszło w latach 2008 – 2013 34) Próba nocnej zmiany Konstytucji RP, która umożliwiłaby sprzedaż Lasów Państwowych 35) Doprowadzenie do tragicznego stanu publicznej służby zdrowia (czekanie po kilka lat na wizytę u lekarza specjalisty) 36) Podpisanie z Rosją niekorzystnej umowy gazowej (najdroższy gaz w Europie) 37) Blisko 3-letni paraliż legislacyjny w sprawie wydobywania gazu łupkowego 38) Drenaż Funduszu Rezerwy Demograficznej 39) Wyprzedaż majątku narodowego za ponad 65 mld zł (w tym spółek strategicznych takich jak Azoty Tarnów); 40) Ograniczenie potencjału militarnego 41) Brak przemyślanej i suwerennej polityki zagranicznej 42) zdrada kraju 43 kradzież kamienic. Wszechobecny nepotyzm i kolesiostwo (tysiące stanowisk opłacanych z publicznej kasy dla kolesi z Platformy „Obywatelskiej” i PSL. I cniaków

Arko
1 rok temu

Hhahahaha tylko po nie rządzi od lat a pis wcale nie odwrócił tego a robi to samo tylko 2 razy bardziej. Zamiast po na końcu można by wpisać pis i też by było prawdą.
Właśnie pis chce wprowadzić przepis o zakazie odmowy przyjęcia mandatu i co ty na to?

booba
1 rok temu

PIERWSZY JEBAĆ BIDETA JEBAĆ PEJĘ JEBAĆ ADRIANKA JEBAĆ USA I POZDRO DLA DECKSA CO ROBI POMPKI NA ŻONIE PEJI

Pompki na żonie
1 rok temu
Reply to  booba

Co Ty stulejarzu możesz o mnie wiedzieć

....
1 rok temu
Reply to  booba
O_o
1 rok temu

Peja pajac od linczu na 15 latku. Wez sie jebnij w ten hip hopowy pusty leb. Idz disujj palucha za CCCP bo to dokładnie to samo co Auschwitz

WhiteSalami
1 rok temu
Reply to  O_o

Oni sobie cisną w co drugim tracku tylko się wstydzą rzucić ksywką

Robert Lewandowski
1 rok temu

Zawsze szanowałem pana Ryszarda. Za odwagę w Zielonej Górze, za przegrany beef z Tedeefem, za Molestę, za wyjście z nałogu.
Ale z tym atakiem na Pana Prezydenta to przesadził.

O_o
1 rok temu

Peja zachowuje się jak typiwa kurwa z TVN. ***** SLU

(▓▓▓(̅(_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅() ڪے
1 rok temu

Byłem w LA. Venice Beach i Hollywood zajebiste. Beverley Hills tez spoko, ale bylem tam o 23 w nocy w poniedziałek i kurwa pusto, moze dwa bary otworzone ze starymi dziadami, pare razy jakies zarobione murzyny przejechały, a tak to nuda jak ja pierdole. Jeszcze samo centrum fajne, a tak to reszta LA to totalny slums. Pełno bezdomnych i ćpunów. Kolo dworca autobusowego na tzw. Skidrow kilometrami ciągną namioty z bezdomiactwem. To jest kurwa szok.
W Polsce jak masz na przykład park Saski w Lublinie, to tam sobie chodzą dupeczki robić fotki, w LA jak masz park, to kurwa siedzą żule, ćpuny i stare dziady pierdolace coś po hiszpańsku i nawet nie ma wolnej ławki, żeby siąść.
Kiedyś gadałem z laską i zaczęła gadać o Los Angeles, że zajebiscie tam musi byc. Powiedziałem jej, to co sądzę o LA, to aż się oburzyła, że jak to Polak śmie mówić, że Los Angeles to hujowe miasto! To jest właśnie kurwa moc kompleksów niektórych Polek.

