Sprawdź nas też tutaj

News

Peja pyta, kiedy Polacy wyjdą na ulice. Pih mu odpowiada

„Polskie społeczeństwo jest już rozegrane”.

Opublikowany

 

Sytuacja w Polsce staje się coraz bardziej dramatyczna. Wysoka inflacja spędza sen z powiek nie tylko wszystkim Polakom, ale także kredytobiorcom z powodu wciąż podnoszonych stóp procentowych. Na temat obecnej sytuacji w kraju wypowiedzieli się Peja i Pih.

– Stopy procentowe po raz 9 w górę. O miliardach z Unii możemy jedynie pomarzyć. Co musi się jeszcze stać, żeby ludzie w końcu wyszli na ulicę? – zapytał Peja na Facebooku.

Pod wpisem Rycha glos zabrał Pih:– Nic takiego nie będzie miało miejsca, polskie społeczeństwo jest już rozegrane. My po prostu o siebie nawzajem nie potrafimy dbać. Jesteśmy podzieleni, a grupy zawodowe, które mogłyby dać iskrę zapalną, są dokarmiane tak, żeby siedziały na dupie i nie strajkowały. No i nasza masochistyczna natura. Obcym bardzo chętnie pomagamy. Polak Polakowi? Zapomnij! – napisał białostocki raper.

Pih zwrócił też uwagę na problem tysięcy repatriantów, czyli Polaków, którzy od lat chcą wrócić do ojczyzny i nie mogą tego zrobić.– Prosty przykład… Niecałe 8000 repatriantów od niemal 30 lat czeka na sprowadzenie do Polski. Któreś już pokolenie Polaków urodzonych na zesłaniu i nieliczni, którzy dożyli. Ofiary stalinowskich zsyłek na Syberię. Prawdziwy Polacy z krwi i kości, ludzie których marzeniem jest wrócić na ostatnie lata i umrzeć w swojej ojczyźnie. Oni chcą wrócić i o taką możliwość PROSZĄ. Koszt sprowadzenia ich do Polski to kilkaset milionów… I tych pieniędzy od zawsze brak… Z drugiej strony w wojnę na Ukrainie, ktoś wyliczył, zaangażowaliśmy już 50 mld… Jakoś na to miłosierdzie i środki się znalazły, od ręki. Polska w pigułce – dodał raper.

109 komentarzy
109 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Ross
3 miesięcy temu

Polacy wychodza na ulice jak im sie zabrania aborcji, ze media sa kontrolowane, ze lamana jest demokracja, ze homofobia itd. To tutaj tak. Ale ze benzyna po 8 zeta i to nie koniec, stopy proc. 9 raz w gore, chleb po 6 zl, prad, gaz to juz nawet nie wiem ku.rwa po ile. To tutaj nic sie nie zmieni, Pih ma racje, nikt nie wyjdzie. Nawet jak 95 bedzie po 15 (bo i tak cena skurmwy wyny strasza)

Tpsiak
3 miesięcy temu
Reply to  Ross

Ale co ma cena benzyny do rzeczy? Chcesz strajkować przeciwko cenie ropy na światowych rynkach? Jakiś uposledzony jesteś?

y3bać p00lki toczniem rumieniowatym
3 miesięcy temu
Reply to  Tpsiak

Do Polski należy sprowadzić 1mln kobiet z Ameryki Poludniowej a kosztami obarczyć polskie kobiety. I to jest to co naprawi demografie a nie żadne 500+ i okradanie polskich mężczyzn.
P0(zero)lki to takie ściery w które zlewają sie wszystkie nacje, że jakby wykręcić jedną z drugą jak szmaaate to by zalała nasieniem całe mieszkanie

...x...
3 miesięcy temu

Te twoje latynoski to takie same Grażyny jak mamy w Polsce. Myślisz że jak mają fajne tyłki to od razu są fajne?

Naczelnik Barszczyk
3 miesięcy temu
Reply to  Tpsiak

Jeśli się na czymś nie znasz to się nie wypowiadaj i nie wprowadzaj ludzi w błąd. Hurtowca cena ropy nie jest wysoka. Problem stanowi to, że do finalnej ceny paliwa w Polsce doliczana jest masa podatków plus marża stacji, a to w konsekwencji powoduje, że ludzie więcej płacą w podatkach niż za sam produkt. Zerknij ile wynosiła marża orlenu w tamtym roku, a ile w tym. Wzrost o kilkaset procent. Oni to zrobili świadomie. Wiesz dlaczego? To proste. Wojna na ukrainie spadła im jak manna z nieba i między sobą powiedzieli sobie tak – politycy pis i ludzie z orlenu – słuchajcie, podnosimy marżę, cena wzrośnie, a głupim ludziom powiemy, że to wina Putina. Przecież oni są głupi i kupią tą bajeczkę i tak się stało w istocie. Pamiętacie te teksty z początku wojny, że woleliby płacić za benzynę 15 zł za litr byleby w Polsce nie było wojny? Niestety, ale Polacy w większości to ludzie po podstawówce, a takich łatwo rozgrywać. pis i orlen doją naród wykorzystując ich niewiedzą na temat mechanizmów…

rysiek z wałcza a nie z klanu
3 miesięcy temu

porównaj sobie ceny benzyny w innych kjrajach UE, obawiam sie że to nie wina pis ani tuska, pozdrawiam z niemiec

