Sprawdź nas też tutaj

News

Pezet zagra tylko jeden koncert

„Zrobimy to na każdym poziomie absolutnie najlepiej jak się da”.

Opublikowany

 

Pezet / fot. Piotr Rybiński

Już 19 grudnia w warszawskim Torwarze wystąpi Pezet. Artysta zapowiada, że zagra jedyny koncert promujący album „Muzyka Współczesna”, który jeszcze przed premierą osiągnął status złotej płyty.

Sprzedaż biletów ruszy 10 października o godzinie 12:00 za pośrednictwem Going.Pytania o trasę koncertową Pezeta pojawiały się tak samo często jak te o nowy album artysty. Koncerty Pezeta zawsze cieszą się olbrzymią popularnością – artysta kilkukrotnie wyprzedawał stołeczne kluby. Pezet rozbudził też ostatnio oczekiwania fanów, występując gościnnie z Taco Hemingwayem na Stadionie Narodowym, porywając 60 000 publiczność. Teraz zapowiada jedyny koncert jaki zagra w ramach promocji płyty: – Nie będę grał żadnej dużej, zorganizowanej trasy. Zagramy jeden, jedyny, wyjątkowy koncert. Wiem, że zrobimy to na każdym poziomie absolutnie najlepiej jak się da. Będzie tam wszystko, co zawsze chciałem osiągnąć na scenie. Tu nie będzie kompromisów. Mam taki plan, żeby zagrać mój najlepszy koncert – tak, jakby miał być ostatnim.

Podczas koncertu Pezet zagra zarówno materiał z najnowszego albumu jak i swoje najpopularniejsze utwory. Na scenie towarzyszyć mu będzie plejada gości – zarówno tych, którzy pojawili się na najnowszym wydawnictwie jak i tych, z którymi współpracował na przestrzeni lat. Wszystko to w specjalnie na to wydarzenie szykowanej oprawie wizualnej.

Najnowszy album Pezeta „Muzyka Współczesna” ukazał się 27 września. Na pięć dni przed premierą wydawnictwo uzyskało status złotej płyty.22 komentarze
22 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
ty kurwo
3 lat temu

ja pierdole ale on ma brzydki ryj

Odb
3 lat temu
Reply to  ty kurwo

Pezio zasra tylko jeden kibel

J40A
3 lat temu

Szczerze – jeśli to ma być jedyny koncert to myślę, że spokojnie by wypełnił Stadion Narodowy, kwestia podkręcenia promocji. To jest legenda polskiego rapu bądź co bądź.

Ruspect
3 lat temu

Takie olewanie fanów.Nie każdy może 19 wyskoczyć do Warszawy

PRZYGANIAŁ PEJA GARNKOWI
3 lat temu
Reply to  Ruspect

biedaki nie mogą

Ruspect
3 lat temu

I nie chodzi o hajs parówo,bo pracuje w Belgii i ty przy mnie jesteś biedakiem

krysztalowyksiaze
3 lat temu
Reply to  Ruspect

XDXDXD PRACUJE W BELGII XDXDXD
Dobra pecie wsadz se te 11 euro w dupe , taki zarobas jestes a mieszkasz na melinie z ukraincami i innymi polakami i zapierdalasz na magazynie jak smiec xd hahahahaha najgorszy sorty polskiego zgaszonego przez zycie peta co pojechal zagramanice i w internecie ludzi od biedakow wyzywa xdddd

Ruspect
3 lat temu

Za 11euro to chyba ty opierdalasz gały ze starymi cweluro

TenTypMezo
3 lat temu

Album roku a ten 1 koncert zagra XD

Klik-klik
3 lat temu

19 grudzień? A idź pan w uj. To chyba dla ludzi typu naście lat. Taki to oldskulowiec.

seksowna ada masaż wwa
3 lat temu

Hej Pawel podobno masz problemy z kregoslupem zapraszam cie do mnie na masaz

https://www.roksa.pl/pl/anonse/pokaz/705758

Abraham Chujewicz
3 lat temu

Uff

Popularne