Ciekawe
1 rok temu

Ciekawe Więcej Takich Historii tu wrzucaj Elo Pozdro

Gdzie jeszcze byłeś ??

▓▓▓(̅(_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅() ڪے
1 rok temu
Reply to  Ciekawe

W grojcu, w pizdziszynie i we wlodawie dwa razy z czego tylko raz pamietam. Sciemnialem z tym LA to bylo tylko na google street view

Nono
1 rok temu

Peja ty lepiej zdissuje PaluchaCCCP a nie farmazony wypisujesz o jakiej ustawce w USA

....
1 rok temu
Reply to  Nono

https://www.youtube.com/watch?v=gN1MxrloRO0

Ale polecał Szok Raper Kozak

Kurczak
1 rok temu

Peja wygląda jak Tołdi z Gumisiów.

haha
1 rok temu

Po co się kurwa wypowiadać o takiej ustawce jak była w USA

Naprawdę ktoś myśli że oni się wdarli do Kapitolu przecież to ustawka była nawet policja robiła sobie sefie i tymi ludzmi

GŁUPIA MASA Wieży we wszystko

Oni Tak w USA jak Robią 1 krok to już mają zaplanowane 7 następnym kroków

Gorzka Prawda
1 rok temu

Peja coraz bardziej żałosny. Co ma KURWA powiedzieć prezydent? Jego słowa coś ważą bo reprezentuję państwo polskie, wiec musi gadać dyplomatycznie. Grajek Peja moze sobie pierdolic co chce bo nie ma żadnej odpowiedzialności.

Sto razy bardziej szanuje Dudę, czy Tuska, czy Millera, niż takich pajaców jak Rychu ze zrozumieniem polityki na poziomie gimba.

CoMyślicie
1 rok temu

Co myślicie na temat WTC 11 Września ???

Czy tam udzerzyły Samoloty czy to był Hologramy ???

Pilot który latała 40 lat pod przysięgą zeznał że to jest niemożliwe że taki samolot leciał taki nisko i się nie rozbił i powiedział jeszcze że jakby samolot uderzył w taki wieżowiec to by napewno jakaś cześć samolotu spadła na ulice a tu nic nie spadło ???

Jeszce akcja z tym ze Były Materiały wybuchowe w wieżowcu i było wyburzenie

I jeszcze Fejk zdjęcie że niby samolot uderzył w pentagon i zdjęcie jak z Painta Photoshopa haha

CoMyślicie
1 rok temu
Reply to  CoMyślicie

Tyle Pytań a tak mało odpowiedzi co ja mam wieżyć mediom ..

Magister pigularzu
1 rok temu
Reply to  CoMyślicie

Cholera wie

haha
1 rok temu

Śmieszne Raperki z Jednej strony jebać politykę a Byli Wszyscy Głosować

Wszystkie Polityki to są oszusty taka prawda każdy

qwewe
1 rok temu

Peja ostatnio wypowiada się na temat wszystkiego za chwilę będzie co na to Peja ???

TakaPrawda
1 rok temu

Przecież Prezydenci krajów to są tylko Marionetki Prezydent dostaje oświadczenei z Góry i Musi je opublikować i tyle to nawet nie są jego słowa

Swiatem rządzą potęzni Ludzie

WszystkoJasne
1 rok temu

Wiecie Dlaczego Putin to najlepszy prezydent na świecie i jego kraju jest spokój i dyscyplina

Już tłumacze :

funkcjonariusz KGB  (1975–1990)

no i nic więcej nie trzeba dodawać

WorldTrueMessage
1 rok temu

Teatr dla Idiotów Aktorzy Klasy B

Prezydenci Krajów to sa Marionetki jedni są trzymami na mocnej smyczy i robią wszystko co nakazuje Góra Czytaj (Potezni Ludzi którzy rządza Światem i wszystko Kontrolują)