Naczelnik Barszczyk
3 miesięcy temu

Porównaj sobie minimalne zarobki w Polsce, a w innych krajach vide Niemczech 🙂

W Polsce na minimalną pensję kupisz sobie 300 litrów, a w Niemczech 600 litrów. Dobranoc 🙂

Sama sucha cena paliwa to nie wszystko. Istotny jest stosunek zarobków do cen, a to wiele osób pomija. Nawet jak ceny w takich Niemczech wzrosły to za miesięczną pensję ludzie tam są w stanie sobie kupić i tak dwa razy więcej paliwa niż ludzie z minimalną w Polsce. Kurtyna.

Czy w innych krajach dostawcy podniesili marże o kilkaset procent względem poprzedniego roku? No nie wydaje mi się 🙂

Miki
3 miesięcy temu

Wow Niemcy za 4x wyzsza minimalna moga kupic tylko 2x wiecej paliwa. I to w Polsce jest drogo?

Naczelnik Barszczyk
3 miesięcy temu
Reply to  Miki

Liczy się siła nabywcza pieniądza, a nie nominalna wartość pensji. Wróć do szkoły na lekcję przedsiębiorczości 🙂

Miki
3 miesięcy temu

Buhaha, polska minimalna przelicczona na euro, porownana do niemieckiej w euro i cen paliw w euro a ty cos pierdzisz o sile nabywczej pieniadza? Ze wg ciebie niemcy nabyli za swoja walute 2x mniej paliwa? Buhaha dzieciaku, nie uzywaj slow ktorych znaczenia nie rozumiesz.

Naczelnik Barszczyk
3 miesięcy temu
Reply to  Miki

Jak dwa razy mniej skoro dwa razy więcej?

Rysiek tracący cierpliwość do dzieci
3 miesięcy temu

Wytłumacz mi dlaczego cena paliwa w Polsce ma być niższa niż w całej unii europejskiej i nie zmieniaj tematu zasłaniając się spieprzona polską gospodarka i niskimi zarobkami w tym chlewie, dobranoc i kurtyna w dół to była jak ci stary napity do pokoju wchodził

paluchpopulista
3 miesięcy temu

a ile litrów możesz kupić za niemiecką wypłatę, a ile za polską?

Young Dolph
3 miesięcy temu

Przestań z tą podstawówką bo znam ludzi po szkołach wyższych, którzy łykają rządowe farmazony jak pelikan.

Naczelnik Barszczyk
3 miesięcy temu
Reply to  Young Dolph

To się zgadzam. Jak najbardziej jest wielu matołów, którzy mają dyplom, ale penesa wiedzą.
Jednak jeśli ktokolwiek kumaty pójdzie na studia to coś tam liźnie i zapozna się z mechanizmami jakie funkcjonują w podstawówce czy szkole średniej, gdzie za własne zdanie uczeń jest gnojony takich szans nie ma.

jorgen
3 miesięcy temu
Reply to  Young Dolph

ja znam adwokatów i lekarzy z dyplomami z oxfordu- na serio i też łykają wszystko z TV i co rząd mówi

Hmmmm
3 miesięcy temu

I taką marżę wysoką utrzymują też inne kraje. No popatrz się no. Takie twoje ukochane Niemcy kupują hurtowo taniej a sprzedają jeszcze drożej. Tacy Ci Niemcy głupi co. Nie kompromituj się, nic nie wiesz na temat kształtowania cen paliw i rynków paliwowych.

PiS czyli Przeproś i Spie.rdalaj
3 miesięcy temu
Reply to  Tpsiak

Chcesz strajkować przeciwko cenie ropy na światowych rynkach?”

Ty ku.rwa pisowski tłuku, a co wpłynęło na to, że aktualna cena jest taka a nie inna? Samoistnie to się stało? Te ku.rwy z Warszawy same mówią, że tak wysokie ceny są rezultatem embarga nałożonego na rosyjskie węglowodory. Żeby zmienić ten stan rzeczy należałoby:

1) Wymusić na tych zdrajcach z Wiejskiej normalizację stosunków z Rosją i zniesienie wszelkich sankcji bo żaden normalny Polak nie będzie marzł i głodował w imię amerykańskich wojenek toczonych z Rosją na Ukrainie .

