video
Pezet, Deus – wywiad, koncert (2002)
Pezet i Deus, czyli obecny i były członek składu Płomień 81 – opowiadają o kolejnej płycie zespołu. Album o którym mowa w wywiadzie ukazał się dopiero trzy lata później, w 2005 r. Jest to ostatnia płyta składu – „Historie z sąsiedztwa”. Na krążku nie pojawił się już Deus, ktory odszedł z Płomienia 81.
Pezet był świeżo po wydaniu pierwszej płyty w duecie z Noonem – „Muzyka Klasyczna”. To właśnie między innymi przez solowe kariery Pezeta i Onara, działalność Płomienia 81 została chwilowo zawieszona.
Poniżej krótki wywiad i relacja z konertu Pezeta, który odbył się w Ground Zero, 12 września 2002 r.
Materiał video:
-
News4 dni temuDziwne zachowanie Sokoła na koncercie w Gdańsku wywołało falę spekulacji
-
News3 dni temuPolak, który trafił na europejskie listy
-
News17 godzin temuTede pocisnął z Sokołem. Beef weteranów wisi w powietrzu?
-
News3 dni temuDJ Buhh znów chce pieniędzy i chyba je dostanie
-
News1 dzień temuWiz Khalifa odwołał trasę, bo chcą go aresztować w Europie
-
News2 dni temuJaś Kapela ocenił kontrowersyjny występ Sokoła w Gdańsku
-
teledysk4 dni temuNowy Polak jara jak Snoop Dogg
-
News2 dni temuOjciec Maty o Trzaskowskim: „Nieosiągalny dla innych ludzi”