News
Pezet: „Nie uznaję youtuberów, którzy nagle są raperami”
Pezet ma podobny punkt widzenia co Paluch.

W Polsce od kilku lat nie milknie dyskusja na temat raperów, którzy mają przeszłość Youtuberską. Jednym z największych przeciwników tego typu raperów jest Paluch, który wielokrotnie negatywnie wypowiadał się na temat Young Multiego, który kiedyś nagrywał filmy na Youtube, a od jakiegoś czasu jest pełnoetatowym raperem. Teraz na ten temat wypowiedział się Pezet.
Pezet ma podobny punkt widzenia na temat raperów-youtuberów co Paluch. Podczas rozmowy Kuby Wojewódzkiego i Piotra Kędzierskiego z Pezetem w Newonce Radio, warszawski raper został zapytany czy zarabia więcej niż Ronnie Ferrari. Początkowo Pezet przyznał, że nie wie kim jest Ronnie, ale po chwili przypomniał sobie, że ma on przeszłość youtubową.
– Nie mam nic do youtuberów, żeby była jasność, ale nie uznaję youtuberów, którzy nagle są raperami. Tak jakoś mam subiektywnie. Nikogo tam nie obrażam, ale nie czuję tego. – oznajmił Pezet.

-
News1 dzień temu
Małolat K2 pokazał film, jak wykiwał 16 policjantów
-
News5 dni temu
Jongmen grozi Sobocie: „Na każdym koncercie będziesz się bał”
-
News1 dzień temu
Kizo: „Smacznej kawusi, j*bać kapusi”
-
News2 dni temu
Sobota będzie się bał na koncertach? Raper odpowiada Jongmenowi
-
News4 dni temu
„Rychu taxi driver” – Peja zapowiada, że zrobi prawo jazdy
-
News2 dni temu
Szpaku pójdzie z Nitro na piwo? „Mam nadzieję, że miło spędzimy ten dzień”
-
News1 dzień temu
Żonie Soboty grożono gwałtem. „Znów zaczyna się bać o swoje życie”
-
News6 godzin temu
Quebonafide „Ekliptyka” – tajemniczy kanał i nowa płyta
No i ma racje. Raper od początku powinien pracować na własną markę będąc raperem. A nie jakiś ciul jeden z drugim układa klocki w mincecrafcie a potem nagle odkrywa w sobie „powołanie i talent” i staje sie ‚raperem’ a jego cały fanbase ktory zdobyl na graniu w gierki przerzuca sie na jego muzyke..potem taki przychlast zbiera złota i platyny za sprzedaż płyt XD.
Oczywiscie w innych gatunkach muzycznych sie to nie sprawdza, bo nie staniesz sie drugim Podsiadłą, jeśli fałszujesz i dukasz (mimo fanbase) ale rapować? czemu nie. Teraz wszystko przecież idzie w mixerze zrobic, nawet jak nie potrafisz rapować to ktoś kto sie zna sklei ci ten stek wysrywów w taki sposób, że wygląda to na „rap”.
Kiedyś takie ofermy były piętnowane (patrz chociażby Pikej) a teraz? wyskoczyl jakis Multi a taki Peja zamiast jechac z cwelem to jeszcze kawalki z nim nagrywa… ostatnio też jakiś kurwa Czux mi wyjebał na głównej…Masakra.
ja pierw składałem kebaby i sushi w mojej budzie i teraz jestem raperem i co?
Nie chwytasz tego artykułu. Tu chodzi o milionowych słuchaczy na start ,których youtuberzy pozyskali za jedzenie zupy czy składanie klocków.
kurwa stary mowisz taki realtalk ze chuj, kiedys trza bylo miec umiejetnosci zeby zostac uznanym jako artysta, teraz 1szy lepszy cep jebany jutuberek z bogatego domu z fanbasem dzieci neo z minkrafta przerzuca sie na „trap” i zdobywa osiagniecia, bo se moze pobrac z torrentow cubase (w sumie po huj jest reaper za darmo Xddd) i wtyczki i elo, ale jak ma wiecej hajsu zaplaci jakiemus grrrraczowi co robi zajebiste mixy i jest odpowiedzialny za dobre brzmienie (chuj z tym ze i tak kazdy pochwaliu pseudo-raperka ktorego falsze sa poprawiane w melodyne vst xdddd) beka w chuj, a co do polek fakt je tez jebac statystycznie polki to kurwy
ja juz wtedy mowilam ze Pikej po prostu wyprzedzil swoja epoke, jakby teraz wyskoczyl ze swoim „hejters” to tysiace debili by go lajkowalo i pisalo ze ma ciary, a szkoda bo dla takiego ladnego chlopaczka zawsze znalazloby sie miejsce u mnie w wannie
Ale jak ktoś jest mistrzem sushi i przechodzi na rap to już jest ok?
