Sprawdź nas też tutaj

News

Peja o sporze z DJ-em Decksem: „Darek ma lojalną raperską grupę wsparcia”

Poznaniak twierdzi, że część osób odwróciła się od niego.

Opublikowany

 

Peja Decks
Peja i DJ Decks / fot. archiwalne

Na przełomie roku 2015/16 Peja poinformował w corocznym podsumowaniu, że on i DJ Decks nie będą już współpracować. – Nasze drogi rozeszły się w dość niespodziewanych dla mnie okolicznościach. Nie jest to wyłącznie moja decyzja, dlatego nie ukrywam, że jest mi również z tego powodu przykro. (…) Niestety nic na siłę, życie pokazało, że nic nie trwa wiecznie, czas na samodzielność a co za tym idzie dalszy rozwój i nowe doświadczenia – informował. Do dzisiaj nie znamy podłoża konfliktu, jednak w najnowszym wywiadzie Peja ujawnił, że część poznańskiej sceny stanęła w konflikcie za Decksem.

„Chłopaki skupiają się bardzo wokół Darka i tylko Darka”

Peja przyznał w rozmowie z Marcinem Misztalskim dla RedBulla, że miał sie pojawić na płycie Shellera, ale ostatecznie do tego nie doszło. – Zaprosił mnie na swój album. Bit już leżał i oddychał. Kiedy zobaczyłem, że wystartował preorder, a naszego kawałka nadal nie ma, bo przecież nie został nagany, zadzwoniłem do niego z pytaniem o ten numer. Odparł, że zmieniła mu się koncepcja płyty, więc nie było potrzeby robienia tego numeru. Nie mam do niego żalu czy powodów, by mu w to nie wierzyć. Zmieniła się przecież koncepcja płyty. (śmiech) – wyjaśnia raper.

Poznaniak przyznaje, że powodem może być jego konflikt z Decksem. – Sytuacja z Darkiem jednak w jakiś sposób wiele rzeczy zweryfikowała. (…). Po prostu nie utrzymują już ze mną kontaktu. Wcześniej ten kontakt był jakiś minimalny, ale jednak był. (śmiech) Może dlatego, że nie gramy tylu wspólnych koncertów, a ja nie piję już w klubach? Nie ma okazji, by się spotkać. Do kina przecież nigdy wspólnie nie chodziliśmy. (śmiech) Teraz chłopaki skupiają się bardzo wokół Darka i tylko Darka. Kiedy byłem w dobrych relacjach z Decksem, to też specjalnie nie byłem blisko z chłopakami, ale teraz to chyba jakiś ostracyzm zapanował. (śmiech) Żeby nie było – ja tutaj nie mam do nikogo absolutnie żadnych pretensji. Nie mam też jednak pojęcia, czy oni wszyscy musieli się określić, kogo wybierają w tym naszym sporze, co zakrawałoby na absurd, bo to sprawa moja i Decksa. Nie wiem, nie rozkminiam tego jakoś szczególnie. Pytasz, więc ci szczerze odpowiadam. Nie ulega jednak wątpliwości, że Darek od czasu, jak się ze mną pokłócił, ma taką lokalną i chyba lojalną raperską grupę wsparcia. (śmiech) Ale bez obaw, ja sam nie zostałem. Inna sprawa, że ja tego braku jakoś szczególnie nie odczuwam, bo jak już wcześniej wspominałem – to nie było regularne koleżeństwo. Chodzi tylko o dostrzeżenie różnic przed i w trakcie sporu. (śmiech) – dodaje.

Rychu pracuje obecnie nad nową płytą „25 Godzin”, która ukaże się 14 grudnia.

52 komentarze
52 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
xpds
3 lat temu

Co za frajerzyna 🙂 Jak miał konflikt z Tede to swoim giermkom i paziom dawał rozkaz opowiedzenia się po czyjej są stronie, a teraz jest wielce zdziwiony, że ktoś może mieć go najzwyczajniej w świecie w dupie? Haha. Chichot losu i historii, wypalony dziadu. A ten (śmiech) ma sugerować niby dystans (sztyczny), bo każdy kumaty zdaje sobie sprawę jak cię to boli, że Paluch się wybił i większość Poznania z nim trzyma, a ty spadłeś na boczny tor 😀 Ego krwawi? Naturalna kolej rzeczy.

