Sprawdź nas też tutaj

News

Peja: „Tede stracił wielokrotnie twarz”

Poznaniak wypowiada się szerzej na temat wieloletniego konfliktu z warszawskim raperem.

Opublikowany

 

Peja slu
Peja / fot. dagsoon

W przyszłym roku minie 10 lat odkąd Peja i Tede są ze sobą w konflikcie. Wszystko zaczęło się od pamiętnej sytuacji z Zielonej Góry, gdzie na koncercie Peji został pobity 15-latek i komentarza TDF-a na Facebooku odnośnie tej sytuacji. Efektem kuli śniegowej raperzy napędzali się kolejnymi freestyle’ami i kawałkami, wydając na siebie również całe albumy. Obydwaj od 2009 roku nie odpuszczają i co jakiś czas wbijają sobie nawzajem szpile.

Na łamach serwisu Redbull.com ukazał się wywiad z Peją, który został przeprowadzony w kwietniu ubiegłego roku. Poznaniak wypowiada się w nim szerzej na temat konfliktu z TDF-em.

Tede śledzi każdy ruch Peji?

Peja w jednym z wywiadów oznajmił, że nie zamierza już więcej reagować na zaczepki Tedego. Mimo to na jego ostatnich albumach ukazały się różne przytyki w jego stronę, w tym na „Remisji”. – Od lat nie śledzę jego twórczości. Ch*j mnie obchodzi, co i ile rzeczy on wplątuje w te swoje linijki, wywiady, posty na Insta etc. Wiedzę na jego temat czerpię pośrednio od ludzi, którzy wysyłają mi cały ten szajs na wszelkiej maści komunikatory. Wiem, że on bardzo uważnie śledzi to, co ja robię, widać to po jego ruchach. Strasznie tym wszystkim żyje, mimo upływu lat – tłumaczy.

Poznaniak wspomina wersy z kawałka  „Negatywny fedback”, który był pierwszą zapowiedzią albumu „Remisja”. Nawiązuje on w nim z jednej strony do klasycznego kawałka WWO „Mogę wszystko”, pozdrawiając przy tym Sokoła, a z drugiej wymierza linijki w Tedego. Mowa o tych konkretnych wersach:

Mogę wszystko, bo jestem Rychu Peja, pozdro Wojtek
Ze sceny skaczę w tłum, nie jak ocharany kondom
Który zamiast skoczyć, jak uchodźca ładuje się w ponton

Peja nawiązał do sytuacji, o której pisaliśmy w listopadzie 2015 roku. Tede i Peja spędzili wtedy weekend w Katowicach. Ten pierwszy w Mega Clubie, a drugi w Variete. Podczas swoich występów raperzy uskutecznialni stage diving, czyli rzucali się w publiczność. Peja przyjął klasyczną formę a rozentuzjazmowany tłum poniósł go w głąb sali. TDF skorzystał za to pontonu i to na nim płynął niesiony przez fanów.

Tak teraz o tej sytuacji mówi Peja: – Nawinąłem na nowej płycie wersy o pontonie, a on podobno dmucha gdzieś na koncertach jakieś pontony i rzuca je w publiczność. (śmiech) Patrz, ile można mu zadać roboty jednym wersem. (śmiech) Widocznie ma dużo wolnego czasu, u mnie jest zupełnie odwrotnie. Jeżeli chciałbym mu zadać więcej roboty, to robiłbym różne takie ruchy, a on by się wkręcał i cały czas coś działał. (śmiech) Tede stracił wielokrotnie twarz i to go ewidentnie boli. Ja mam naprawdę gdzie indziej głowę, mentalnie jestem lata świetlne przed nim. Gimb to stan umysłu, ja gimbusem nie jestem. (śmiech) – uważa raper.