2) W przypadku nie zadziałania pkt. 1 należy posunąć się do czynów bardziej radykalnych czyli odsunięcia od władzy tych szaleńców siłą. Niestety może być to dość trudne dlatego, że PiSostwo ściągnęło do Polski obce wojska jednocześnie nadając im z ustawy dość szerokie uprawnienia do pacyfikowania (w tym zabijania) Polaków.

3) Zaprzestać dostarczania broni na Ukrainę przez terytorium RP.

Enigma
3 miesięcy temu
Reply to  Tpsiak

Ale co ma cena ropy do rzeczy skoro to kwestia ogromnej marży i akcyzy na paliwo? Dlaczego kiedyś paliwo było tańsze mimo tego że cena ropy była ta sama? Jakiś upośledzony jesteś?

lol na lolu
3 miesięcy temu
Reply to  Tpsiak

on nie jest uposledzony, ale ty tpsiak pewnie tak , albop zwyczajnie glupi.

odbrip
3 miesięcy temu
Reply to  Tpsiak

Cena ropy wynika z gigantycznych marż narzucanych przez orlen

3 miesięcy temu
Reply to  Tpsiak

Cena na światowych rynkach owszem, wzrosła, ale nie aż o tyle procent, co w Polsce.

Łukasz
3 miesięcy temu
Reply to  Tpsiak

Pierwsze to sprawdz cene ropy na swiatowych rynkach bo może się okazać ze ta ma sie dobrze.

Baron
3 miesięcy temu
Reply to  Ross

Za młody jesteś na Heroda. Trzepiemy smalec ze słoików, aż piszczy. Zapamiętaj sobie synu, że jak jesteś nieudacznikiem to Ci nawet tata Maty nie pomoże!

y3bać p00lki toczniem rumieniowatym
3 miesięcy temu
Reply to  Baron

Oj biedna wojna biedni Polacy.. biedni powstańcy a p0(zero)lki dają doopy Niemcom a polscy mężczyźni masowo popełniają samobójstwa i nikt im nie pomoże tego nikt nie dziwi a tfu na ten świat.. p0(zero)lki.

żENADA (GIMBAO33)
3 miesięcy temu
Reply to  Ross

Wysoka inflacja spędza sen z powiek nie tylko wszystkim Polakom, ale także kredytobiorcom z powodu wciąż podnoszonych stóp procentowych”
qqurwa czy to pisał GPS ? kredytobiorcy to nie Polacy ?

Ocipka Basil
3 miesięcy temu
Reply to  Ross

Dokładnie. Lewacka propaganda sprała mózgi do czysta, feminizm na dobre się już zakorzenił więc wymieramy jako naród, ale i jako rasa. Polskim kobietom wmówiono, że posiadanie dzieci to zniewolenie, więc nie chca zakładać rodzin, zachodzić w ciąże, nawet nie chca uprawiać seksu z Polakami, żeby nie ryzykować. PiH ma rację, Polska powinna sprowadzić repatriantów, zwłaszcza repatriantki. W starym piecu diabeł pali – tamtejsze Polki, choć pomarszczone i nadgryzione zębem czasu jeszcze są pewnie jurne i niejednego chłopaka mogłyby dosiąść jak amazonki. W starej piczy, ogień kwiczy. #pro8l3m.

Enigma
3 miesięcy temu
Reply to  Ocipka Basil

Dlaczego niektórym tak bardzo zależy na wysokiej demografii? Jesteś politykiem i potrzebujesz nowych pokoleń do rabowania ich w podatkach, a może jesteś deweloperem i nie masz komu wcisnąć klitki na wynajem za kosmiczną kwotę? Jak ludzie mają się rozmnażać przy obecnej sytuacji ekonomicznej i finansowej? A może do ludzi dotarło to, że posiadanie dzieci może mieć więcej minusów niż plusów? Ludzie nie będą się rozmnażać w nieskończoność, zawsze będzie niż i wyż demograficzny.

