Sprawdź nas też tutaj

News

Pezet komentuje wyrok Bonusa RPK

„Teoretycznie każdy z nas mógłby trafić do aresztu, choćby dziś”.

Opublikowany

 

Pezet raper
Pezet / fot. Asfalt Records

Sprawa Bonusa RPK zelektryzowała społeczność hip-hopową, która murem stanęła za raperem oskarżonym o handel narkotykami. W dyskusji na temat 5,5 letniego wyroku wzięli udział m.n., Sokół, Popek, Tede, Słoń, Żurom, Buczer, Guova, Quebonafide i wielu innych. Wszyscy wskazują, że niedopuszczalne jest posiłkowanie się w oskarżeniu twórczością artysty. Teraz na ten temat wypowiedział się również Pezet.

Przekaz na dziś. Wszyscy już zamieszczali, ale ja też dołożę swoje 5 groszy. Niedopuszczalne jest to, żeby zamykać kogoś do więzienia, pozbawiać człowieka wolności na postawie pomówień. Stop pomówieniom! Na podstawie pomówienia teoretycznie każdy z nas mógłby trafić do aresztu, choćby dziś. To nie powinno być zgodne z prawem!! Tyle! #muremzabonusem #stoppomowieniom – napisał Pezet na Instagramie.

26 kg marihuany i 400 gr kokainy

Bonus RPK został oskarżony o to, że w latach 2008-2010 handlował narkotykami. Miało to być 26 kg marihuany i 400 gr kokainy. Rapera pomówili skruszeni gangsterzy, którzy zdecydowali się współpracować z policją w zamian za zmniejszenie kary. Wiele wątpliwości wzbudza fakt, że prokuratura nie miała żadnych innych dowodów. W 2015 roku Bonus RPK trafił na 9 miesięcy za kraty. 20 lipca 2018 roku warszawski sąd wydał wyrok 5 i pół lat bezwzględnego pozbawienia wolności i kara finansowa w wysokości ok. 450 tys. zł. Wyrok nie jest prawomocny i można się od niego odwołać.

Widmo więzienia i promocja płyty

Mimo ogromnych problemów prawnych Bonus RPK nie zrezygnował z promocji nowej płyty „Technik Pasjonat”. Dwa tygodnie temu ukazał się oczekiwany przez wielu fanów teledysk „Opowieści z krypty”, w którym gościnnie pojawili się Quebonafide, Kizo i Borixon. Na płycie ponadto usłyszymy jeszcze gościnnie: Sokoła, Gedza czy Białasa. Album ma się ukazać 5 października.

14 komentarzy
14 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Czambałamba
4 lat temu

Ty kurwa peżet byś się zabił jakbyś na 48 trafił na dołek. Jak ty kurwa depresji dostajesz i znikasz. A pół roku jak byle jaka lambadziarą da ci kosza. Weź wypierdalaj reklamować kremy nawilżające odbyt przed homoseksualnymi orgiami.

wigory
4 lat temu
Reply to  Czambałamba

ide do sklepu

jacek
4 lat temu

#MUREMZAOSKAREM

cydży
4 lat temu

praktycznie każdy z was powinien siedzieć

huju
4 lat temu
Reply to  cydży

łącznie z twoimi czarnuchami do których sie onanizujesz

Acds
4 lat temu

Nie kurwa!!!każdy z nas,każdy kto próbuje robić z siebie gangstera…co gościu w gazecie o bonusów przeczytał musiał go znać wcześniej,bonus wiedział w jaki przedział się wpierdalac i co za to grozi

Pawel Żyrzyna
4 lat temu

Wielka solidarność. Caly mejnstrim stać tylko na kilka postów na insta. Taki to to wielki mur, szkoda że internetowy. Żadnej poważnej dyskusji, kampanii, jakiegoś marszu, protestu czy czegokolwiek co mogłoby pomóc. Gówno. Wielcy społecznicy. Życie to jie reklama nspoju. Za darmo nikt nie pomoże.

djdecks
4 lat temu

PEZET WRACAJ DO DANIELAMAGICALA NA URZEDNICZĄ MELINIARZU

Stop Pomówieniom
4 lat temu
Reply to  djdecks

Go ha Go ha Go ha|3 zł

Dobry Ziomek
4 lat temu

Najważniejsze to iec się przyznać do winy. Jeżeli Cię dupneli z drągiem to sory ale wiesz na co się pisałeś. Myślę że owe „gangsterzyny, co z ucha strzelają” na darmo nie wskazywali by tylko jego. Ziomek na pewno ma coś za uszami i wypieranie się przeszłości jak i dokonanych czynów w momencie, kiedy są dowody zajeżdża bycie cipą. Bonus jeżeli jest niewinny, OK, zwracam honor. Jeżeli jest winny i struga cwaniaka, to niech wypierdalaj, bo te jego teksty o prawilnosci może sobie w pizde włożyć

zDupy
4 lat temu

Handlowal szwanc na grubo wczesniej. Przezuty konkret mial. A teraz ” on pomowiony” .

djdecks
4 lat temu

[url=http://www.bankfotek.pl/view/2124892][img]http://www.bankfotek.pl/thumb/2124892.jpeg[/img][/url]

djdecks
4 lat temu
Reply to  djdecks
Stop Pomówieniom
4 lat temu

Popularne