Odwoływanie koncertów

Rychu wspomina w wywiadzie m.in. sławetne odwoływanie koncertów Tedego. Przypomnijmy, że szef NWJ przez wiele lat nie mógł zagrać w Poznaniu w związku z beefem z Peją, który naciskał lokalne kluby, aby do takich występów nie dochodziło. – Sparować się z Jackiem na dłuższą metę, to jak sparować z Bonusem BGC, to ten sam poziom, oni nawet mają się ku sobie. (śmiech) Jacek zapewne kipi ze złości, że z mojej strony nie ma odzewu, że taki wariat jak Peja nie podpala się i nie reaguje. On bardzo chciałby mnie sprowokować, ale kompletnie mu to nie wychodzi. To nie jest człowiek, z którego opinią będę się kiedykolwiek liczył. Jego fani wymagają od niego takiej, a nie innej aktywności, ale nie wiedzą nawet, o co chodziło z odwoływaniem koncertów. Nie wiedzą, że Tede sam wpisał sobie na plakacie, że koncert w Poznaniu się nie odbędzie, bo odwołał go Rychu. Dlaczego wtedy nie zagrał, tylko sam skreślił Poznań z plakatu? Ze strachu? Nie rozumiem komentarzy, że to ja kontynuuję ten temat, kiedy tylko od czasu do czasu jakoś zareaguję na to, co robi. Posłuchaj – po „Czarnym wrześniu” fani TDF-a, jak i on sam, krzyczeli, że nie ma beefu. (śmiech) Chwilę później Jaca wszedł w etap lizania tyłka – słał laurki o sprzedaży „Reedukacji”, chwalił mnie w radiu, gratulował narodzin córki etc… – wyjaśnia Peja.

Warto przy okazji odnotować, że Tede od 2016 roku znów grywa w Poznaniu.

Peja poznań tede koncert

Tede chciał się pogodzić?

Według Peji kilka propsów od Tedego było próbą pogodzenia się z nim. – To było chwilę po akcji w Mielnie, gdzie wieczór poprzedzający jego urodziny siedziałem z bramką klubu, w którym miał zagrać. Kilku z nich to moi znajomi jeszcze z czasów, kiedy zawodowo zajmowałem się sportem. Obiecałem im wtedy, że kiedy wezmę go na bok, to nic mu nie zrobię i słowa dotrzymałem. On się niczego nie uczy, nie wyciąga wniosków. Natomiast jego menedżerowie wysyłali mi nawet oferty koncertowe, żeby zrobić coś w Poznaniu. (śmiech) To wszystko działo się w czasie jego albumów „Fuck Tede”, „Glam Rap” itd. Przez ten beef został dosłownie wyeliminowany na kilka lat. Przy „Elliminati” – co za ironia – osiągnął sukces, a przy „Rolsonie” wystrzelił marketingowo. Teraz kiedy wszedł chwilowo na falę, stwierdził, że doj*bie Ryśkowi. Tylko, co on mi może doj*bać? On dzięki mnie miał pierwszą Złotą Płytę – mówi Rychu o albumie „Note2”, który ukazał się w trakcie beefu i zdobył status złotej płyty. – Trzeba było walczyć po „Czarnym wrześniu”, a nie chować się na pięć lat jak przyczajona pi*da – dodaje.

Kurt Rolson zabija Ryśka

W 2014 roku ukazał się solowy album TDF-a „Kurt Rolson”. Według Peji tytuł krążka był celowym zagraniem wymierzonym w niego. Postać Kurta Rolsona pojawia się w jednym z odcinków kultowego serialu „07 zgłoś się”. To zawodowy morderca, człowiek z klasą, który ma zlecenie, ale przy okazji zabija mężczyznę o imieniu Rysiek, bo ten szantażuje go donosem na milicję. Rolson ma jednak za uszami torturowanie dziecka i wydanie swojej wspólniczki po wpadnięciu w szpony milicji. – A więc Jacek potrafi przyjąć alter ego kapusia tylko dlatego, że Kurt zabił jakiegoś Ryśka, a to już wystarczający powód, do zatytułowania płyty w taki, a nie inny sposób. To już zakrawa na obsesję. (śmiech) – uważa Peja.

Powrót do Poznania

Raper wspomina też koncertowy powrót TDF-a do Poznania. Wystąpił on po wieloletniej nieobecności 14 maja 2016 roku w hali Międzynarodowych Targów Poznańskich. – Wynajął halę i zrobił koncert za wszelką cenę. Cóż za determinacja. Albo akcja z podstawianiem autokarów w Poznaniu i dowóz ludzi do Warszawy. Chociaż to akurat rozumiem, bo poznańscy fani Jacy mogą mieć do mnie żal. (śmiech) Ci sami ludzie pisali do mnie, czy im się coś stanie, jak przyjadą na zbiórkę… No ku*wa! Nigdy nie pozwoliłbym, by któremuś z jego fanów stała się krzywda na koncercie, nie jestem tego typu człowiekiem – przyznaje Peja.

