Sprawdź nas też tutaj

News

Pierwsi alternatywni artyści w SBM Label

Solar i Białas zakontraktowali nowe twarze.

Opublikowany

 

Bracia kacperczyk / fot. Zuzanna Stankiewicz

Wytwórnia SBM Label się rozrasta i to już nie tylko w ramach hip-hopowego i trapowego brzmienia. Dziś poznaliśmy pierwszych alternatywnych artystów, którzy będą wydawać w labelu Solara i Białasa.

Do ogłoszenia kolejnych artystów doszło w audycji Bolesne Poranki w newonce.radio, którą prowadzi Jan-rapowanie. Gośćmi audycji byli Nocny, Holak oraz Mateusz Jędrzejewicz odpowiedzialny za działania wytwórni. Głównym tematem audycji była premiera albumu „Plansze” Janka i Nocnego, ale na koniec pozostawiono deser – ogłoszenie nowych artystów, których można usłyszeć gościnnie również na wspomnianej płycie.

Bracia Kacperczyk w SBM Label

Mateusz Jędrzejewicz: Chciałem oficjalnie ogłosić, że zakontraktowaliśmy w SBM pierwszy alternatywnych artystów, którymi są bracia Kacperczyk. Należy kilka słów powiedzieć też o tym, dlaczego ogłosiliśmy to właśnie tutaj. Jest to dla nas ważne miejsce, ponieważ kilka miesięcy temu Solar na antenie newonce radio, właśnie w Bolesnym Poranku, zapowiedział pewne rzeczy, które w międzyczasie rzeczywiście się wydarzyły. Po pierwsze był to rebranding marek związanych z SBM, a po drugie otwarcie labelu na nurty z którymi nie do końca byliśmy wtedy kojarzeni. W tym momencie to staje się rzeczywistością. Otrzymaliśmy demówkę braci Kacperczyk od szanownego Janeczka, który z kolei otrzymał ją od redaktora Czarkowskiego słuchającego wówczas audycji. Uznaliśmy, że to będzie fajny akcent, żeby to ogłoszenie wydarzyło się właśnie tutaj.

Wszystkich poszukujących na szybko muzyki Kacperczyków online, Janek poinformował, że jedyną okazją, żeby sprawdzić wokal Maćka jest feat na płycie „Plansze” w kawałku „Potrzeby”. Na antenie zadebiutował jednak singiel duetu, który już niebawem wraz z klipem zostanie opublikowany na oficjalnym kanale SBM Label.

„To najlepsza wytwórnia”

Maciek Kacperczyk: „Na pewno jest to coś dziwnego dla mnie i moich znajomych i środowiska w którym dotąd się obracałem, że podpisaliśmy się w właśnie z SBM. Wydaje mi się, że to dobry krok z naszej strony, bo szukaliśmy wydawcy, byliśmy na wielu spotkaniach z innymi wytwórniami – mniejszymi, większymi, jednak coś nam tam zawsze nie pasowało. A SBM… To najlepsza wytwórnia!”.

Mateusz Jędrzejewicz dodaje też: „Kontraktując zespół Kacperczyk otwieramy się na alternatywę, ale mimo nowego kierunku wydaje mi się, że chłopaki do nas pasują. Maciek i Paweł bez wątpienia są bezkompromisowi, przebojowi i progresywni”.

 
27 komentarzy

27
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Prącie

Białas was lepiej molestuje, że w innych wam źle było? Przyznać się pedały!!!

tak było

rolnik im pakuje widły od gnoju głęboko w dupale

Odb

Artyści z alternatyw pierwsi labelują BDSM

Rągu

Odb jak zawsze w formie XD

Odb

Dzięki pało jebana

Odb

Pabana dzięło jeki

Odb

No i jebać mnie w dupe

Odb

I dupe mnie no w jebać

zzxxx
Łby z wylęgarni

Robi się z tej wylęgarni prawdziwy klub queer. SBM powinno mieć własną platformę na przyszłej manifie i paradzie równości

Young Solar

Chyba pierwsi kazirodczy geje w SBM Label

Pomidor

Alternatywni, czyli pierwsi w SB nie będą gejami?

SAYONARA BOY

chcecie alternatywnego artyste – wezcie gracjana roztockiego przypasuje do tej pedaliady

Jasiu Oliwa

Myślałem, że zdjęcie z nagłówka to kadr z filmu „Zemsta frajerów”.

Wujek_Zurek

Przeciez to skupisko pedalow i ciot. Jebac po wsze czasy.

Uczeń Profesora-Gejuch

SB zawsze na propsie. Co raz przyjmują jakiegoś nowego ciepłego członka. Ciepły członek mmm

chuj - Ojciec huja

WIEDZIAŁEM ŻE PROFESOR UCZY WAS NA LEKCJACH JAK PRZYJMOWAĆ DO BUZI. PIERDOLONY ANTYSEMITA I ŻYD

JebaćTo

Tam to już chyba formalność że na wejściu jak i przez całą karierę wywyższa się tą śmieszną wytwórnię śmiech na sali^^

Lil Konon

Rap -muzyka stworzona przez głupie czarne małpy, której dzisiejszy odbiorca jest równie głupi jak te małpy. W skrócie od debili dla debili. Jak można słuchać jak ktoś sie chwali że ma w chuj siana? Co to daje. Krótka piłka nke umiesz śpiewać, nie znasz się na nutach i nie grasz na żadnym instrumencie to zostań raperem. Jebać ten syf

BOŻE

DLACZEGO UŻYWASZ KSYWY TEGO OBLEŚNEGO, RUDEGO, GRUBASA, FANBOJA SZPAKA, KTÓRY JEST NA UTRZYMANIU STAREJ, NIE WYCHODZI Z PIWNICY, KTÓRY CHWALI SIE ROSOŁEM OD STAREJ NA „KACA”, KTÓREGO NIGDY NIE MIAŁ, BO NIE MA KOLEGÓW I NIE WYCHODZI Z NORY, KTÓRY TWIERDZIŁ WCZORAJ W KOMENTARZU, ŻE LUBI „FAJNE BZYKANIE” PODCZAS KIEDY RUCHAL JEDEN RAZ W ŻYCIU I PO ZAPAKOWANIU STULEJI SWOJEJ KARYNIE SPŁODZIŁ OD RAZU BĘKARTA? MASZ TY GODNOŚĆ?

Rawicz Himmler Junior

BO TEN OBLEŚNY,RUDY,GRUBAS I FANBOJ SZPAKA TO WLAŚNIE TEN GOŚCIU CO TO NAPISAŁ. HEIL HITLA

essa

ten żałosny grubas nie lubi glamrapu, bo ma ból dupy o zasięgi

Lil Konon

Lajkujcie mój profil na fb

Spod samiuśkich Tater

A ja się łaskawie zapytuję: co tu się, kurwa wasza mać, odpierdala? Kto to kurwa jest? Kim oni są? To są kpiny jakieś. Zabieraj mnie stąd tych lamusów.

Wasz ziom

WY PIER DA LAC< WY PIER DA LAC !!!

Czlowiek

Dokument o raperze z Siedlec:
https://www.youtube.com/watch?v=WdQM4QPB74A

sbm buahahahahahahhaa

kurwa to niezła mafia same dzieciaczki pizdowate
białas aka pedofil haha

Popularne