Sprawdź nas też tutaj

Singiel

Pięć Dwa – „I-siup”

Leniwy i relaksacyjny kawałek.

Opublikowany

 

„I-siup” to kolejny singiel z albumu Pięć Dwa „Czyste Szumienie”, który ukaże się 7 września. – W te upalne dni i duszne noce zapraszamy do odsłuchania tego leniwego, relaksującego i adekwatnego do pogody utworu z nadchodzącej płyty – komentuje duet.

Pięć Dwa „Czyste Szumienie” – powrót po 4 latach

Znany z eksperymentów i eklektyzmu duet powraca po 4 latach przerwy z nowym rapowym albumem. – W stylistyce polskiego hip-hopu, który wychował całe pokolenia młodych ludzi, można nadal, wciąż na nowo i bez końca, odnajdywać świeżość – mówi Hans. „Czyste Szumienie” to ciekawe spojrzenie i oryginalne pomysły, a warstwa muzyczna i tekstowa jest, jak zawsze w Pięć Dwa, treściwa i sycąca. –Życiowa i twórcza dojrzałość, chwile powagi przełamuje poczucie humoru, bezpretensjonalność i właściwy dystans do siebie i świata – dorzuca Deep.

Pośród zmieniających się trendów, Hans i Deep czują się doskonale idąc własną wydeptaną ścieżką, świadomie i konsekwentnie, nie uciekają od współczesnych brzmień i jednocześnie czerpią całymi garściami ze źródeł tej muzyki.

Premiera albumu „Czyste Szumienie” została wyznaczona na 7 września 2017 roku. Za dystrybucję odpowiada wytwórnia My Music.

 
6 komentarzy

6
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
djdecks

LUBI NAS NIEWIELU, WIĘKSZOŚĆ NIENAWIDZI

ANaImieMam

BOJĄ SIĘ WSZYSCY W SZCZEGÓLNOŚCI ŻYDZI

cydży to kurwa na smyczy

Hans to ten frajer co nawijał o laicyzacji państwa i popierał banderowców razem z Mezusiem, Duze Pe, Owalem podczas „Pomaranczowej rewolucji” ? Jebac chuja.

mac

Ciebie też cipko zjebana frajer

palgumegosciu

jebac cie mac cwelu

cydży to kurwa na smyczy

mac zabolala prawda jebana gimbusiarska kurwo ? Tfu ci na ryj chujozo !

Popularne