Sprawdź nas też tutaj

teledysk

PeRJot ft. Infared, Kraze „Ile razy” – teledysk

Opublikowany

  

Altereggo Records z dumą prezentuje 2-gi singiel PeRJota zatytuowany "Ile razy".

Klip został zrealizowany w Liverpool i jest zapowiedzią pierwszego legalnego wydawnictwa rapera zatytuowanego "Rap na emigracji". Preorder albumu rusza w listopadzie. PeRJot to raper pochodzący z Bieszczad, który w podziemiu działa od 15 lat. Można go usłyszeć także na legalnych projektach takich jak, Drużyna Mistrzów, Altereggo Team Tape. PeRJot obecnie żyje w Liverpool do, którego wyjechał za chlebem. W międzyczasie nie zapomniał o swojej pasji, którą również rozwija za granicą czego owocem jest album – Rap na emigracji. 

Na płycie znajdziecie 13 utworów nagranych w doborowym towarzystwie takich gości jak m.in Onar (Płomień 81), KaeN, Młody M, Rogal DDL, Arczi Szajka Sage czy legenda polskiego punck rocka Siczka (KSU) oraz wilelu innych.

 Za warstwę muzyczną odpowiedzialni są znani i szanowani w branży producenci tacy jak m.in. RX Produkcja, BractwoBeats, Juicy czy tez Krowa produkcja. Podsumowując słowa PeRJota album "Rap na Emigracji to duża dawka dobrego stylu oraz szczerego rapu w czasach chaosu. Płyta ma klimat oryginalnego flo plus szczerych tekstów – po prostu to sprawdź."

6 komentarzy
6 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Anak
5 lat temu

Wystarczy tylko raz was posłuchać…. i się kurwa ma się ochotę amputować uszy

MARCIN USB
5 lat temu

koles od wymyslania raperow w formie

cydży
5 lat temu

WY TU O JAKICHŚ WYMYŚLONYCH JEBAŃCACH A U MNIE JUŻ NAKURWIA PRAWDZIWY HIPHOP NAJNOWSZE DZIEŁO FUTURE & YOUNG THUG – SUPER SLIMEY. SPRAWDZCIE BIEDNE ŁAJZY CO RO PRAWDZIWY RAP, PRAWDZIWY HAJS, WYSTAWNE ZYCIE. BEZ POZDROWIEŃ Z GORĄCYCH KAJMANOW WY BIEDNE ROBALE.

dadadada
5 lat temu
raprulez
5 lat temu

prj oldschoolowe uliczne rapy,a nie wykreowane przez mode gowno

miras x
5 lat temu

https://www.youtube.com/watch?v=Yr8iFOp2oTY PUNKT WIDZENIA projekt 126

Popularne