Tede koncert poznan

„Posprzątałbym go na Olisie”

We wrześniu 2016 roku Peja ogłosił, że 2 grudnia ukaże się jego nowa płyta „Remisja”. Miesiąc później wraz z ruszeniem preorderu płyty „Keptn” TDF ogłosił, że jego nowy album trafi do sklepów dokładnie tego samego dnia, co płyta Peji. Był to taktyczny ruch ze strony Warszawiaka, bo Peja we wcześniejszych dissach wypominał mu, że wpycha się przed nim z premierami płyt.

Ostatecznie „Remisja” ukazała się 7 kwietnia 2017 roku. Peja przesunął premierę płyty, żeby nie kolidowała z premierą krążka Tedego? – Nie, bo w grudniu była gotowa dopiero w połowie. Żałuję, że się z nią nie wyrobiłem, bo bym go posprzątał na tym OliSie i byłoby po zawodach. (śmiech) Jedynka za „Remisję” tego dowodzi. Kali uplasował się wtedy na drugim miejscu, mimo że jest o wiele mocniejszym zawodnikiem niż Jaca. Więc nie ma o czym mówić. Inna sprawa, że jeśli już tak bardzo chciał wydać krążek równo ze mną, to mógł trochę na mnie poczekać – wyjaśnia.

Zarówno album „Remisja” jak i „Keptn” zadebiutowały na 1. miejscu krajowej listy Olis. Oba zdobyły też status złotych płyt: „Remisja” sprzedała się w 20 tysięcznym nakładzie, a „Keptn” w 25-tysięcznym.

 
54 komentarze

54
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
hahaha

Rysiu chyba glamrap czyta bardzo uważnie XD

Decksu

Czyta,bo chorągiewka musi być na bieżąco co jest na fali u szczyli i tam się podczepić

NOJA

Podobno Geslerowa propsuje Peje, bo nigdy nie widziała żeby ktoś tak wykurwiście przyrządził i wpierdolił świniaka

ddd

widze ze przelew od penera doszedl

XDD

Nawet rychu wie, że grubas ma na jego punkcie obsesję XD

Prawdopodobny

Mówisz, że wieprz ma obsesję, a to pchła recytuje wyniki sprzedaży itp w wywiadzie 😀 hahaha..

PAN

Akurat Peja ma rację! Wystarczy zobaczyć wstecz na rok 2011-12-13 jaki był i jak się zachowywał szanowny Pan JACUŚ. To jest tak fałszywy ryj ze głową mala. Miałem okazję poznać go w tamtym roku. Myślicie że ktoś innym w tym burdelu wielkie joł ma głos? Hahaha nikt tylko on a gdy powiesz swoje zdanie i niech ono będzie inne niż myśli szef jacus tak już jesteś na czarnej liście. Hajs zmienil go o 180 stopni . Bo gdy było zle to nagle taki ludzki człowiek, z tym nagra o tym dobrze powie a teraz traktuje ludzi jak śmieci. Tak samo jest z kobietami tu w wywiadzie mówi ze jak Tuniziano niby tam kopnął dziewczynę i on by go nie wyrzucił z ekipy to jak on by ojcu w oczy spojrzał TO NASUWA MI SIE JEDNAK PYTANIE JAK TY JACUŚ W OCZY PATRZYSZ JAK TWOJ OJCIEC I MATKA SŁUCHAJĄ TWOICH PŁYT I SŁYSZA O KOBIETACH: KURWY SZMATY DZIWKI ITD ITP ? NO CHYBA ZE U CIEBIE TO NORMALNE OKREŚLENIE NA KOBIETY.

dtkj?

POPATRZCIE
WYWIAD Z PEJĄ – ZERO BLUZGOW, SERDECZNY, DOROSŁY TYP
WYWIAD Z TEDE – KURWA YY KURWA CHUJ KURWA WY CHUJE

Zerwij Kaptur

Ehehehe

WNS

że reprezentant biedy i patusów, którym kupuje im browar, jest serdeczny, dojrzały itp.? Pokora z 12 kroków? Ić pan w chuj. Beka czy bieda umysłowa//co za różnica

