Sprawdź nas też tutaj

Wideo

Peja – wywiad po premierze płyty „25 Godzin”

1,5 godzinna rozmowa.

Opublikowany

 

Po premierze albumu „25 Godzin” Peja pojawił się na rozmowie z Szulasem Szu. – Panowie porozmawiali o najnowszym krążku artysty – „25_Godzin”. Nie mogło również zabraknąć tematów związanych z bogatą historią ikony poznańskiej sceny.

 
8 komentarzy

8
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
repomen

25 godzin to nazwa albumu Reksa z 2007 roku tak dla przypomnienia…

00:12 i 17

WIDEOPeja – wywiad po premierze płyty „25 Godzin”
1,5 godzinna rozmowa.
Opublikowany 20 godzin temu Przez Sebastian Skajnowski

07:02 7

Odb

25 godzin wywiadu z Peją po płycie premiera

Hej Sokoly

Ryszard od zawsze chcial jezdzic ciężarówką, rodzice finansowali caly jego kurs na kategorie C lecz bezskutecznie. Załamany Rysiek nie wiedzial już co ma zrobić, zdanie egzaminu bylo dla Niego niemożliwe aż do czasu gdy przyjechał wujek Tosiek z Siedlęcina. Stary brzuchaty, wąsaty dziad zabrał chrzesniaka na przejażdżkę swoim pieknym Starem 266 po czym gdy byli juz przy lesie złapał za kolano i powiedział : schowaj głowę w moich nogach, lekcja francuskiego bardzo dobra jest wymowa.

Menel pierdoli jak potłuczony

Wytrzymałem 5 minut tego pierdolenia głupot. Menel mówi, że go nie było stać na czyste kasety ale miał w chuj taśm z rapem, które były droższe niż czysta kaseta. Wiem bo pamiętam tamte czasy, jestem z tego samego rocznika co pener. Do tego nieraz wspominał, że ostro balował a przecież alkohol i narkotyki są drogie. Więc jeśli tak kochał rap to wystarczyło odpuścić jeden melanż i kupić za to czystych kaset. Więc co ty pierdolisz rysiu pysiu kurwa twoja mać jebany wychechłańcu?

Abdul AL-Kozyeb

GIMBUSIE W TAMTYCH CZASACH LUBIE PO 800ZŁ ZARABIALI NA CAŁY MIESIĄC NIE WIESZ CO PISZESZ GIMBUSIE TO NIE PISZ NIC…

Michau

Abdul, nie patrz na sumy, ale na stosunek ile mogłeś sobie za to kupić. Fakt, w 90’s ludzie robili za 800zł czy trochę więcej, ale weź pod uwagę jakie były wtedy ceny. Fajki czy alko za śmieszne pieniądze. Produkty spożywcze też nie były drogie. Sumy nie olśniewały, ale stosunek zarobków do cen był całkiem niezły, więc nie rób z tamtych czasów nie wiadomo jakiego chujostwa. Jakieś Sobieskie latały na przełomie wieków za jakieś śmieszne 3.20 czy 3.40. A popatrz teraz po ile fajki chodzą.

damian

ty debilu mówił o samych samych początkach nie było na kasety itd. później już zaczął mieć z tego jakieś profity..ty debilu

Popularne