Jacku to Ty !
Peja ma swoje I nagrywa z kim chce a ty tam przytupuj przy, Ronnie Ferrari.
Oczywiście, że nie można ich uznawać. Prawdziwy raper musi mieć papiery od Ostrego zaświadczające ukończenie kursy i przynajmniej licencjat w Wyższej Szkole Robienia Hałasu.
No i koncesje na rap z Biura Ochrony Rapu też.
Nie zapominaj o haraczu dla Sb mafiji
Licencja WYŻSZEJ SZKOŁY ROBIENIA KUTASÓW 3 złote z podpisem Słonia
To sie tez odnosi tego okularnika bezbeka olszy, co zostal wypromowany przez jutubera z wielkim czolem ksajo. Moze sobie nagrywac z kizami, kurami, zabsonami, ale i tak bedzie typem kojarzonym z bycia maskotka ksajo.
Pedet: „Nie uznaję anali, nagle po kąpieli”
Odkąd pamiętam każda dziewczyna zbywała mnie ze względu na mój brzydki ryj, wzrost (159cm) i małego fiuta. Gdy jakimś cudem pijaną dziewczynę (nawet na zgonie) udało mi się zaciągnąć do łóżka, wtedy ona budziła się, parskała śmiechem i uciekała z mojej piwnicy. Ogólnie pogodziłem się z tym, że jestem szmatą do jebania i nic w życiu nie znaczę. Robię właśnie wątróbke z ryżem na jutro do roboty w fabryce azbestu i myślę jak zakończyć swój żywot. Moja krasz nigdy na mnie nie spojrzała (Beyonce) i ogółem wale gruche z 10 razy do porno z transami. Jestem zgubiony.
Nie uznaje Pezetów którzy nagle są pedałami
Pierwszy prócz tego debila z wykopu. Zacznijmy od tego że nikt prócz szanownej redakcji nie uznaje tego typka z mopem na głowie za rapera. Po drugie Pezet w przeciwieństwie do Palczastego nie jest farmazonem więc jego zdanie coś znaczy. Ale i tak żaden z tych raperów starej szkoły nie napisze dissu na tą bandę wyjców
Oczywiście, że nikt … a potem np. taki Peja nagrywa z nim kawałek 😀
i nagle taki Wnuk Tedego ma zdziwionypikaczu.jpg 😀
Poczekajmy na Szada
Gdyby ktoś wcześniej nagrywał jakieś ciekawe vlogi z wyjazdów lub commentary z rigczem, to jeszcze luz, ale 99% polskiego jutuba to jest jebana podjeba z USA w stylu TEGO DNIA SRAM TYLKO GÓWNEM W WYLOSOWANYM KOLORZE albo clickbaity i kurwa pranki, granie w minicrafta (tylko klocuch może) lub inne losy kamerzysty śmiecia.
Kamerzysta, Gimper, Young Multi – jebać was śmiecie, sracie na kulturę i wycieracie sobie gębę. Polskie raperzyny powinny ich opluć, ale oczywiście dla klików u gimbów się nagrywa z multim i innymi kubańczykami xD Chociaż ten ostatni to chociaż umie trafić w bit, ale fejm zrobił u boku idiotów, a nie muzyków.
Pezet nieogar straszny, ale rapowo jeden z niewielu z tego kraju, których można słuchać i się nie wstydzić przy ludziach.
No „Muzyka współczesna” to miejscami jednak ‚cringe’ jest.
…że już o „Radio Pezet” nie wspomnę… ostatnio jakoś przesłuchałem kilka utworów i dalej brzmi jak padaka.
A najlepsze są typy w komentarzach na ytb, że ‚pezet tą płytą wyprzedził epokę’ :DDDD Aż żal komentować.