Young Pablo Twice aka kids nightmare

Jak Tede taki kozak to niech ostateczną rozgrywką w tym beefie będzie porównanie wzwodów. Chyba że ma coś do ukrycia

zloty

mam wrazenie ze masz problem ze swoim kutasem bo co artykul na glam rapie o peji albo tede to piszesz o wzwodach hehe pedale

wolny_człowiek

I bardzo dobrze mówisz Ryszard, ten kurwa sflaczały wieprz już stracił wszystko w trakcie infami, a za Elli Kurta i Vanille to musi kurwa wycałować Sir Micha bo bez niego to już dawno by zginął w rapgrze
Nagrywaj z Multim z kim chcesz, a ten widać jak pajacuje a każdy ma na niego wypierdolone
nawet na featy nie ma nikogo
On już się kończy od Keptn, a do Lux Veritatis już nie będzie miał nikogo

ddd

wieprz to chyba masz na imie, obecnie tede ma lepsza sylwetke od filozofa rysia

essa

Akat w kwestii flaka tutaj nikomu się o sylwetkę jego nie rozchodzi :v

kompromitowski

azbest ściągają z budynków bo rakotwórczy, a płyty tedego to sprzedają 🙁 jak żyć??

zui

WIADOMO ŻE TEDE TO KURWA, O TYM TO KAŻDY WIE

WNS

o boshe, koleś co trzeźwieje publicznie tyle lat, był kiedys poznańskim odpowiednikiem Molesty, nie zrozumiał całej ironii Jacka (którego nie jestem fanem), choć to nawet ciężko podpiąć to pod zaczepke/atak na Twoją osobę, pokazał że jest kretynem. Sorry, ale przeciętny słuchacz TDF’a nie załapałby tego, co Ryszard odczytał. On ciągnie ( :D) temat, to na chuj Twoja odpowiedz
Ponton zajebista sprawa (kiedys na reggauowym festiwalu, rzucili mi typa co ważył… hmmm troche za duzo. Zrobiony, nie utrzymałem go i potykajac się o kable wyladawalismy w kałuży hehe) Ponton płynie/ na fali- i artysta nie jest macany za dupe, ale są gwiazdeczki które to lubią- spoko toleruje.
Ryszardzie nie odniosłeś się do ustawki 11.11 to było słabe, bo teraz znowu zaczynasz i prowokujesz jednoczesnie wypierając się bólu dupy – żal nad żalami.
Prawda jest taka- nie miales żadnego argumentu, by odpowiedzieć w mediach społecznościowych, na track/diss czy wypowiedź TDF’a o ustawce w WWAwie
jak podkreslasz- dziennikarza. Konkluzja jest jedna- to się wydarzyło. Sorry to parodia chłopca z ulicy co zabiera z pod zabki kolegów i podburza nieoficjalnie „wiecie co z nim zrobić”
Zapłaciłeś chociaż za benzyne czy gaz?

Asia33l

Promowac płyte wyciuagajac z szafy Tede 😀
Rysiu Pysiu 😀

Artysta prokuratur

TO NIEŹLE BY GO POSKLADAL NA TYM OLISIE JAK SPRZEDAŁ 5K PŁYT MNIEJ

Sprzedam bluzę SB

NOJI TEDE SPRZEDAŁ 5 TYSIĘCY SZTUK I SPIEDOLIŁ Z OLISU PO TYGODNIU

Zerwij Kaptur

Poskładać to on mógł sobie klocki Lego

Zerwij Kaptur

O kurwa nie wierzę rysiu się aktywował przed wydaniem nowej wypoconej płyty i prawi jakieś moralniaki na temat tego jak poprawnie, prawilnie żyć z twarzą. Ból dupy to ewidentnie ty masz po latach do dzisiaj ze ktoś wogole śmiał zwrócić ci uwagę i miał na tyle odwagi by się tobie postawić. I jednak zagrać koncert w twoim Poznaniu hehe przechytrzył cię lisek Tede:) Rzeczą oczywista jest ze cala patologia stoi murem za Tobą bo co im innego w życiu pozostało? Jak słuchać kogoś kto im podpowie jakkolwiek żyć. Wiadomo że przy próbie sił swoich fanów jesteś może w lepszej sytuacji lecz w rap grze gasniesz jak pet. I stąd się biorą te twoje śmieszne featy! No kurwa Young igi?Young multi?co ty gadasz że są tacy autentycznie? Autentyczne to są ich wyświetlenia. Prawda jest taka że nikt prócz Jacka nie ma takich jaj by pójść z tobą na wojnę w momencie gdy wszyscy ci liza dupe nawet jak zrobisz coś źle. Ty zresztą też jesteś bezdaniowy tak naprawdę bo jako guru prawilniakow nie potrawisz zabrać głosu nawet w spruciu się bedoesa ze sceny. Co boisz się konfrontacji z nową szkoła? A wciąż przytaczasz jakieś akcje z Tede. Widać jego plytoteke znasz na pamięć i do tego co i ile się czego sprzedało i kto tu kogo obserwuje?Żałuję że się z nią nie wyrobiłem hehe. Nie bądź hipokryta.Ten co nie chce by komuś się krzywda stała kurwa jaka metamorfoza aa robi swoje. Cukrujesz Wojtkowi, Kaliemu i reszcie chuj wie komu. A najlepiej wspomóź kafara i resztę bo ich biją a nikt się nie wstawia za nimi.

