Sprawdź nas też tutaj

Opublikowany

 

„Niedasienieda” to kolejny teledysk z albumu Pięć Dwa „Czyste Szumienie”, który ukazał się 7 września. – Zapraszamy do obejrzenia kolejnego teledysku z naszej nowej płyty „Czyste Szumienie”. Mamy nadzieję że odda Wam atmosferę panującą na naszych koncertach, na które serdecznie zapraszamy. Trasa trwa! – komentuje duet.

Znany z eksperymentów i eklektyzmu duet powraca po 4 latach przerwy z nowym rapowym albumem. – W stylistyce polskiego hip-hopu, który wychował całe pokolenia młodych ludzi, można nadal, wciąż na nowo i bez końca, odnajdywać świeżość – mówi Hans. „Czyste Szumienie” to ciekawe spojrzenie i oryginalne pomysły, a warstwa muzyczna i tekstowa jest, jak zawsze w Pięć Dwa, treściwa i sycąca. –Życiowa i twórcza dojrzałość, chwile powagi przełamuje poczucie humoru, bezpretensjonalność i właściwy dystans do siebie i świata – dorzuca Deep.

Pośród zmieniających się trendów, Hans i Deep czują się doskonale idąc własną wydeptaną ścieżką, świadomie i konsekwentnie, nie uciekają od współczesnych brzmień i jednocześnie czerpią całymi garściami ze źródeł tej muzyki. Premiera albumu „Czyste Szumienie” została wyznaczona na 7 września 2017 roku. Za dystrybucję odpowiada wytwórnia My Music. 


4 komentarze
4 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
sorry tede, wyruchałem ci panne
4 lat temu

to jest hip hop

cydży
4 lat temu

hiphopolo jak juz

cydży
4 lat temu
Reply to  cydży

Przepraszam że tak napisałem. Wczorajszy wieczór przejął kontrole nad moim kontem i odbytem.
Walili mnie w 5 tak mocno w dupe, że później pisałem jakieś farmazony na glamie.

Szanuję tych graczy, a pierdolę wyjców w rurkach i cały ten spedalony klimat.

gringo
4 lat temu

kozak

Popularne