KOTŁOWY
3 lat temu
Reply to  xpds

RYSIU MA NOWYCH KOLEGÓW BETEO YOUNG MULTI YOUNG IGI I RESZTA TYCH BARANÓW HAHHAHAHAHAHAHAHAHAHA

5:00 ROZPALAM PIEC
3 lat temu
Reply to  KOTŁOWY

CAŁE PODWÓRKO ZA TOBĄ STOI TY CENZURUJESZ KURWO CZEGO SIĘ BOISZ PIERDOLIC FAKT I SUPER EXPRESS POJECHAŁES Z TEKSTEM JAK TABLOID ZAPAMIĘTAJ TE SŁOWA RYSIU SZLUS AMEN

LESZCZU
3 lat temu

PEJA TO MI MOŻE OOOO PIENTE UMYĆ KYYYRWAAAAA

Waldek
3 lat temu
Reply to  xpds

Z kim Ty Tedego porównujesz?

pejka hipokryta
3 lat temu

No tak rysiek, sam nie zostałeś, bo znalazłeś sobie nowych kumpli…bandura, beteo, jang kólti…HAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAAHAHAHAHHAHAHAHAHA
WYSZŁO KTO JEST KTO. ROZWIĄZANIE ZAGADKI.

Young Pablo Twice aka child nightmare
3 lat temu

Rychu ma przynajmniej sztywnego chuja!

Tondon
3 lat temu

Chyba w dupie hahaha

Beka z patusa
3 lat temu

pewnie sprawdzaleś :p haha

pejka sklejka flejka
3 lat temu

Co cię boli czy aż tak cię to boli, że Dariusz ma znajomych?

Rdl
3 lat temu

Tede czyta komentarze i płacze

djdecks
3 lat temu

weź spierdalaj

Fred
3 lat temu

I zostało nagrywanie z mopem

Sofix
3 lat temu
Reply to  Fred

Mopogłowem

disco
3 lat temu

Skoro cię to nie boli i nie traktujesz tego jako stratę to na chuj ciągle o tym pierdolisz? Widać, że cię boli i to mocno 🙂
Rozmieniłeś stówę na trzy piątale, ramolu. Eh, żal patrzeć na to co odpierdalasz na stare lata.

Bazinga
3 lat temu
Reply to  disco

Odpowiedział na pytanie.

To tyle. W którym miejscu twoim zdaniem tyle na ten temat „pierdoli”?

Kumbaja
3 lat temu

Decks też nie piją po klubach, bo jest ultramaratończykiem i co chwila gdzieś startuje. Może po prostu Ciebie nie lubią? Z Tobą został tylko ten jebany łąk, 35letni transseksualista poznański Maciej Kobra, który gdyby nie zajmowanie się odpisywaniem na twoje e-maile i szukanie na Instagramie ludzie do twoich klipów (tak) to by dalej pracował na Łazarzu jako męska prostytutka.

Maryjusz
3 lat temu
Reply to  Kumbaja

W samo sedno 😀

dom starców dla łaków
3 lat temu
Reply to  Kumbaja

Dokładnie. Nie rozumiem czemu pejka chce zdyskredytować Darka i resztę wmawiając im sztucznie pijaństwo…Decks nie wyciąga brudów na forum publiczne, o pejce nie wypowiada się negatywnie, a ten łysy stary dziad robi coś takiego…widać, że jest strasznie zakompleksionym i napuszonym wieśniakiem, który nie potrafi trzymać fasonu i nie jest w stanie pogodzić się z pewnymi sprawami…on jest bez skazy, a każdego, by oczerniał, co za kulawa dziadyga.

beztroskiczas
3 lat temu
Reply to  Kumbaja

Kobra to jednak tranzzi tranzzi ?? jakiś czas temu pakol odbił mu dupe ale nie spodziewałem sie po Macieju że lubi w czoko.