TRUE

Trochę prawdy od rana aż miło poczytać ale szczeniaki i tak będą mu ślepo wierzyć, bo nagrywa z Youngami 😀

WNS

true.

cole

sama prawda, niby ma zadzie beef ale pamieciówa ze sprzedanych płyt , Rysiu taki zakłamany trzeźwy alkoholik, typowo.. lepiej się chłopie upijaj, przynajmniej byłeś raperem, a nie tłem graczy z yuotubka, przykre

moto

ale ten agent peja chwali pieta

napad na rendla failed

bardzo fajny utwór

stara_kukona_znana_persona

peja na propsie zawsze

❤️ ️

❤️ ️

TRUE

No to beka z hipokryty Pejowej. Mówi, że nie sledzi poczynań wieprza po czym opowiada o nim wszystkie szczegóły przez 5 lat jego twórczości hahaha.. Kto stracił twarz? raczej peja za zaprzedaniu swoich zasad ulicznych i jak ktoś powie, że się zmienił to jest durniem to chorągiewka jakich mało. Był bum na HG trzymał z nimi jest jazda na YoungMultiego jest z nim feat. Ludzie przejrzyjcie na oczy, bo robi z Was baranów, a wy mu ślepo wierzycie, bo niby mu nowa szkoła zaczęła pasować. Zapomniał jak mówił, że trap to nie rap.. #HIPHOPOWACHORĄGIEW

HH Klasyk

Wreszcie ktoś ogarniety no brawo! 100 pro racji!

Kapotryktyt

Parę asów słów prawdy. PS rysiu ma tu ludzi od minusowania nieprzychylnych komentow.

Trotylolo

No fakt każdy na minusie, a wątpię by każdy był amebą i nie widział co się dzieje. Najlepiej dać minusa, a w ogóle się nie odnieść do tego co ktoś piszę.
Bo po 1. brak kontrargumentów, 2. brak wiedzy. Kupijoooo lajki na GR tego jeszcze nie grali 😀

Raptrappierdoly

Masz rację peja strasznie się zmienił i zmienia nadal, sprzedał się w TVN i jeszcze powiedział że ma wyjeb… na fanów którzy go skrytykuja a Tede moim zdaniem robi duży progres i dodatkowo od kilku lat wyznacza kierunek polskiego rapu i zanim mnie tu zjada chce zaznaczyć że wiele lat słuchałem i wspierałem Rysia.

TRUE

Wystarczy być obiektywnym i śledzić co się dzieje w rapgrze i widzieć te wszystkie „ruchy” marketingowe.

Marek Grechuta

Ziomki, nauczcie się odmieniać słowo PEJA, bo wiecznie piszecie ‚Peji’ i to naprawdę przypał. Nie przystoi walić w artykułach takie byki.

Mianownik kto co Peja
Dopełniacz kogo czego Pei
Celownik komu czemu Pei
Biernik kogo co Pei
Narzędnik kim czym Peją
Miejscownik o kim o czym o Pei
Wołacz o! Pejo

Z fartem, mordeczki!

Maryjusz

idz tam rychu dograj się malczyńskim

kolo mejke hala

Ej kurwy hiphopowe kiedyś prosiłem was o podanie mi nazwy rapera co śpiewa taki tekst ” życies lajk det a śniło mi się śniło….” , pisać mi kto to.

Moralny_czlowiek

Popularnosc sie nie zgadza to i hajs sie nie zgadza, wiec Rychu teraz odgrzewa starego kotleta i mysli ze znowu barany sie tym interesowac beda. Idole polskiej mlodziezy, TFU!

cydży

wieprz i ty penerze traciles twarz wielokrotnie chocby dlatego ze jestescie popowymi piosenkarzami i na sile pierdolicie ze robicie rap ale to ni chuja prawdy

Yoyohejterteyment

E PENER NIE MASZ JAKIEGOŚ PEDALSKIEGO REALITI SZOŁ NA TVNIE DO NAGRANIA?