Ocipka Basil
3 miesięcy temu
Reply to  Enigma

No wiesz, ja się nie zamierzam rozmnażać, dlatego zawsze proponuję moim ogierom finał w ustach lub na twarzy. Wolę połknąć spermę, niż 9 miesięcy nosić w sobie guwniaka a potem się użerać 18 lat. Polecam, dziewczyny, lepiej się zakrztusić nasieniem raz czy drugi niż popylać z wózkiem 🙂 No i propsy na dzielni u chłopaków 😉

NIGGER ZE ŚLĄSKA
3 miesięcy temu
Reply to  Ross

chciales kurxwo sankcji na rosyjska rope to masz

Cheetos KFC WYGRYW
3 miesięcy temu
Reply to  Ross

Pih i peja sami by nie wyszli na taki protest no chyba żeby nagrać coś na ig i wrócić do domu

y3bać p00lki toczniem rumieniowatym
3 miesięcy temu

Wkoorwia mnie gadanie że za ojczyzne powinno się walczyć i umierać jak będzie wojna, ja przyznam się że bym pierwszy stąd spiehdolił, za co mam się bić i ginąć, za pokój 2×2, 2 pary koszulek i pare gierek na steamie? Mam to w doopie, niech oskarki i julki z nowoczesnych domów jezdzący na wakacje co rok do hiszani i ameryki walczą ja nie mam za co, w doopie mam ten kraj i tą ojczyzne, co kolwiek to jest xD

y3bać p00lki toczniem rumieniowatym
3 miesięcy temu

Rosja napada na Polskę
Nienawidzisz p0lek
One myślę że będziesz ich bronił
Przyłączać się do Rosji
Nie walczysz o swój kraj
Pomagasz łapać #p0lka
Pomagasz łapać oskarkow
Bierzesz udział w egzekcujach
Mścisz się na całym społeczeństwie
Zostajesz zbrodniarzem wojennym
Awansujesz

Fazi
3 miesięcy temu

Normalnie amen

Kizzers to braszerz bo rąbie w dópe malolatow zawo
3 miesięcy temu

co zostaniesz tym emilem co zdezertowal z wojska p0lskiego? Przeciez to tamci go zaqbili a nie p0lacy

???
2 miesięcy temu

To że masz pokój 2×2 , 2 koszulki i złamane serce przez jakąś Polkę to może nie przypadek … Jeśli tak też masz nieudolnie trzymać broń jak swoje życie to masz rację , nie broń ojczyzny bo tylko zaszkodzisz

Redaktor
3 miesięcy temu

Peja nie stój pod żabka tylko nagraj dobra plyte

Pluto
3 miesięcy temu
Reply to  Redaktor

A tak naprawdę kogo obchodzi peja? Typ się skończył 15 lat temu. Ostatnie 15 niusów o typie to hejt na innych. Przestać siać nienawiść prostaku

Doniu
3 miesięcy temu
Reply to  Pluto

On się skończył 20lat temu, nie 15a. 100 ostatnich niusów to hejt z jego strony

Ziominho
3 miesięcy temu

Polacy wyjda na ulice kiedy temat aborcji zostanie znowu naglosniony i kobiety beda chcialy zabijac dzieci a rycerze tzipalionu bewa je jeszcze wspierac z nadzieja na zarooochanie

Zbigniew S.
3 miesięcy temu
Reply to  Ziominho

To znaczy, że ten tępy motłoch tańczy tak jak im zagrają ci na górze.

Enigma
3 miesięcy temu
Reply to  Ziominho

Rozumiem, że przygarniesz sobie te nieusunięte płody do siebie i się nimi będziesz zajmował i ochoczo będziesz oddawał w podatkach na ich 500+? Chciałbyś spędzić 18 lat w domu dziecka nie mając nikogo bliskiego?

heh
3 miesięcy temu
Reply to  Enigma

A może niech tymi nieusuniętymi płodami” zajmą się ich rodzice? Może najwyższy czas nauczyć tych bezmyślnie ze sobą kopulujących humanoidów, że należy brać odpowiedzialność za swoje czyny?

Enigma
3 miesięcy temu
Reply to  heh

Może najwyższy czas nauczyć ludzi, że antykoncepcja nie jest w 100% skuteczna i w niektórych sytuacjach lepiej jest nie sprowadzać kogoś na świat? Samo życie nie jest darem, to czy jest darem czy nie, zależy od okoliczności.

heh
3 miesięcy temu
Reply to  Enigma

To strzel samobója jeśli nie jest darem.

Enigma
3 miesięcy temu
Reply to  heh

Życie w dobrych warunkach gdzie niczego nie brakuje, oraz życie na ulicy bez rodziny gdzie przez cały czas jest pod górkę, tylko jedno z nich jest darem. Zgadnij które. Czasami lepiej jest się nie urodzić, np. podczas wojny na Ukrainie, aby później nie doświadczać niekończącego się cierpienia. Są ludzie żałujący tego, że się urodziły, ale nie ma osób żałujących tego, że się nie urodziły.