TRUE
3 lat temu

Gratulację pchło wszystko dla promocji płyty nawet pojazd pod publiczkę po Deksie. On w porównaniu do Ciebie nie wylewa swoich żalów w mediach. Koledzy się odwrócili? Zgadnij dlaczego? Bo jesteś #hiphopowymhipokrytą i tego się nie da ukryć. Za hajs widać zrobisz wszystko widać to po ostatnich ruchach. A to pucowanie gały Multiemu to już żenada wyższych lotów zrozum gimby i tak już nie kupią twoich płyt co byś nie zrobił. #chorągiewka

człowiek kutol
3 lat temu

PEJA KNUR Z KAZDYM SIE POKŁÓCI, NAWET KURWA Z TYPEM Z KTÓRYM KONCERTOWAŁ 20 LAT.
TERAZ KURWA WIELKI OJCIEC, MĄŻ, GŁOWA DOMU, CIEPŁE KAPCIE I KOMPOT ZAMIAST WHISKY.

gęgę
3 lat temu

Dj Decks – props
pejka – brak szacunku i wieczny hejt

djdecks
3 lat temu
Reply to  gęgę

prawidłowo

rozbity dzban
3 lat temu

fleja, po co ten sztuczny dystans (śmiech), kogo chcesz oszukać (śmiech), czy myślisz, że ludzie są aż tak głupi (śmiech)? Nikt się na to nie nabierze.

Tfuuu
3 lat temu

Typ nie ogarnia dalej, że 99% konfliktów z jego udziałem to lata alkoholizmu, kompleksów, poczucia niższości, przewrażliwienia na punkcie własnego wizerunku. Mentalny brodzik. Otaczał się inteligentnymi ludźmi, którzy mieli swoje zdanie na różne sprawy, często jak widać stojące na przeciwnym biegunie od jego to od razu Rysio dostawał kurwicy i kończył takie znajomości. Tak było z Kobrą i na 200% z Dj Decksem. Dorosłym facetom chciałby kazać myśleć jak on, bo jak nie to konflikt. Został sam jak palec, ale jest zbyt dumny, żeby pierwszy wykonać telefon i powiedzieć „Zjebałem, moja wina, pogadamy?”

00:12 i 17
3 lat temu
Reply to  Tfuuu

Dokładnie

wysmarkaj się w mop hahahhaha
3 lat temu

rysiek, wydaje mi się czy może ty płaczesz? nie masz chusteczki? w takim razie proponuję byś się wysmarkał w mopa twojego nowego przyjaciela, kóltiego 😀

ikzdek
3 lat temu

peja vs poznań ~ 2018 niekoloryzowane

ODCIĘTY NAPLET PLATFORMOWY
3 lat temu

Rychu dobre rapsy tylko z Dareczkiem, potem jak sie rozeszli Rychowi poziom spadł, Dario natomiast nagrywa swietne mixtapy.

telefon zaufania
3 lat temu

No cóż rysiek, tyle razy odpierdalałeś fazy, tyle razy byłeś niekonsekwentny, że ludzie od ciebie odbili, bo nie chcieli marnować czasu przy tobie, więc co cię tak dziwi? Na stare lata pozostaje ci telefon zaufania 🙂 Zadzwoń, wygadaj się, powiedz co cię boli i może trochę lepiej się poczujesz.

EloGliwice
3 lat temu

Odkąd Decks już z Ryszardem nie współpracuje, to raz, że widać muzyczny progress Darka, a dwa, że to zapoczątkowało rychły koniec „Księcia” patola.

young pigi
3 lat temu

Poważne towarzystwo RAPOWE po jednej stronie, po drugiej Rychu Peja z malolatmi od trapow ktorych sluchac sie nie da bo to zwykle gowno jest. to co bandura nagrywa to jakis pazdierz. o multim i innych dziewicach nie wspominajac. 2115 gęng jol. (śmiech)

PKUFASZ
3 lat temu

niesamowite jest jak Peja ktory mial ZAWSZE szacunek od fanow i sluchaczy, STRACIL go, i tego juz nic nie zmieni. od teraz kojarzy sie z falszem, hipokryzja. tego nie da sie odbudowac. zlamany kregoslup.
Rysiek, Young Multi lubi to.

boxdel
3 lat temu

DOBRA ANDRZEJEWSKI ŚCIŚNIJ TAM DUPSKO I WYPIERDALAJ Z MULTIM NAGRYWAĆ

Kornix
3 lat temu

>Kontakt z tymi raperami miał minimalny.
>Decks miał z nimi duży kontakt.
>Peja sam zauważa, że nie gra już z nimi tylu koncertów i nie pije w klubach, więc jego życie towarzyskie, a przynajmniej kontakt z raperami jest ograniczony.
>Ale i tak sugeruje, że oni się od niego odwrócili i Decks musiał im cokolwiek powiedzieć na jego temat.

