Sprawdź nas też tutaj

News

Pezet, Peja i Glaca w Polsacie na temat wyroku Bonusa RPK

Muzycy wzięli udział w programie „Państwo w Państwie”.

Opublikowany

 

Bonus RPK

W najbliższa niedzielę, 16 września w programie „Państwo w państwie” zostanie poruszony temat wyroku Bonusa RPK. Raper w lipcu został skazany na 5,5 roku więzienia i karę blisko pół miliona złotych za rzekomy handel narkotykami. W programie pojawią się muzycy i znajomi rapera m.in. Pezet, Peja, Glaca ze Sweet Noise oraz Artur Szpilka.

–  Prokuratura nie ma żadnych dowodów, poza zeznaniami skruszonych gangsterów. Co więcej, prokurator na sali sądowej przywołuje teksty utworów, które miałyby świadczyć o winie rapera. Środowisko hiphopowe, ale też sportowcy czy literaci stanęli #muremzaBonusem – czytamy w opisie reportażu przygotowanego przez Agnieszkę Zalewską

To jest idiotyzm, żeby zamykać kogoś i powoływać się na sali rozpraw na jego twórczość. Cytować jego tekst czy w ogóle wspominać o tym – mówi w zapowiedzi odcinka Pezet.  – To jest wiocha, totalna. Nagłośnione w świecie: Co? W Polsce wydaje się wyroki na podstawie rapowych kawałków?. No, k*rwa, żenada – wtóruje mu Glaca.

Konsumował, ale nie handlował

20 lipca warszawski sąd skazał Bonusa RPK na 5 i pół roku więzienia i karę ok. pół miliona złotych, które miał zarobić na handlu narkotykami. Jedynymi dowodami w sprawie są zeznania tzw. małych świadków koronnych. Ponadto prokurator posiłkował się twórczością rapera.

W rozmowie z serwisem Cannabis News Bonus RPK mówi otwarcie, że został zrobiony dilerem widmo. – Konsumowałem, ale nie handlowałem – przyznaje. Jaka będzie dalsza linia obrony rapera i jego adwokata?  – Jak możesz się wybronić z czegoś, co tak naprawdę nie jest zdefiniowane. Bo jeżeli ty masz alibi na środę, to oni ci powiedzą, że to było w czwartek. Bo świadek miał prawo się pomylić – odpowiada. – Świadek Niedźwiadek twierdzi, że miał 300 złotych na kilogramie. Wielki gangster 15 200 zł płacił za kilogram, a sprzedawał za 15 500 zł – mówi o kulisach sprawy Bonus.

 
13 komentarzy

13
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
beka

REEEEEE ZNOWU NIEWINNYCH CHŁOPAKÓW ZAMYKAJO. BONUS TO DOBRY CHŁOPAK DZIEŃ DOBRY MÓWI

Dorian

czy ten glaca to nie jest czasem stary śliwy? są wchuj podobni z ryja

kwch

Niech Pezet się pochwali, jak rapował, że zastrzeli komendanta bo pierdoli policję to go zamkną za Papałę:)

Trystydycymyt

Jak Szpila się wypowie to od razu odszkodowanie jeszcze dostanie. No doczekać się nie mogę!

Lil Pee

pezet – hurr durr przez policje mam depresje kurrr
peja – przecie to nie on, to wszystko bonus tdf, pomyliło im sie
glaca – kuuurła, cały świat się z nas śmieje cooooo
szpilka – no bonus wyrok już zapadł, ale chuj z tym, dobrze bedzie

Małolat K2

Szpilka kurewno opowiedz jak Ciebie tam ładowali w kakao gdy odsiadywałeś kradzież kanapek, a ty masz czelność uważać się za gita? parówo jebana, zgól ten koper pajacu! uwal się na pizdę, znasz to hasło jak opierdalałeś pały gitom i klawiszom!

DDDDD

XDDDDDD PEJA NOSI RALPHA JAK TEDE

POLAK

jedyny bonus to BGC reszta to parówki

hejter

bonus dupa w puszce pęknie ?

Kulfon

Kukon by wzial.to na cyce

Prokurator Wieczorek

Strzelik z ucha i piszedl na 60tke, sprawdzone info stad tylko 5 lat i przerwa przed odbyciem kary.

aret

do wiezienia z brudnymi kurwami

Jackk

To ty piwinienes odsiadywac dozywocie xD

Popularne