Sprawdź nas też tutaj

Opublikowany

 

Przed wami ostatni klip promujący „Dissorder” EP. Bit do utworu „Sepia” wyprodukował Trizak, nagranie zostało zrealizowane w krakowskim 315 Studio, miksem i masteringiem zajął się Klimson, natomiast klip to dzieło jak zwykle niezawodnego QQFilms.

Chcielibyśmy podziękować Wam za zainteresowanie i wsparcie przy rozwijaniu kanału DISSORDER. Specjalne podziękowania dla organizatorów Rzeszowskich Juvenaliów za możliwość zrealizowania klipu i kozacki klimat (jak co roku z resztą!). W związku z tym, że co roku cieszymy się ogromnym pozytywnym odzewem, chcemy niebawem wraz z Bart Qukx połączyć siły i stworzyć dla Was pewną hybrydę będącą czymś ciekawym zarówno dla fanów rapu jak i… elektro – komentuje Penx.

Dissorder EP to nowa płyta Penxa, który po swoich świetnie przyjętych podziemnych projektach oraz legalnym debiucie w Step Records, rusza ze swoją marką i nowym albumem. Były reprezentant Patokalipsy serwuje swoim słuchaczom wszystko to, co za polubili jego rap – przemyślane linijki na potężnych produkcjach, zabawę słowem i stylami oraz agresję połączoną z refleksją.Album jest dostępny na dissorder.eu.10 komentarzy
10 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Pappardelle
3 lat temu

On ma ryj jak typowy robol kopiacy rowy

Odb
3 lat temu
Reply to  Pappardelle

Penix-„Ślepia”

penksem
3 lat temu
Reply to  Pappardelle

Kto to jest penxem?
brzmi jak jakis tani dezodorant xD

babyface
3 lat temu

props profesorze

Rzecznik Prasowy
3 lat temu

Jeszcze kilka miesiecy temu plakal, ze konczy kariere. Kreuje wokol siebie wizerunek groznego bandyty, a w rzeczywistosci beztalencie i lak. Jebac.

KurwaNaJape
3 lat temu

Penx sie skurwil totalnie slychac to w tym tracku..

Rafi bruno
3 lat temu

Jajcun typowy

GRUBSĄ NAJLEPRZY
3 lat temu

Jeden z tych raperów po którym widać że się przykłada do tego co robi

KurwaNaJape
3 lat temu

Czyli robi wszystko pod publike i sprzedaż? Chuja wiesz o rapie widze

okokok
3 lat temu
Reply to  KurwaNaJape

penx pod publike hahahahhahahaha jaki kiep

Popularne