Ma święta rację . Jestem rocznik 84 i moja przygoda zaczęła się jak większości od Liroya!!! Madafaka znam wszystkie późniejsze ekipy od wyp3 po Paktofonikę, grammatika, kalibra44,trzyhe, Onar&ośka,plomien81,Ostr, i wielu wielu innych uważam też skład Fenomen za jeden z lepszych a tak niedocenianych lirycznie Pzdr wszystkie dobre gusta
Już 36 lat jesteś pojebany! Słuchasz gówna, ale miło, że pozdrawiasz ludzi, którzy słuchają normalnej muzyki, albo nie słuchają jej wcale!
Ból dupy PeCetowca nikt juz nie chce słuchać twoich smentów, a ja nie uznaje raperów którzy nagrywają z łakami jak Sydney Polak czy łakiniami jak Kayah a do tego sprzedaja sie w reklamie browaru EB.
POlka Wieczór Panieński
Kurewski Obrzęd Szmat kurew dziwek brak godności POlek
brak szacunku dla Mężczyzny któremu się przysięga wierność za parę godzin
Co to jest za zwyczaj że Kobieta która bierze ślub za 16 godzin idzie na wieczór Panieński gdzie Striptizer będzie jej machał hujem przed twarzą i ona będzie go macała i on ją będzie dotykał obcy mężczyzna dotyka waszą przyszła żonę ale oczywiście to zabawa ta ta
Gdzie tu godności Gdzie szacunek do Przyszłego Męża no gdzie ???
Rozumiecie to Kobieta za parę godzin przysięga wierność do końca życia a parę godzin wcześniej Macała obcego Mężczyzna na wieczorze Panieńskim
I jeszcze te żałosne gadanie że to ostatni dzień wolności wiec trzeba szaleć czyli co kurwa małóżenstwo to jest kurwa wiezienie Alcatraz ???
Pezet Kurwa oddawaj kasę i nie pierdol
Nie wysyłaj więcej mnie swojego zjebanego brata
ALE UZNAJE RAPERÓW KTÓRZY KĄPALI SIĘ U RAFALALI
Spoko ale juz to mowiles
Ej Rafalala, sprawdź nasz nakład na kompaktach
Lecisz na wannę, jesteś mokra jak Bonaqua
W klipach błyszczy twoja pusia
Gdy w weekend witam pupilkę, słyszysz plusk
Kąpiel gdy w łazience błyszczy ultrafiolet
Znów trafione, jesteś gorąca jak plaże w Lloret
PObiekt marzeń milionów jak kiedyś konchita Wurst
To dwie twarze, ja i ty w wannie barze
Mój Ralph Lauren to trzeźwiące solep kąpielowep}dla nas, pieprzę te sole,
Dziś poszła fama, że mieszkasz sama I mam cię na oku ty zboku, odurzasz mnie jak opium Pokaż mi lokum, moje myśli to kaszmir kotku Zanim piana nocy spadnie wiesz co dasz mi Ten prysznic o północy zajmie wszystkie laski
0Wiesz, że mam styl gorętszy niż Etna Nie mów przestań, bardzo lubisz ten lepki nektar Znam cię z reklam0 choć penis masz krótki Mój szklany ekran prawie wybiły twoje sutki Wódka, tekla, Jose Cuervo, druga setka To dobre ścierwo, gorąca krew w nas Refren:
Ej Rafalala, tańcz Jesteś laską ostrą jak tabasco non stop
Lubisz kąpiel w wannie i bąbelki z tlenu (rap) Brawa to za najlepszy rap w podziemiu Ej RAFALALA
Peziu napisz gdzie zrobiłeś przeszczep włosów, bo całkiem dobrze wyszedł.
Pozdro Pezet przeszczepimy coś wierzę.
A ja nie uznaję OGÓLNIE raperów-kłamców/pedałów/lewaków.
Polska dla Polaków, nie antypolskich/TVNowskich śmieci.
Nie uznaję raperów, którzy nagle są youtuberami.
