Sprawdź nas też tutaj

Opublikowany

 

„Niedasienieda” to kolejny teledysk z albumu Pięć Dwa „Czyste Szumienie”, który ukazał się 7 września. – Zapraszamy do obejrzenia kolejnego teledysku z naszej nowej płyty „Czyste Szumienie”. Mamy nadzieję że odda Wam atmosferę panującą na naszych koncertach, na które serdecznie zapraszamy. Trasa trwa! – komentuje duet.

Znany z eksperymentów i eklektyzmu duet powraca po 4 latach przerwy z nowym rapowym albumem. – W stylistyce polskiego hip-hopu, który wychował całe pokolenia młodych ludzi, można nadal, wciąż na nowo i bez końca, odnajdywać świeżość – mówi Hans. „Czyste Szumienie” to ciekawe spojrzenie i oryginalne pomysły, a warstwa muzyczna i tekstowa jest, jak zawsze w Pięć Dwa, treściwa i sycąca. –Życiowa i twórcza dojrzałość, chwile powagi przełamuje poczucie humoru, bezpretensjonalność i właściwy dystans do siebie i świata – dorzuca Deep.

Pośród zmieniających się trendów, Hans i Deep czują się doskonale idąc własną wydeptaną ścieżką, świadomie i konsekwentnie, nie uciekają od współczesnych brzmień i jednocześnie czerpią całymi garściami ze źródeł tej muzyki. Premiera albumu „Czyste Szumienie” została wyznaczona na 7 września 2017 roku. Za dystrybucję odpowiada wytwórnia My Music.

 
4 komentarze

4
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
sorry tede, wyruchałem ci panne

to jest hip hop

cydży

hiphopolo jak juz

cydży

Przepraszam że tak napisałem. Wczorajszy wieczór przejął kontrole nad moim kontem i odbytem.
Walili mnie w 5 tak mocno w dupe, że później pisałem jakieś farmazony na glamie.

Szanuję tych graczy, a pierdolę wyjców w rurkach i cały ten spedalony klimat.

gringo

kozak

Popularne