Sprawdź nas też tutaj

Odsłuch płyty

Penx udostępnia odsłuch albumu „Michał LP”

Krążek ukazał się nakładem Step Records.

Opublikowany

 

Step Records prezentuje odsłuch albumu Penx – „Michał LP”, który miał premierę 23 marca 2018 roku. Płytę cały czas znajdziecie na tej stronie oraz w dobrych sklepach muzycznych.

Po doskonale przyjętych albumach „Dissaster” i „Abstrackt”, Penx zadebiutuje legalnie. Charakterny i nacechowany punchline’ami rap to wizytówka Penxa. Krakowski raper na swoim najnowszym krążku pt. „Michał LP” nie zapomniał jednak o innych formach muzycznych. Jak mówi sam artysta: „Album ten będzie o wiele bardziej osobisty niż dotychczasowe płyty. Na krążku znajdzie się spory przekrój kawałków: od bragga przez życiowe numery aż po utwory będące odzwierciedleniem rzeczywistości, w której się poruszam. „Michał LP” pojawił się na rynku 23 marca bieżącego roku.

Penx – raper z Krakowa, były reprezentant ekipy Patokalipsa. Kładzie nacisk na techniczne bragga bez ceregieli, pomysłowe punche i ciekawe gry słowne oparte na nawiązaniach i dwuznacznościach. Najdziwniejsza morda w polskim rapie, najbardziej pojebany gość w mieście.

Popularne