Sprawdź nas też tutaj

News

Peja planuje znów nagrać dla Lecha Poznań

Raper opowiada o swojej kibicowskiej przeszłości.

Opublikowany

 

peja w koszulce lech poznan

Peja nigdy nie ukrywał, że był grzecznym kibicem. W latach 90-tych jeździł razem z innymi fanatykami Lecha Poznań po całym kraju kibicując ukochanemu Kolejorzowi. Dzisiaj raper częściej ogląda mecze z pozycji kanapy, niżeli na stadionie. Ma to oczywiście związek z jego artystycznymi i rodzinnymi zajęciami, którym musi się poświęcać w pierwszej kolejności.

Na oficjalnym kanale Lecha Poznań pojawił się wywiad z Peją, w którym opowiada on o swojej kibicowskiej przeszłości. – Absolutnym wyróżnieniem jest dla mnie to, że kibice po dziś dzień wieszają fany z wybranymi wersami z moich kawałków. Dla mnie to jest uliczny kredyt zaufania. Daje mi to napęd do działania i w jakiś sposób mnie dowartościowuje. Cieszę się, że jest ten kontakt. Wchodzę na jakiś fanpage, patrzę zdjęcia, oglądam mecz na żywo i mówię wow, co to jest za oprawa „KKS Trzy Litery Święte”. Serce się raduje i pękam z dumy jak każdy kibol. – mówi raper.

Dwadzieścia lat temu Peja nagrał hymn dla kiboli Lecha Poznań, który ma w planach odświeżyć. – Mam taką ambicję, żeby odrestaurować ten utwór „Lech Poznań”, bo przypada 20 lat od jego nagrania. Chciałem to zrobić na zasadzie niespodzianki, ale jeśli mnie pytasz o nowe utwory, to wpierw chciałem zrobić właśnie to, bo wiem, że ten utwór jest dla nich i dla mnie bardzo ważny. – wyjaśnia raper, który chciałby nagrać ten numer od nowa, z nową energię i w sposób profesjonalny, bo jego pierwsza wersja powstała w domu i od strony technicznej pozostawia wiele do życzenia.

 
20 komentarzy

20
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
MOSIEK KACZYŃSKI

CIEKAWE CZY OGARNIĘTYM LUDZIOM Z LPH NIE PRZESZKADZA TO, ŻE RYSIO TO GWIAZDA ZNIENAWIDZONEJ PRZEZ KIBOLI TELEWIZJI TVN. SWEGO CZASU COŚ TAM NAWET MÓWIŁ O ANTIFIE POZYTYWNIE. STREET CREDIT TO CHYBA NIE JEST DANY RAZ NA ZAWSZE

Odb

Peja planuje znów nasrać na Lecha Poznań

stary rozpalacz

A jakby nagrał coś dla Lecha Rocha Pawlaka Skorpiona ??

Szewach Weiss aka Chcewasz Hajs

Track lista:
1. mistrza przy stole…
2. lech to są kur#y z krainy kiwtnącej bulwy..
3. Jebać lecha na beszczela
4. Reiss
5. Uszol, wybacz mi..
6. KKS to lech poznań kur#a jest
7. Young Cipks’98
8. Do boju Amica!

Marcin

Wypierdalaj z takim wpisem baranie!

Don Paul Don

LEGIA TO CHUJE, A LECH MISTRZ POLSKI

ESCOBAR

Przepraszam z góry wszystkich fanów oraz samego Rycha, ale proszę już żeby dać sobie spokój z rapowaniem… Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść jak mawiał Jelcyn

Prop&Testo

Ile macie lat? Tak serio pytam zastanawia mnie ja mam 27,5. Jeśli ktoś masz ponizej 15 to proszę nie odpowiadac.

JurnyStefan

Ja mam 14 i chuj ci do tego psie

Zbyś

a ja kurwa 23,8234. Pedale.

Andżej

Ciekawe, czy byłby taki skory do pucowania się do klubu jakby żył w mieście derbowym jak Kraków czy Łódź. Coś czuję, że przy takim poziomie fejmu szybciutko musiałby śpiewać, że nie kibicuje itd. o ile w ogóle by się wybił. W Warszawce i Poznaniu to nie sztuka świrować kibica, skoro 90 % miasta lata w tych samych barwach.

Rychu

W Poznaniu jest też Warta Poznań

Cwel

tylko ze Warta to zaprzyjazniony klub xd

Sentino

W Poznaniu mordo to się mówi Lech King, Warta Queen. Jest szacunek i sztama, Warta to taki klub osiedlowy, kameralny, raczej dla dziadków.

MIRAS X
AntyLewak

Dla antify coś nagraj, a od Lecha się odp…

sebix

uszol cie juz wyjasnil farmazonie

Tup turup tup

Będzie SoLUfka na Pałce Trałki.

johny spluwacz

legia tirówka lech stara kurwa
tylko zawisza bydgoszcz i rks chuwdu

Pan Stasio

Stara kurwa do jebania lech z poznania, niech z mezem nagra, to jest w ogole kurwa amica wronki a nie lech

Popularne