video
Peja, Tede i Kozak w Rap Pakamerze (2006 r.)
Pierwszy odcinek programu „Rap Pakamera”, realizowanego przez stację MTV Polska, to występ takich postaci jak Peja, Tede i Krzysztof Kozak, którzy porozmawiali na temat „Mój wydawca jest złodziejem”.
Materiał filmowy pochodzi z 20 marca 2006 roku. Opis, który mu towarzyszył w tamtych latach:
Nadal nie ucichła jeszcze sprawa głośnego rozwiązania wytwórni Wielkie Joł, relacje między wytwórniami, wydawcami i artystami są nadal mocno napięte, a sposobu na idealna współpracę na razie nie widać. Całą sytuacje wydawniczo-artystyczną skomentują w naszym programie, zaproszeni goście: Tede, Peja i Krzysztof Kozak z legendarnej wytwórni RRX. Zarówno Tede jak i Peja, spotkali Kozanostre na swojej artystycznej drodze, a rozstanie przebiegało nie zawsze w dobrej atmosferze. Jak zakończy się „konfrontacja po latach”?
Materiał video:
-
News4 dni temuDziwne zachowanie Sokoła na koncercie w Gdańsku wywołało falę spekulacji
-
News3 dni temuPolak, który trafił na europejskie listy
-
News17 godzin temuTede pocisnął z Sokołem. Beef weteranów wisi w powietrzu?
-
News3 dni temuDJ Buhh znów chce pieniędzy i chyba je dostanie
-
News1 dzień temuWiz Khalifa odwołał trasę, bo chcą go aresztować w Europie
-
News2 dni temuJaś Kapela ocenił kontrowersyjny występ Sokoła w Gdańsku
-
teledysk4 dni temuNowy Polak jara jak Snoop Dogg
-
News2 dni temuOjciec Maty o Trzaskowskim: „Nieosiągalny dla innych ludzi”