Sprawdź nas też tutaj

News

Peja mówi o zarobkach w rapie

„Artysta rapujący o zarabianiu kasy jest dla mnie autentyczny”.

Opublikowany

 

W serwisie NaTemat pojawił się dzisiaj artykuł dotyczący zarobków w polskim rapie. Możemy w nim znaleźć m.in. wypowiedź Peji, który przekonuje, że artysta, który mówi otwarcie o zarabianiu pieniędzy, jest dla niego autentyczny.

Raper, który osiągnął sukces materialny może mieć kilka problemów, ale nigdy w związku ze swoim rapem. Bo jeśli zacznie opisywać zmiany wokół siebie, również w związku z zarobieniem kasy, jest dla mnie autentyczny. Nie byłby wiarygodny gdyby nadal celował w target ekipy spod bramy lub klatki rozbijając się cadillacami z zupełnie innym towarzystwem. I jeśli ekipa zaakceptuję jego rozwój, to ten cadillac będzie też ich środkiem transportu, bo ziomek nie chce tak od razu wynosić się ze swojej dzielnicy i wybrać nowych znajomych. To dość złożony proces – mówi poznański MC.

Na czym zarabiają raperzy w Polsce?  –Nie mam pojęcia. Jeśli chodzi o mnie to żyję z koncertów i sprzedaży płyt. Moja linia odzieżowa też generuje przychód, natomiast wytwórnia płytowa utrzymuje się tylko dlatego, że sam wydaje w niej swoje płyty. Reasumując mam wrażenie, że dzisiejsi raperzy podchodzą bardzo biznesowo do tematu i próbują zarobić praktycznie na wszystkim. Często mam wrażenie, ze robią ruchy gorsze niż artyści pop i disco polo – dodaje Peja.

 
26 komentarzy

26
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
GHANA

Haha jebane gimby cisną Rychowi który generalnie już tyle zrobił dla hip hopu ze juz nic nie musi wy jebane lamusy. Widizał ktos pod urworami que albo tede komentarze w stylu : ” dzieki twojej muzyce wyszedlem na ludzi lub skonczylem z alkoholem” , no widział ktos ? Bo pod wieloma utworami Ryśka takie komentarze sie znajduja, to juz cos wiecej niz muzyka , ale psy dalej beda szczekać a karawana jedzie dalej , hahaha

smiec

POWEDZIAL GOŚĆ CO WYSTAPIL W AGENCIE XDDD

CakeBoy.

PO TRUSKACH JAK PEJA
MOZNA SIE WSZYSTKIEGO SPODZIEWAC
TACY JAK ON NIE WIEDZA
CO TO PRAWDZIWA HIP-HOP KULTURA
TAKI HOODIE ZRABIA W CHUJ SIANA
BO JEST AUTENTYCZNY W TYM CO ROBI
ZERO KOMERY
PRAWDZIWA HIP-HOPOWA DUSZA
SIEDZI W PODZIEMIU
I ROBI SWOJE
A TACY JAK PEJA TO TYLKO
POLUJA NA NOWE TRENDY ZE STANOW
BY SPRZEDAC TO PRZYGLUPIM GIMBOM
ZERO AUTENTYCZNOSCI

POZDRO DLA KUMATYCH
https://media.giphy.com/media/7JTlX6rtRSbChxlJUK/giphy.gif

Andrzej

Tyle pierdoli o autentyczności i szczerości, ale ani słowa na temat konkretnych kwot, niech spierdala hipokryta, zresztą kto normalny rozmawia z lisowskim NaTemat ? PS. jebać minusującego, zatrudnionego na umowie o dzieło u Pejowca.

Noname

Sprzedal sie w agencie byl w dzien dobry tvn itd ale utrzymuje sie tylko ze swoich płyt
TYLKO PRAWDZIWY RAP

Hujson huj

Reasumując mam wrażenie, że dzisiejsi raperzy podchodzą bardzo biznesowo do tematu i próbują zarobić praktycznie na wszystkim. Często mam wrażenie, ze robią ruchy gorsze niż artyści pop i disco polo – dodaje Peja.

Mówi to peja sprzedana kurwa penerska z tvnu co zarabia na kurwa wszystkim co możliwe. Boże poziom hipokryzji tego pierdolca mnie dobija

vvv

„na kurwa wszystikm co możliwe” czyli?

Dorrek

On sam kurwa nie wie czym jest to „wszystko”, bo napisał ten komentarz byleby tylko Rycha obrazić i żeby wpadło parę łapek w górę od Wieprza.

pan

Dorrek -cos tu widze ze jest odwrotnie chloptasie daja minusy aby sie jakis komentarz pojawi nieprzychylny peji. haha

Dorrek

Naucz się czytać ze zrozumieniem, jebany planktonie umysłowy,a później próbuj snuć teorie.

pan

zamknij morde kurwo widze co jest dorrku slorku

Dorrek

Już ci marginesie argumentów zabrakło, że prawie przez kabel się oplułeś?

pan

widze ze jestes fanem peji kurewko jak bym Cie spotkał to od razu zajebał

Dorrek

Jakbyś mnie spotkał to jedyne co możesz zrobić to zejść do parteru i wylizać mi podeszwy butów, chociaż wydaje mi się, że to i tak za duża przyjemność dla ciebie. PS trzeba być niezłą sfrustrowaną spierdoliną z piwnicy, żeby śmiercią grozić.

Alvarez

Powiedzmy sobie szczerze. Pół Poznania wie, że dorabiasz jako męska prostytutka w okolicach Parku Wilsona i Rynku Jeżyckiego, razem z tym swoim swoim przydupasem Kobrą (który jest po operacji zmiany płci w Tajlandii) – płyty się nie sprzedają, koncertów też niezbyt dużo.

Dorrek

Przez pierwszy tydzień te teksty o pedałach, męskich dziwkach, transwestytach były nawet śmieszne, teraz to już kurwa bezbek wyjebany poza skale

Alvarez

Posłuchaj pierdzioszku, ja tu opisuje 100% prawdy, zero beki. Jakbyś miał takie kontakty jak ja to byś to samo pisał. Pora ujawnić ten homoseksualny rapowy światek.

BonusRPK

Alvarez dobrze mówi polać mu!
Widzimy sie na love parade przystojniaku :*

SEAN DALEY

HAHAHAHA JAK SIĘ KURWA POZMIENIAŁO TYM PATUSOM

narrator

stara chorogięwa.. przepraszaj Tedego patusie

„Nie byłby wiarygodny gdyby nadal celował w target ekipy spod bramy lub klatki rozbijając się cadillacami”
…powiedział reprezentant biedy w nowym półbliźniaku pod poznaniem..?

erdewu

dokładnie tak – a cwele i tak minusują
peja rozmieniasz się na drobne leszczu

Konkwistador

Oho, bezrobotny gej Kobra siedzi i minusuje negatywne ale prawdziwe komentarze o patusie z jezyc 🙂

Max

Każdy komentarz napisany tutaj piszą same pedały i największe cioty co matka w wieku 35lat śniadanie do łozka podaję. Pozdro cioty!!! PEJA KRÓL!

Jarek

PIERWSZY KURWA

Małzoleusz

Komentarze glamrapu nie są tym czym były żeby się tym szczycić

zloty

HWDPeji

Popularne