Sprawdź nas też tutaj

Opublikowany

 

„Tu jest najlepiej” to pierwszy singiel wraz z klipem, który promuje płytę „25 Godzin”. Album ukaże się w sklepach jeszcze w tym roku nakładem wytwórnia rapera RPS Enterteyment.

Kawałek powstał z okazji obchodów 25 lecia pracy scenicznej Rycha Peji. Za realizację i montaż odpowiedzialny jest brevko_art, muyzka to dzieło Magiery z White House, a scratche wykonał DVJ. Rink.

Sam Peja mówi tak o wydarzeniu: – Niebawem mija 5 lat od ostatniego koncertu jubileuszowego w poznańskiej hali Arena. W tym roku obchodzę 25 lat mojej pracy scenicznej. W 1993 roku założyłem zespół Slums Attack, którego nazwę od pierwszych dni z dumą noszę na skórze. Slums Attack to moja tożsamość – nie tylko muzyczna. To przykład jak walczyć o swoje i nigdy się nie poddawać. To również zwycięstwa – dziś bez przechwałek i porażki – bez zbędnych tłumaczeń. Bo dziś po latach jako zaprawiony w bojach „ćwiarus” bogatszy o bagaż życiowych doświadczeń mam okazję i przyjemność dokonać jedynego w swoim rodzaju bilansu. Ten koncert to muzyczna wędrówka z odrapanej kamienicy wprost na czerwony dywan. To historia chłopaka, który dzięki pasji zyskał szansę na odmianę swojego losu. To czas, w którym poznał masę ludzi, odwiedził sporo miejsc, wiele zobaczył i wiele się nauczył. To czas właściwych wyborów i banalnych błędów. Spontanicznych zrywów i przemyślanych działań. Spektakularnych upadków i wzlotów. Zarówno wspaniałych sztam jak i antagonizmów. To historia człowieka, który targany sprzecznościami wciąż próbuje odnaleźć swoje miejsce na ziemi. To historia człowieka doświadczonego przez los, który tym doświadczeniem się z Wami podzielił. Bo przecież każdy człowiek ma swoją historię. Slums Attack jest moją historią. To historia mojego życia. To muzyczny sprawdzian, egzamin dojrzałości. To muzyczna pełnoletniość. Głęboko wierzę, że to Wydarzenie pod wieloma względami będzie wyjątkowe. Jeśli moja historia do Was przemawia chciałbym Wam za to serdecznie podziękować. Ten jubileusz jest dla mnie muzycznym świętem, na które już dziś Was serdecznie zapraszam. Otoczony ludźmi, których darzę szacunkiem i zaufaniem po raz kolejny spróbuję stworzyć trochę magii w ten wyjątkowy wieczór. Dobra – koniec pierdolenia! Wiara! Łapiemy się w Arenie.”

18 komentarzy
18 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Edi
3 lat temu

Jest pazur

cydzy
3 lat temu

Prawdziwy RAP!

cydży
3 lat temu
Reply to  cydzy

nieprawdziwy rap, ba w w ogóle nie rap i nieprawdziwy cydży yy jebany podszywie

Seba
3 lat temu

Tylko Rysiu od czasu GŁUCH Noc pozdro!!!

rrk
3 lat temu

Rychu ty królu!

Poznaniak
3 lat temu

Łapiemy się w Arenie Łaz P do N Pozdro!!!! Rysiu!!!!

głos rozsądku
3 lat temu

Super, nie jest to coś specjalnego aczkolwiek dawno nie puścił tak dobrego pierwszego singla.

2pac rapu krol
3 lat temu

Jak pominięty ten news xDD jebać wieprza i całą ekipe przydupasów jego xD

Jasiu
3 lat temu

On nagrywa od 25 lat na tym samym bicie i tym samym flow.

massivewp
3 lat temu

Już za tydzień, 2 listopada premiera filmu „Bodied” w reżyserii Joseph’a Kahna. Z tej okazji trzymajcie oficjalny trailer z polskimi napisami:

https://www.youtube.com/watch?v=pTfRT95CNbQ

„Zdolny student pisze z powodzeniem pracę magisterską na temat języka używanego w battle-rapie, wzbudzając tym samym oburzenie, gdy rywalizacja w tejże formule staje się jego obsesją.

Film został nagrodzony Nagrodą Publiczności jako Najlepszy film – w sekcji 'Szaleństwo Północy’ (’Midnight Madness’) na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Toronto „

Jasiu
3 lat temu

PRZECIEZ TEN REFREN SIE NIE RYMUJE XDDDDDD

mdoc
3 lat temu

refren godny Bonusa BGC :P:P

14:44 7
3 lat temu

17:36 17

FLAK WIEPRZA
3 lat temu

GÓRA 5 KOŁA SPRZEDAŻY
GIMBY NIE KUPIO

Rychu
3 lat temu
Reply to  FLAK WIEPRZA

Zdziwisz sie w opór

cydży
3 lat temu

jak to kurwa mozliwe ze 40 letni chłop z niezla ponoć kasą nie ma kurwa prawa jazdy, on jest taki ulomny czy co, nie chce mu sie i smierdzacymi empekami zapierdala albo taksami z mirkami jakimis

2pac rapu krol
3 lat temu
Reply to  cydży

Ma kierowcę i niejedne auto 🙂

Abdul AL-Kozyeb
3 lat temu

Z PARÓWĄ W RĘKU ZYCZĘ POWODZENIA BUAHHAHHAHA

Popularne