Dawid

Rysiu promuje HH jako kulture, i to widać dzialaniami.. Tede w tym czasie szuka nadal chuja do dupy. Współczuję mu bo nie potrafi być szczęśliwy. Biedny Jacek.

PdW

Jak ty przez połowę swojej kariery to Miałeś beef z całą Warszawa, nikt ci nie pasowal. Cały czas zaczepiales sokoła tylko on cię olal teraz znowu koledzy.zawsze szukałeś zgrzytu na lini poznan/Warszawa.jesteście już chyba na ten cyrk zastarzy.

tomi

wypowiedział się typ który złamał swoje ideały, ciekawe jakby ocenił teraźniejszego Ryśka, ten Rychu sprzed 10lat. dla mnie to Ty straciłeś twarz. nie byłem Twoim fanem ale Cię szanowalem, a teraz jesteś kurwą z TVNu. elo

Mishkin

Kogo ty bronisz Rosji ? Kim ty jesteś ? Ilu ma was wybić żebyście pojeli że część dziewczyn z tamtego kraju tak już ma , powinna trafić do tego pederasty co ma filmy porno , bolec w dupsko by ją ożywił , patrioci tu że cholera , ty nie walcz o kogoś ale o swoje , bo zabiła waszego , i mogła tak do końca jeszcze kilku , to się nazywa być zdrajca narodu , za pieniądze kupili głowy państwa żeby mogła żyć tu , bo jest ruska , chcesz być tacy ja rządzący ? Brawo jak będzie miała potomstwo to zapłaczesz że dalej was morduje , tu ordery się daje a nie kara za cudzoziemców , rozumiesz konflikt

Mishkin

Powiem ci inaczej , nic nie dzieje się przypadkiem , niektórzy powinni umrzeć , bo za pieniądze czy z zazdrości niszczą zabijając siebie po trochu , jeśli tylko Polacy są pchani w TV to powiedz czemu ktoś za smarkiem stoi , którego to nie pierwsza taka akcja , za takie coś jest śmierć , jakby sama zerwała z życiem , następne ofiary by szły , i myślisz że to ma prawo łamać życia ? Jakbym miał taki ozór to wszyscy moi znajomi by długo siedzieli w więzieniu , wiesz kiedy agent jest najlepszy ? Wtedy nienawidzi systemu , bo jesteś poza podejrzeniem , nikt nie wpadnie że to ty bo nie udajesz , jesteś taki , można grać rolę ale to nie odda obrazu kogoś kto nie kłamie , a jak ktoś apropo muzyki nagrywa dwue płyty z gośćmi , to niech nagra na koniec , bo ja nie będę za 100 lat grał z kimś kto jest dalej egoistą , nie chce bio to jego wolą , teraz już się tacy mądrzy nie rodzą , a już na pewno jak ja

Mishkin

Wiem , co do idioty przemówi , idź do Trumpa i spytaj co by zrobił jakby mu ruska zabiła artystę z piekła co przewiduje przyszłość , znasz odpowiedź ? Chyba tylko wy tu czcicie Jezusa

Mishkin

Choragiewka będzie tylko choragiewka , kompleksy męczą , szkoda że zdjęć nie mam , wyszło by że jestem młodszy , jakbyś czytal co pisze byś zrozumiał że teksty kryją inne zdanie , jest w każdym kawałku za falszywosc szukaj skrótów

Konrad

W sumie to pener nigdy chyba nigdy nie stawil czola wydarzeniom z zielonej gory i nie przeprosil. Gryzl wszystkich i wdawal sie w beefy ale nie spojrzal prawdzie w oczy. Juz taki bedoes mial wiecej odwagi cywilnej i przeprosil co w sumie zaskakuje biorąc pod uwage zacietrzewienie dzisiejszych raperow

Pit

A kogo miał przepraszać? Śmiecia prowokatora który pokazuje faka? Rychu poniosł konsekwencję na sali sądowej czego jeszcze byś chciał- ukamieniowania?

Primo

Jak kogo? Ludzi, że zachował się jak ostatni kiep. Gdyby nie pihu to pewnie by zrobił gorszą mete. To przez niego nie ma już hiphopowego festiwalu w ZG, bo organizatorzy się odwrócili tak jak miasto.

Popularne