Sprawdź nas też tutaj

Opublikowany

 

Przed wami ostatni klip promujący „Dissorder” EP. Bit do utworu „Sepia” wyprodukował Trizak, nagranie zostało zrealizowane w krakowskim 315 Studio, miksem i masteringiem zajął się Klimson, natomiast klip to dzieło jak zwykle niezawodnego QQFilms.

Chcielibyśmy podziękować Wam za zainteresowanie i wsparcie przy rozwijaniu kanału DISSORDER. Specjalne podziękowania dla organizatorów Rzeszowskich Juvenaliów za możliwość zrealizowania klipu i kozacki klimat (jak co roku z resztą!). W związku z tym, że co roku cieszymy się ogromnym pozytywnym odzewem, chcemy niebawem wraz z Bart Qukx połączyć siły i stworzyć dla Was pewną hybrydę będącą czymś ciekawym zarówno dla fanów rapu jak i… elektro – komentuje Penx.

Dissorder EP to nowa płyta Penxa, który po swoich świetnie przyjętych podziemnych projektach oraz legalnym debiucie w Step Records, rusza ze swoją marką i nowym albumem. Były reprezentant Patokalipsy serwuje swoim słuchaczom wszystko to, co za polubili jego rap – przemyślane linijki na potężnych produkcjach, zabawę słowem i stylami oraz agresję połączoną z refleksją.

Album jest dostępny na dissorder.eu.

 
10 komentarzy

10
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Pappardelle

On ma ryj jak typowy robol kopiacy rowy

Odb

Penix-„Ślepia”

penksem

Kto to jest penxem?
brzmi jak jakis tani dezodorant xD

Rzecznik Prasowy

Jeszcze kilka miesiecy temu plakal, ze konczy kariere. Kreuje wokol siebie wizerunek groznego bandyty, a w rzeczywistosci beztalencie i lak. Jebac.

KurwaNaJape

Penx sie skurwil totalnie slychac to w tym tracku..

Rafi bruno

Jajcun typowy

GRUBSĄ NAJLEPRZY

Jeden z tych raperów po którym widać że się przykłada do tego co robi

KurwaNaJape

Czyli robi wszystko pod publike i sprzedaż? Chuja wiesz o rapie widze

okokok

penx pod publike hahahahhahahaha jaki kiep

Popularne