Moim Zdaniem tylko Putin ma jakieś większe pole manewru do dokonana decyzji w swoim kraju a reszta jest na smyczy tych potężnych ludzi

Pamiętacie zamieszki w USA ???? Tak się składa że Ludzie którzy robili rozpierdol na Ulicach Street mieli zapłacone gruba kasę

Nic nie daje się przypadkowo w Polityce oni już mają zaplanowane nastepne 20 kroków a Ludzie ciągle rozpąmiętują ich pierwszy krok

Dlatego własnie Politycy są Górą

NibyPOCo
1 rok temu

Niby po co Polscy Raperzy wypowiadają się na temat Polityki po co ??? Przecież dobrze pamiętam że raperzy cisneli polityków 10 lat temu cisneli tez 15 lat temu i teraz też cisną

Ale nie czekaj

Przecież raperki były głósować na sami wiecie kogo tego Rafała

NiechKtoś
1 rok temu

Niech ktoś mi tam napisze że Nagrał Poznańczyk a jak PaluchCCCP zbija piątki z CCCP to Peja nie reaguje

Nikt kurwa nie reaguje !!!!!!!

GHETTO FREE
1 rok temu

NIE KAŻDY WIE ZE JEZYCKI KSIĄŻĘ W LATACH 2003-2004 MIAŁ ROMANS ZE SŁYNNYM TRENDSETTEREM RAFALALA KOJARZYCIE FILMIK TU MNIE JEBAL RYCHU PEJA? TO WŁAŚNIE RAFAŁ ZANIM STAŁ SIĘ SŁAWNY
BRAWO RYSZARD

https://youtu.be/

GHETTO FREE JESTEŚMY NOWA KOALICJA

Tymkteusz
1 rok temu

Jpdole Rysiek zacznij pić bo pieedolisz glupotu

Biuro likwidacji "rapu"
1 rok temu

penera grająca ongiś po rozbratach dla leftów autorytetem 😀

sebix
1 rok temu

ma nowe garnitury i wy mu tam nie pierdolta glupot

Paweł
1 rok temu

Peja Ty się lepiej zajmij muzyką, a komentarze zostaw mądrzejszym

Pewnie
1 rok temu
Reply to  Paweł

a ty Paweł pewnie jesteś tym mądrzejszym haha

GHETTO FREE
1 rok temu

Macie już włosy na jajkach bo moji ziomble już prawie wszyscy mają oprócz mnie i Haliny ale Halina podobno goli. Jak tam u was? Szukam kogoś kto jeszcze nie ma żeby dołączył do koalicji żebym nie był sam. Chętni niech zostawia kometa. https://youtu.be/UhwK8WoVeE8

GHETTO FREE
1 rok temu
Reply to  GHETTO FREE

OBOZOWY TY KURVVO WIEM ZE TO TY

....
1 rok temu
666999
1 rok temu

Rysiu pysiu czy Trump też odpowiada za smierc 2Paka i Notorius Big?

TylkoGZUZ
1 rok temu

Własnie Słucham GZUZ „DONUTS”
TYlko GZUZ Codziennie !!!
Wiadomo że w Polsce słucha się farmazonów typu Bedopies Białas Quebo Srebo taco Sraco i Szpaku Sraku haha haha i inne pozerki Oraz Uliczni raperzy którzy robią groźne miny a ważą po 20 kg haha
GZUZ ma Street Credit na Całym Świecie nieważne gdzie się Pojawi
Klipy GZUZA są na kanałe WORLDSTARHIPHOP Który ma 24 Miliony Subskrypcji Zasięgi są ogromne każdy na świecie wie kto to GZUZ nie ważne czy Słuchają w Meksyku czy w Serbii czy w Japonii czy Tajlandii czy Mauritius czy Dominikana czy Hiszpania czy w Nowej Zelandii

DymamWas
1 rok temu

Same ameby umyslowe na tym portalu komentują, łącznie z adminem.

Popularne