Sprawdź nas też tutaj

Singiel

Pezet gościem Bryndala i Eklektika

Posłuchajcie „Mniej”.

Opublikowany

 

Na ostatniej prostej przed premierą debiutanckiego materiału „Ile Trzeba Było Tęsknić” Bryndal i Eklektik prezentują singiel z gościnnym udziałem Pezeta. „Mniej” jest dostępne na YouTube i w serwisach streamingowych.

„Mniej” to jeden z kluczowych kawałków na #Iletrzebabyłotęsknić MIXTAPE Bryndala i Eklektika. Przypomina odwieczną i całkiem przydatną w życiu prawdę, że „wszystko, czego mi potrzeba to mniej”, podając to jednocześnie w lekkiej formie niemalże wynajmowanego kawałka. Jest to również następne po „Outro” z „Muzyki Współczesnej” spotkanie Bryndala i Pezeta na bicie, tym razem w soulowym klimacie nawiązującym do nagrań od ekip takich jak The Pharcyde, The Roots czy A Tribe Called Quest. Numer wyprodukowany przez duet w trakcie sesji beatmakerskiej na działce nad jeziorem cutami okrasił sam Eklektik.

Album „Ile Trzeba Było Tęsknić Mixtape Vol. 1” od północy dostępny będzie we wszystkich serwisach streamingowych. W wersji fizycznej krążek dostępny jest na oficjalnym sklepie JuNouMi Records, dla którego jest to pierwszy cedek w historii.

 
4 komentarze
4 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Mesayah
1 rok temu

Ja pierdole co to za tibijczycy

Rafonix
1 rok temu
Reply to  Mesayah

Normalnie na pyrke Elo Tibia HERE

Odb
1 rok temu

Pizdet w wannie Brzydala i Elektryka

Gorzka Prawda
1 rok temu

Jak tam przeszczep włosów Peziu?

Popularne