kwasniewski_KUCZMA_W_BAGOLU
3 miesięcy temu
Reply to  Ziominho

Jestesmy tepym narodek który nie rozumie własnych praw i obowiazków

Nikt nam nie wmówi że białe jest białe
3 miesięcy temu

Polacy nigdy nie zaprotestują i nigdy nie wyjdą na ulice w słusznej sprawie, bo 50% narodu to banda naiwnych przygł upów, co udowodniła swoją głupotę szczepiąc się przeciwko grypie zwanej covid:) Latały deb ile szczepić się i skomlić o kolejną dawkę, ale jako że niestety nie dało się już dalej ciągnąć tej farsy, to teraz nagle małpia ospa zagraża i jest szansa na kolejne szczepienia heh A co z milionami covid szczepionek które za chwilę będą do wyrzucenia bo stracą termin przydatności? Kasa w błoto, tak samo jak z wyborów kopertowych. Więc czego oczekiwać po tak tępym narodzie co wmówić da sobie największe bajki? Że naród nagle zauważy, że jest jeb any na potęgę i wmawia mu się bajki, że podwyżki to wina wszystkich innych, tylko nie efekt pisowskiej polityki kupowania wyborców?

Young Dolph
3 miesięcy temu

Ale mordo nie tylko polacy się szczepili tylko cały świat

Św. Kokołaj
3 miesięcy temu

Dane i statystyki pokazują, że Ci co najgłośniej szczekali o szczepienia teraz szczekają o ukraincow I że to konta zakładane przez rvSSkich trolli. Tak więc zapytam ile za wpis teraz dają?

ambasador marki cersanit
3 miesięcy temu
Reply to  Św. Kokołaj

Dają tyle co za anal z twoją starą, czyli za darmo

Św. Kokołaj
3 miesięcy temu

Nie przypomina zwyczajów twojej rodziny na innych.

Św. Kokołaj
3 miesięcy temu

Nie przekładaj zwyczajów twojej rodziny na innych. Ja wiem że jak twoja stara jest kur vą to tobie się potem wydaje że inne też takie są.

iks kur.wa de
3 miesięcy temu
Reply to  Św. Kokołaj

Zapytaj pisowskiego Michnika czyli Tomcia Sakiewicza odznaczonego medalem przez Służbę Bezpieczeństwa Ukrainy. Może on się orientuje w obecnych stawkach. Tak między nami to czemu pytasz? Chcesz dorobić?

Św. Kokołaj
3 miesięcy temu
Reply to  iks kur.wa de

Nie, ale zastanawia mnie jak wyglądają stawki ruSSkich troli po sankcjach I jaką kur va ma cenę że daje du py swoim mocodawcom z kremla

Nikt nam nie wmówi że białe jest białe
3 miesięcy temu
Reply to  Św. Kokołaj

Muszę Cię zmartwić. Uwierzyłeś w to, bo tak właśnie próbuje wmówić propaganda, a prawdy w tym tyle co nic. Niektórzy mają swoje rozumy i dlatego tym bardziej wyklucza to bycie trollem rosyjskim, ukraińskim czy szczepionkowym.

Koneser Rapu
3 miesięcy temu

Amen.

Obywatel
3 miesięcy temu

Rysiu daj impuls narodowi wyprowadź raperów na ulicę przecież w Polsce raperów jest kilkaset tysięcy to liczna grupa zawodowa a potem dołącza się sprzątaczki barmani, rolnicy , górnicy. Czy poprostu boisz się dostać pałka po plecach na proteście a jedynie chcesz wspierać emotkami na Instagramie?

Naczelnik Barszczyk
3 miesięcy temu
Reply to  Obywatel

Jaki impuls? Gość narzeka na zwykłych ludzi, a sam robi to co oni – tylko i wyłącznie płacze w mediach społecznościowych. Taki to z niego mocarz 🙂 Sam nie lepszy, ale do gadania o innych jest pierwszy.

Obywatel
3 miesięcy temu

Bo Rysiu ma jeszcze nadzieję że coś skapnie mu z tarczy dla tzw „artystów” tak jak w 2020, dlatego zachowawczo jbeie rząd ale tylko w emotkach na insta.

Jojne Zimmerman
3 miesięcy temu

Huehue polacy robacy. Testo nie trollowal, wiedzial co mowi. Pozatym jacy polacy? W trakcie II WS po przejsciu dwoch frontow zadano gwalt na masowa skale w tym kraju. Aborcja nie byla dostepna, stad brak jednosci w tym grajole. Dane z d u p y, ale obstawiam ze w wiecej jak 50% przypadkow nie macie na ulicy doczynienia z husarzem tylko helmutem albo bolszewikiem. Facts.

dejvZ
3 miesięcy temu

sa tez mongoly i mongolki. ja gustuje w mongolkach dlateogo dobrze mi sie tu zyje w tym kraju.