Nie dopuści ich do odbytu, nie obciąganie kutasa, krótka piłka kurwa
Opublikowany 2 dni temu 11 listopada 2020 Przez Mariusz Jop
ja na ten przyklad uroedzilem sie i zostalem raperem seklunder po wyjsciu z pizdy, wszytskie te , pezety, paluchy, peje i ostre ktore zaczely po ejakulacji na widok murzyna na viva i mtv to pozerka sto pro
Chuj kogo obchodzi zdanie tego lamusa
CZY KTOŚ ODWAŻY SIĘ OBEJRZEĆ W SKUPIENIU CAŁOŚĆ ? https://youtu.be/tEgUBvL3nas I CO LAMUSIAKI ? Zatkane odbytnice ??? HAHAHAHAHAHAH !!!!
Hahaha jeblem. To pa na ten diss na Sobotę. Jebac 60tki prądem
https://youtu.be/JxyktIvU6Rw
PEZET JEDEN Z NAJLEPSZYCH RAPEROW NA SWIECIE
Dzisiaj marsz niepodległości. Tysiące niewyżytych sebków o brunatno umaszczonej „duszy” wyjdzie dziś na ulicę. Nie obejdzie się bez żadnych rozrób i innych aktów wandalizmu. Dla mnie to skrajnie niedopuszczalne, że w sercu Europy istnieje tak wielka platforma do głoszenia narodowych bredni. I to w kraju, który najbardziej ucierpiał przez takich właśnie podludzi. Jak na ten temat reagują incelskie śmiecie? Oczywiście im przyklaskują, bo są takimi samymi prawakami jak oni – jebanymi mizoginistycznymi kurwami i jest to tak właściwie jedyny powód dla którego wszyscy incele to prawaki.
..o brunatno umaszczonej duszy:)
Incele i przegrywy to w 5-10% to geje, którzy nie odkryli własnej seksualności (taka sama zależność zachodzi na prawicy). Mizoginia w tym przypadku to tylko ukrycie swojej prawdziwej orientacji. Po czym poznać taką osobę? Po tym, że ma obsesję nad punkcie chadów, nie rzadko większą niż opisywane przez nich p0lki. Zazdroszczą też normalnym ludziom, że nie są spierdoleni i potrafią o siebie zadbać i nie wstydzą się zagadać do jakieś dziewczyny. Wymyślają różne skale pod które klasyfikują innych mężczyzn pod względem wyglądu (jakieś light chad, failed normie – niech mnie naczelny mizgogin glamrapu sprostuje, gdy zrobiłem jakiś błąd). Czy to według was nie podchodzi pod kryptogejoze xDD? Inceli powinno się wszystkich wyłapać i musowo do jakiegoś szpitala psychiatrycznego (oczywiście na swój koszt).
Własnie Słucham GZUZ „DONUTS”
TYlko GZUZ Codziennie !!!
Wiadomo że w Polsce słucha się farmazonów typu Bedopies Białas Quebo Srebo taco Sraco i Szpaku Sraku haha haha i inne pozerki Oraz Uliczni raperzy którzy robią groźne miny a ważą po 20 kg haha
GZUZ ma Street Credit na Całym Świecie nieważne gdzie się Pojawi
Klipy GZUZA są na kanałe WORLDSTARHIPHOP Który ma 24 Miliony Subskrypcji Zasięgi są ogromne każdy na świecie wie kto to GZUZ nie ważne czy Słuchają w Meksyku czy w Serbii czy w Japonii czy Tajlandii czy Mauritius czy Dominikana czy Hiszpania czy w Nowej Zelandii
TAKIM GZUZOM OBIJAM CODZIENNIE RYJE KUTASEM POD SMIETNIKIEM JAK WRACAM Z ROBOTY. I DUPKE DAJE DO WYLIZANIA.
TOBIE MATKA OBIJAŁA GŁÓWKĘ O KOZETKĘ ŻE TERAZ KURWA TE WYSRYWY KOPIUJESZ JEBANY PODSZYWIE?
na chuj nam jakis GZUZ, jak mamy MALIKA, a jemu wbrew pozorom najblizej do gangsta rapu, zobavcz jaki produkt wlasnie tworzy, niejaki ALBERTO. wiem, ze to wykreowana postac ale sledze i kibicuje. czas wyjebac do szafy grajkow ncizym obronca hibobu palec, kasta obsraniec przed szpakiem czy majorka z kalim, tfuu