Sprawdź nas też tutaj

News

PGE Narodowy nie chce Maty? Przedstawiciele obiektu zaprzeczają

Zamieszanie wokół występu rapera na stadionie.

Opublikowany

 

mata pge narodowy

Po występie Maty na warszawskich Schodkach, raper zwrócił się do przedstawicieli PGE Narodowego, żeby nie blokowali jego koncertu w tym obiekcie. Operatorzy stadionu i management artysty przedstawiają odmienne stanowiska w tej sprawie.

– Może pozwolicie mi w końcu u siebie zagrać? Może nie musiałbym wtedy dogadywać się z przeciwnikami politycznymi waszych przełożonych? – zapytał raper sugerując, że jego koncert jest blokowany przez PGE Narodowy z powodów politycznych.

PGE Narodowy: „Management artysty otrzymał od nas ofertę”

Rzeczniczka PGE Narodowego poinformowała, że wysłali oni ofertę organizacji koncertu Maty na stadionie do managementu rapera.

– Nie ukrywam, że jesteśmy zdziwieni wciągnięciem PGE Narodowego w tego typu dyskusję. Od dekady na PGE Narodowym organizowane są różne koncerty, na które przychodzą osoby o absolutnie odmiennych gustach muzycznych. Rzeczywiście w ubiegłym roku otrzymaliśmy prośbę o ofertę na zorganizowanie koncertu Maty na PGE Narodowym. Management artysty taką ofertę od nas otrzymał – powiedziała Onetowi Małgorzata Bajer.

Przedstawiciele rapera: „Nie było żadnej oferty”

Magdalena Dubrawska z agencji Sold Out, która reprezentuje Matę poinformowała, że od blisko dwóch lat nie mogą doczekać się oferty na organizację koncertu rapera.

— Od dłuższego czasu staramy się nawiązać współpracę z PGE Narodowym, w 2020 r. po raz pierwszy wysłaliśmy zapytanie w sprawie organizacji koncertu Maty na obiekcie. Nie tylko w ubiegłym roku kontaktowaliśmy się z PGE Narodowym, niemal przez dwa lata regularnie wysyłamy zapytania odnośnie terminów i do tej pory nie dostaliśmy żadnej propozycji. (…) Nigdy nie dostaliśmy propozycji organizacji koncertu Maty od PGE Narodowego. Owszem, w ubiegłym roku mieliśmy spotkanie Sold Out Agencja — PGE Narodowy, na którym stadion przedstawił nam warunki organizacji koncertu. Natomiast nigdy nie dostaliśmy oferty na konkretną datę. Pomimo zapewnień, że jesteśmy gotowi spełnić wszystkie wymogi, tydzień po spotkaniu dostaliśmy maila, w którym PGE Narodowy informował, że znów, niestety, nie mają wolnych terminów, a więc w efekcie nie dostaliśmy żadnej konkretnej oferty — komentuje Magda Dubrawska.

Naciski polityczne?

Mata zasugerował w swojej wypowiedzi przytoczonej na początku artykułu, że problemem w organizacji jego koncertu na PGE Narodowym są kwestie polityczne. Raper bowiem nigdy nie ukrywał swojej antypatii do partii rządzącej. Podobnie jak jego ojciec Marcin Matczak, który wielokrotnie prezentował w mediach swoje stanowisko nieprzychylne PiSowi. Czy Magda Dubrawska posiada jakieś informacje, że zarząd stadionu nie chce koncertu rapera z powodów politycznych?

— Nigdy nie dostaliśmy oficjalnie takiej informacji, możemy jedynie powoływać się na „korytarzowe” rozmowy. Nie chcemy spekulować. Faktem jest, że przez dwa lata nie dostaliśmy żadnej oferty. W dzisiejszej rozmowie z PGE Narodowym znów nie udało nam się ustalić żadnej daty — mówi szefowa agencji Sold Out.

16 komentarzy
16 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Gosc
1 miesiąc temu

Tata zalatwi, tak jak karierę i kontrakty

Hjk
1 miesiąc temu

Ale ten bananek jest spytnie kierowany…
Pseudo buntownik i głos pokolenia, to jest zwykła polityczna kukła

klapki knt
1 miesiąc temu
Reply to  Hjk

trafnie ujęte

1 miesiąc temu

„przeciwnikami politycznymi” xDDD udawany podział pod tępą gawiedź, za kulisami razem piją wódkę 🙂

Yechać spehmiarzy ospą
1 miesiąc temu

WSZYSCY faceci co kupują ONLY FANS p0lkom są śmierdzącymi stulejarzami, którzy wraz z pierwszym miesiącem subskrypcji utracili bezpowrotnie swoją godność ludzką. Ci autystyczni masochości płacą kasę za coś co mają ZA DARMO i jeszcze sponsorują te przygłupie, szkodliwe społecznie influencerki bez ambicji.

Zalecam stosować ostracyzm społeczny wobec tych degeneratów na każdym kroku. Możesz być przegrywem, naiwniakiem, zakolakiem z asymetryczną twarzą, ale zawsze będziesz nad tymi szkodliwymi simpami. To właśnie przez to, że ONI dają się traktować jak psy do bicia, WY również dostajecie rykoszetem.

Pasikonik
1 miesiąc temu

Ja niedawno kupiłem onlyfans u jendej laski.
I co z tego?

XxxxX
1 miesiąc temu

Napisał największy stulejarz w internecie, napisz jeszcze yebac polki to ci ulży, ciekawe kim jest twoja matka? Pewnie Rumunką tirówką…

Mąciciel 666! Głupek się narodził głupkiem.
1 miesiąc temu

Polski ksiądz oraz Polak psychiatra że wsi są!

Hetman Rapu
1 miesiąc temu

Bydlo zniszczy stadion, nie wpuszczac ich, niech grają w chlewie.

Żorż
1 miesiąc temu

Mata-szmata to coś można raperem nazwać? Czym on się różni od Cweltino, Bedopsa i Sopla? Gwiazdy popu, za niedługo featy będą robić z Podsiadło i Zawiałow

klapki knt
1 miesiąc temu

WIDZIELIŚCIE FILMIK JAK OLIWKA BRAZIK TRZYMAŁA NA RĘKACH JAK DZIECKO, MATE KTÓRY POMIĘDZY POŚLADKAMI MIAŁ WŁOŻONĄ BUTELKĘ CHANDONE I PROSIŁ JĄ O NALANIE IM DO PEŁNA. TO TŁUSTE BYDLE POTEM SWOIM JASZCZURZYM JĘZYKIEM LIZAŁO MU KAKAO DO CZYSTA. MATA SIĘ ZSIKAŁ

LESZEKMILERŁOBUZ
1 miesiąc temu

Mega nietrafiona inwestycja przynosząca wiele strat plus no stadion jest paskudny z wyglądu

HAHAHAHAH
1 miesiąc temu

ANL Narodowy nie chce szMaty? Przedstawiciele wanny zaprzeczają.

Fan ekipy
1 miesiąc temu

Jego kawał kiss cam co leci na radiu eska to najlepszy kawałek w historii rapu w pl

chłamrap
1 miesiąc temu
Reply to  Fan ekipy

no muszę przyznać że całkiem przyjemny jest jako muzyka w tle, ale rapem to bym tego nie nazwał

Stylista fryzur żabsona
1 miesiąc temu
Reply to  Fan ekipy

Young leosia w teledysku oddaje w pełni poziom spier.dolenia tej piosenki.

Popularne