Sprawdź nas też tutaj

Opublikowany

 

„Jedenastak” to kolejny singiel z albumu Pięć Dwa „Czyste Szumienie”, który ukaże się 7 września.  – Nic tak nie pomaga jak zrozumienie i akceptacja, a grupa wsparcia i grono ludzi którzy rozumieją że „jedenastak, nie jeden z nas tak ma, że nie jeden raz..” to skarb największy. Dlatego zapraszamy „Ciebie i Ciebie a najbardziej siebie” na terapię grupową dla wszystkich jedenastaków! – komentują Hans i Deep

Pięć Dwa „Czyste Szumienie” – powrót po 4 latach

Znany z eksperymentów i eklektyzmu duet powraca po 4 latach przerwy z nowym rapowym albumem. – W stylistyce polskiego hip-hopu, który wychował całe pokolenia młodych ludzi, można nadal, wciąż na nowo i bez końca, odnajdywać świeżość – mówi Hans. „Czyste Szumienie” to ciekawe spojrzenie i oryginalne pomysły, a warstwa muzyczna i tekstowa jest, jak zawsze w Pięć Dwa, treściwa i sycąca. –Życiowa i twórcza dojrzałość, chwile powagi przełamuje poczucie humoru, bezpretensjonalność i właściwy dystans do siebie i świata – dorzuca Deep.

Pośród zmieniających się trendów, Hans i Deep czują się doskonale idąc własną wydeptaną ścieżką, świadomie i konsekwentnie, nie uciekają od współczesnych brzmień i jednocześnie czerpią całymi garściami ze źródeł tej muzyki. Premiera albumu „Czyste Szumienie” została wyznaczona na 7 września 2017 roku. Za dystrybucję odpowiada wytwórnia My Music. 


8 komentarzy
8 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
→_→
4 lat temu

w końcu coś normalnego w zalewie tego jęczącego gimbusiarskiego gówna

djdecks
4 lat temu

PÓŁ METROWY CHUJ WCHODZI W DUPĘ NEWSCHOOLOWCOM

bonus chuj rpk
4 lat temu

52 zawsze propsy

Krzysztof Kononowicz
4 lat temu

I ILE TO JUŻ LAT? PIETNASTAK!!!!!

Wąski Roman
4 lat temu

Jebać peje

dj otto
4 lat temu
Andrzej
4 lat temu

Kurwa, o dziwo dobre.

zenonxenon
4 lat temu

chujowe, od zawsze

Popularne