NIGGER ZE ŚLĄSKA
3 miesięcy temu

 Aborcja nie byla dostepna, stad brak jednosci w tym grajole – nie wycieraj mordy testem jak jestes takim glupim cwelem

kwasniewski_KUCZMA_W_BAGOLU
3 miesięcy temu

Niemki dawały amerykanom za czekoladę albo kawałek chleba z racji

Naczelnik Barszczyk
3 miesięcy temu

Łysy wychechłaniec wielokrotnie na swoich koncertach i w mediach społecznościowych jechał bez mydła po UE, a teraz nagle płacze, że miliary z UE przepadły? Jaki to jest hipokryta to brak mi słów, normalnie 🙂

Wzięło się kredycik na 30 lat i nie masz jak go spłacić? Bardzo dobrze, niech was gnoją, niech raty rosną. Kiedyś ktoś powiedział: ŻYJ ZA SWOJE, A NIGDY ZA CUDZE!!! Chciałeś kredycik to się teraz z tym baw. Pewnie chciałbyś jakąś zapomogę jak frankowicze, co? Wal się na ryja, sam wziąłeś to sam spłacaj.

Dwaj populiści chcą, by ludzie wyszli na ulicę, by ich raty kredytu nie poszły w górę, ale sami poza wpisami w mediach społecznościowych nic nie zrobią. Zwykłe pajace szukające atencji. Jechać z wami.

Oczywiście ludzie powinni wyjść, ale to śmieszne, że sami tego nie zrobicie. Tacy z was liderzy, znaczy leader price…takie sklepy kiedyś były 🙂

Św. Kokołaj
3 miesięcy temu

Jakby ci z dnia na dzień wzrosła rata o 1 tys zł za nic to inaczej byś śpiewał. Niech zgadnę. Albo jesteś bananowcem, który mieszkanie dostał od starych, albo przegrywem na marginesie społeczeństwa, który nie uczestniczy w życiu społecznym i chełpi się swoją niezależnością, biedny ale wolny i nawet bez konta w banku. Ewentualnie masz jakąś małą działalność. W każdym bądź razie patrzysz z góry na ludzi którym nie udało się ustawić sobie życia tak jak tobie

heh
3 miesięcy temu
Reply to  Św. Kokołaj

Weź debilu przeczytaj jeszcze raz to co on napisał, następnie wróć jeszcze raz do swojego wysrywu i zastanów się co jest nie tak. Jeśli nadal tego nie skumasz to zamknij jape i nie kompromituj się więcej.

Naczelnik Barszczyk
3 miesięcy temu
Reply to  Św. Kokołaj

No, ale nie wzrośnie mi, bo nigdy nie brałem kredytu czy jakieś lichwiarskiej pożyczki i nie zamierzam tego robić. Wolę dłużej na coś odkładać i kupić to od razu niż wikłać się w kredyt i żyć w stresie tak jak ogół i bić się z myślami czy go spłacę czy nie. Po co żyć w stresie i niepewności? Co to byłoby za życie?

Jestem osobą, która żyje skromnie. Nic ponad stan i dobrze mi z tym. Polecam coś takiego.

Śmieszy mnie to, że ludzie nie ogarniają iż kredyty to jest pusty pieniądz czyli spekulacja. Cyferki bez pokrycia. To tak jak z kasą w banku. Gdyby wszyscy ludzie w Polsce chcieli wypłacić wszystkie środki z kont w jednym momencie to nie byłoby to możliwe, gdyż banki tej kasy zwyczajnie nie mają fizycznie.

Tak samo z kredytami. Banki pożyczają puste pieniądze, coś co nie istnieje, a to powoduje, że łatwiej spekulować i zwiększać ludziom raty kredytu. Po to, to powstało, by doić ludzi do cna. Każda bańka kiedyś pęka. Chciało się dom czy samochód? No to płaćcie, proste 🙂

Św. Kokołaj
3 miesięcy temu

Ludzie wiedzą z czym wiąże się kredyt. Ale dla niektórych to jedyna szansa na namiastkę normalnego życia. I kur vy bankowe to wykorzystują. Sam nie mam kredytu. Ale znam osoby którym nikt nie dał na mieszkanie, mieszkają w dużym mieście i te była jedyna szansa na mieszkanie na swoim. Uczciwie pracują i zarabiają wcale nie mało. Płacili normalne raty. A te z dnia na dzień wzrosły o sto procent jak nie więcej. I stanąłbyś przed nimi i prosto w oczy powiedział że dobrze im tak?