Prawda
3 lat temu

Peja hipokryto co ty pierdolisz.
” Żeby nie było – ja tutaj nie mam do nikogo absolutnie żadnych pretensji. Nie mam też jednak pojęcia, czy oni wszyscy musieli się określić, kogo wybierają w tym naszym sporze, co zakrawałoby na absurd, bo to sprawa moja i Decksa”
Przecież sam cały czas byłes pospinany i od swoich znajomych wymagałeś żeby opowiedzieli sie po jednej stronie, albo ty albo tede.

Monar king
3 lat temu

Co jak co ale mutant gandzior zawsze bedzie z toba, pewnie juz multiemu ogarnal gande chociaz nie chcial ale taka rola przydupasa rysia

Mat
3 lat temu

Wiesz, że z Decksem nagrywałeś najlepsze płyty i nikogo nie oszukasz (nawet siebie). Przestań pier….ć, przeproś się z Darkiem i nagrajcie płytkę. Tyle

FAZA19
3 lat temu

Słucham Ryska odkad pamiętam. Wszystkie jego utwory i również te gdzie byl gościnnie. Szkoda mi tego rozstania bo lubie Decksa. Zresxta Paluch tez spoko. Ale dla mnie Peja będzie zawsze numerem jeden. Mimo wszystko

halun
3 lat temu

PEJA I DJ DECKS PROPS JEBAC MULTIEGO I ZABSONOW I TYCH WSZYSTYCH ZJEBOW BANANOWYCH ZA ROBOTE BY SIE WZIELI TO BY IM WYBITO Z GLOWY TE PEDALSKIE CIUCHY

wysmarkaj się w mop hahahhaha
3 lat temu
Reply to  halun

peja na hejcie za nagrywanie z multim

sada
3 lat temu

[youtube]krmAle-5l1Q[/youtube]
Wesołych Świąt Rysiu

xxx
3 lat temu

Rychu zawsze z tobą Peja Najlepszy . A Darek odkąd się pokółcili to jakoś tak mniej słychać niby są te mixtejpy ale jakoś mi nie pasują . Darek to ma ciagły problem ze go każdy łaczy z peją niech spada

KsionżeJerzyc
3 lat temu

Pener już przez każdego osrany, dziwne, że laików pod komentarzami znów nie wykupuje na GlamRapie jak to było przy szumie gdy do Agenta poszedł.

peja
1 rok temu

fajne

sada
3 lat temu

https://www.youtube.com/watch?v=krmAle-5l1Q
[url]https://www.youtube.com/watch?v=krmAle-5l1Q[/url]
Wesołych Świąt Rysiu

cydży
3 lat temu

pies ich jebał, 69 -dummy boy to jest biedaki info, totalny rozpierdol, pawdziwy hiphop, same bengery, bogactwo aaaaaaaaaaaaaaaaa

devx1
3 lat temu

Chlopaki to sa w agencjach towarzyskich a my jestesmy mlode wilki (śmiech)

Stahu
3 lat temu

Poniedziałkowy gram ?

LUPA W DUPĘ
3 lat temu

Next famę mma:
Wieprz & PenAir VS DJ KEKS & DJ BOKSI DAMSKER

massivewp
3 lat temu

Członek zespołu SIDxRAM, który zawojował rosyjską scenę w 2016 hitami jak „Jean Grey” czy „Ramsing”, ubrany w lateksową maskę autor tripowych klipów typu „Toxin” – Dirty Ramirez zadebiutował w lidze VERSUS stając w szranki z jednym z bardziej truskulowych battlerów, będących w projekcie od jego zarania, romansującym z horrorcorem – Andym Cartwrightem. Walkę sędziują m.in. dwaj weterani rosyjskiej sceny – Basta i DJ 108.

VERSUS!

https://www.youtube.com/watch?v=a3cFaIG0H2Q

Popularne