Sprawdź nas też tutaj

News

Pierwszy odcinek serialu Vixena z „25% EP”

Raper zapowiedział na ten rok aż cztery mini albumy.

Opublikowany

 

Vixen / fot. kadr z wideo

Na MaxFloRecTV można już obejrzeć 1. odsłonę klipowego serialu z udziałem Vixena. Wideo powstało do utworu „Melodio” pochodzącego z 1. tegorocznej EP artysty. Krążek zatytułowany „25% EP” dostępny jest na MaxFloSklep.pl oraz serwisach z muzyką cyfrową.

Pierwsza z czterech EP-ek

Zgodnie z wcześniejszymi komunikatami Vixena we wtorek, 19.02, premierę miała jego 1. z 4 EP-ek zapowiedzianych na 2019 r. Równocześnie w sieci pojawił się teledysk do utworu „Melodio”, promujący minialbum „25% EP”. Wideoklip jest również częścią większego projektu zrealizowanego wspólnie z ekipą 9LITER FILMY.

Z ekipą 9LITER miałem okazję współpracować już jakiś czas temu. Wiedziałem, że przykładają dużą wagę do szczegółów, ale to w jaki sposób podeszli do tematu nowych rzeczy zasługuje na najwyższe uznanie. Cieszę się, że mogliśmy odświeżyć współpracę – tak pracę na planie zdjęciowym wspomina Vixen.

Premierowe wideo to 1. odsłona serii teledysków połączonych wspólną fabułą. Podobnie jak tej pierwszej, publikacji każdej następnej EP-ki towarzyszył będzie klip, będący kontynuacją historii z poprzedniego odcinka. Razem stworzą coś w rodzaju miniserialu. Kolejna jego część pojawi się na MaxFloRecTV jeszcze tej wiosny.

Gościnnie podziemny raper Skip

Za produkcję utworu „Melodio”, jak i pozostałych numerów z „25% EP” odpowiada JRS. Nagrań dokonano w studiu Domofonia, natomiast miksem i masteringiem całości zajął się Kwazar. Emocją przewodnią „25% EP” jest nostalgia. Zostało to również uchwycone na okładce EP-ki. Jej autorem jest Kamil Bartosz. Wśród 3 pozycji na trackliście minialbumu znalazł się numer pt. „Kim”, w którym gościnną zwrotkę położył reprezentant podziemia, Skip. Vixen zapowiada, że w kolejnych odsłonach projektu pojawi się jeszcze więcej niespodzianek.

Odsłuch „25% EP” dostępny jest już we wszystkich serwisach z muzyką cyfrową oraz do pobrania pod tym adresem.

 
9 komentarzy
9 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Naczelnik
2 lat temu

Możesz nawet codziennie wydawać płytę, ale to nic nie zmieni. Nie masz pomysłu na promo i tracisz najlepsze lata na kopanie się z koniem. Wydajesz w miernych wytwórniach, latka lecą i skoro jeszcze nic nie ugrałeś to nic już nie ugrasz. Wydałeś sto płyt, dałeś sporo gościnnych zwrotek, zjadłeś kilka projektów, a ciągle masz garstkę słuchaczy jakbyś dopiero zaczynał nagrywać. Zmarnowany potencjał.

Smrodziarz
2 lat temu

Vixe to ja odpierdalam po dobrej wódzie i pigułach z Czech

piesciejebal
2 lat temu
Reply to  Smrodziarz

Jak lubisz pixy w których więcej piko niż mdma to pozdrawiam

Glazurnik
2 lat temu
Reply to  Smrodziarz

No i elegancko
Ja jak się zajebie wódą i nawpierdalam jakiegoś gówna, to odpierdalam numery takie, że później muszę wszystkich przepraszać
Chuj mi w dupe

eldoka
2 lat temu

pozdrawiam vixen mam 14 lat i wzruszaja mnie twoje piosenki

Odb
2 lat temu
Reply to  eldoka

25 odcinek Vixena pierwszym serialem % EP

Mosiek Kaczyński
2 lat temu

Wreszcie coś co da się słuchać. Tylko jak on wygląda..ale mniejsza „Vixtoria” to bardzo dobra płyta jak na standardy tej sceny. Oby następna też taka była.

Nie podam imienia
2 lat temu

Następna już była – TO NIE VIXT4PE. Polecam sprawdzić, bo jak dla mnie jeszcze lepsza niż VIXTORIA, którą zresztą bardzo lubię.

Kalesoniarz
2 lat temu

Zróbcie sobie po lodziku pedały

Popularne