Naczelnik Barszczyk
3 miesięcy temu
Reply to  Św. Kokołaj

Weszli w spekulacje, więc musieli liczyć się z tego typu sytuacją. Co, może to moja wina? 🙂

Miki
3 miesięcy temu
Reply to  Św. Kokołaj

Bo w Polsce jest rak zwany wibor, rak z ktorym rzady of 30 lat nic nie zrobily. Pozyczasz na 15 lat wieksza sume i nie wiesz na jaki procent? To jest smiechu warte a moze dziac sie tylko w bananowcach typu Polska.

oldskul
3 miesięcy temu
Reply to  Św. Kokołaj

Zerowe stopy procentowe to patologia. Bardzo rozsądni ci Twoi znajomi skoro uwierzyli, że to będzie trwało wiecznie. Zagrali w tę grę, bo im się przecież należy. Stopy procentowe mogły iść tylko w jedną stronę. Była kiedyś taka bajka o koniku polnym i mrówce…

kwasniewski_KUCZMA_W_BAGOLU
3 miesięcy temu

Co ty Rychu zapłacił za bliźniaka jeszcze darka połówke zasponsorował w sporym stopniu

Zbyszek
3 miesięcy temu

Dobry wieczór coś się zepsuło i nie było mnie słychać to powtórzę jeszcze raz… Dalej znacie i ta wypowiedź tłumaczy dlaczego Polacy nie wyjdą na ulice i dlaczego nic się nie zmieni. Dobranoc.

kwasniewski_KUCZMA_W_BAGOLU
3 miesięcy temu
Reply to  Zbyszek

Trzymaj się tam w kryminale :-[ a mówiłem hajc wypłacić i do Hiszpanii albo Portugali

y3bać p00lki toczniem rumieniowatym
3 miesięcy temu

Ja plerole, mój kolega właśnie sobie sprowadził do domu niepracującą 120kg+ lochę z bombelkiem. Chłop 30-lat, ryj 6/10, szczupły, własne mieszkanie, octavia z salonu, zarobki powyżej średniej krajowej. Jak patrzę, że to jest maks, na co taki gościu może sobie pozwolić, to nawet nie chce mi się zakładać konta na portalach randkowych, a miałem pierwszy raz spróbować. Moim zdaniem nieprawdą jest to co piszecie, że kobieta po trzydziestce traci zainteresowanie, jak taki wieloryb ma wzięcie u przeciętnego mężczyzny, to naprawdę mamy przeeejbane na rynku matryimonialnym. Dramat

obserwator
3 miesięcy temu

Może typ jest pragmatykiem. Spójrz na to w ten sposób. Taka maciora 120kg w zimie daje ciepło a w lecie cień. Także może nie do końca jest takim frajerem jak piszesz?

kwasniewski_KUCZMA_W_BAGOLU
3 miesięcy temu

może jest miła to jest mega istotne gdy szukasz na stałe skończcie dobierać partnerki po wyglądzie mówie wam darujcie sobie te zołzy lafiryndy sfochowane

Odb
3 miesięcy temu

Penerja pyta, kiedy Polacy wyjdą z kut asami na wierzchu na ulice. Pihuy mu odpowiada

Naczelnik Barszczyk
3 miesięcy temu

Tacy mądrzy, ale sami nie wyjdą tylko strugają oświeconych . Frajerzy.

sebix
3 miesięcy temu

podatki w górę pójdą, jak odzyskać 50mld włożonych w ukrainę

Serwis
3 miesięcy temu

Kiedyś to byli piece kaflowe

kwasniewski_KUCZMA_W_BAGOLU
3 miesięcy temu
Reply to  Serwis

DLA JEGO WENGLEM OPALANE

Tech9ine
3 miesięcy temu

Peja dopiero co dograł się Kacprowi GTA na prorządową płytę dla ukrainny. Czyli dał przyzwolenie na to, na co teraz się skarży. To już jakaś schizofrenia debile. 

Gdzie jest Jurny Stefan ?
3 miesięcy temu

Zapomniał dodać, że szefowie największych bojówek kibiców donoszą psom na siłowniach. Do tego biorą kasę żeby się nie organizować przeciw rządzącym. Nie wspomnę o godzinkach za darmo w burdelach oraz byciu nietykalnym

kwasniewski_KUCZMA_W_BAGOLU
3 miesięcy temu

czasami sa takie sobie ale czasem się trafia takie super petardy że kamiszka to wygląda jak babcia

Mad Chuck
3 miesięcy temu

Wy biedaki robaki.

Pola
3 miesięcy temu

Zamiast wyprowadzać patusów na ulicę, może by tak otworzyć sklepy w niedzielę? Hę? Byś sobie Rysiu dorobił na kasie i na ratę kredytu było by cię stać, a może i nawet zostałoby, żeby dla Paulinki do baku zalać?

Mezokrata
3 miesięcy temu

100% racji Pih

y3bać p00lki toczniem rumieniowatym
3 miesięcy temu

Nie wiem czy zdajecie sobie sprawę z tego ale przyszłość narodu polskiego wygląda następująco. Zmanierowane Polki narobią sobie po 2 – 3 bękartów z egzotycznymi panami i będą żyły z socjalu całe życie. Połowa polskich mężczyzn zostanie zepchnięta w niebyt na postawie jedynie jakiegoś widzimisię zmanierowanych paniuś i nigdy nie doświadczy związku ani kobiety. Ćwiartka zostanie beta bankomatami tzw samotnych mam i przyjmie ich dar w postaci bękartów. Ostatnia ćwiartka którą stanowią jurni ogierzy, będzie się rooochać z kim popadnie (tak jak im nakazuje ich natura), w poważaniu mając jakikolwiek kodeks moralny, małżeństwo czy dobro swoich dzieci. Ale oni jako jedyni przynajmniej umrą szczęśliwi.
Tak widzę przyszłość naszego narodu. Wyprowadźcie mnie z błędu jeśli nie mam racji.

qndle
3 miesięcy temu

peja- wychechłaniec z żółtymi papierami
niech twoja zona wyjdzie na ulice i dorobi do budzetu, jak brakuje ci na splate raty

heh
3 miesięcy temu
Reply to  qndle

A co? Twoja tak zrobiła i udało się spłacić kredyt?

Mefedron Bałuty
3 miesięcy temu

Co by nie mowic o Pei to ma racje, ale kazdy tak teraz pi3rdoli, tutaj potrzeba jakiegos generala ktory wyprowadzi wojsko na ulice, rozstrzela lewacka holote, wyprowadzi nas z Unii i wprowadzi prawdziwy kapitalizm

Mobilny Ołtarz
3 miesięcy temu

Wyprowadzić to się możesz pod Mińsk kurwinisto

Temz
3 miesięcy temu

Twoja matka wyszla na ulice w 2005 i jeszcze nie wricila

Św. Kokołaj
3 miesięcy temu

Dziesięć lat temu nie było rozdawnictwa I rynek był bardziej wolny i wszystko ładnie regulował, tak że stałeś na ochronie za 5 zł na godzinę albo mniej. To były piękne czasy, ta wolność

heh
3 miesięcy temu
Reply to  Św. Kokołaj

Wolny rynek to wy polskie świnie zobaczycie jak wam go narysują. W Polsce nigdy czegoś takiego nie było, nie ma i nie będzie bo od 1989 rządzą wciąż socjaliści z tym, że jedni jawnie odwołują się do tradycji swoich czerwonych ojców a inni z kolei nazywają się prawicą. A plebs to łyka i tak kręci się ten bu.rdel na kółkach już od ponad 30 lat.

Św. Kokołaj
3 miesięcy temu
Reply to  heh

Gdyby nie ci wstrętni socjaliści to dziś nie miałbyś żadnych praw prawniczych tylko był własnością swojego pana

kwasniewski_KUCZMA_W_BAGOLU
3 miesięcy temu
Reply to  Św. Kokołaj

Dokładnie rece opadaja jak sie czyta tych korwinistów

Św. Kokołaj
3 miesięcy temu
Reply to  heh

Od ilu lat pracujesz że jesteś taki mądry? W ogóle pamiętasz czasy kiedy rynek był tak wolny że ludzie byli zmuszeni pracować na umowach śmieciowych za stawki typu 5 zł na godzinę? I myślisz że coś by się zmieniło na lepsze gdyby to zostawić wolnemu rynkowi? I tak byli zmuszeni bo bezrobocie było większe i nie było większego wyboru w niektórych zawodach

Migdały
3 miesięcy temu
Reply to  heh

Synu szlaufa i zmywaka gdzieś w Anglii, dużo ci się wydaje XDDD

żENADA (GIMBAO33)
3 miesięcy temu

Wysoka inflacja spędza sen z powiek nie tylko wszystkim Polakom, ale także kredytobiorcom z powodu wciąż podnoszonych stóp procentowych”
qqurwa czy to pisał GPS ? kredytobiorcy to nie Polacy ?

EJ TY KOLO!!!
3 miesięcy temu

ŻENADA CH.UJU DO SZCZANIA REFLEKSUJESZ NA WSPÓLNE SR.ANKO CH,UJU DO SZCZANIA?!

Buczo
3 miesięcy temu

Kobieta co daje w d**e to szmata i damski cwel a facet co tam wklada to kryptopedal

Coś w tym jest
3 miesięcy temu
Reply to  Buczo

Ciekawa teoria.

YO ..
3 miesięcy temu

18:27 29

NEWSPeja pyta, kiedy Polacy wyjdą na ulice. Pih mu odpowiada
„Polskie społeczeństwo jest już rozegrane”.

Opublikowany 9 godzin temu 12 czerwca 2022Przez Maxymilian Hozer

ChadXL24CM
3 miesięcy temu

Rychu na spółkę z Darkiem żonę ci ruchaliśmy

Nikt
3 miesięcy temu

Pih zawsze prope.

Popularne