Sprawdź nas też tutaj

News

Pih atakuje Mameda Chalidowa na tle religijnym?

Ogólnopolskie media rozpisują się o białostockim raperze.

Opublikowany

 

Pih

Mamed Chalidov zaatakowany przez Piha – brzmi nagłówek Wirtualnej Polski. Znany portal zarzuca białostockiemu raperowi, że ten wykpił wiarę popularnego zawodnika MMA. – „Zadał cios poniżej pasa”. Przypomnijmy, że Khalidov jest muzułmaninem, a Pih chrześcijaninem.

Na albumie „Non Serviam” pojawił się utwór „Zabij albo zgiń”. Nagranie trafiło do sieci pod koniec kwietnia. Dopiero teraz jednak zainteresowały się nim ogólnopolskie media. Wszystko przez jeden wers, który znalazł się w kawałku: „Mamed już to wie, na tej ziemi rządzi Jezus!” – nawija Pih. Wirtualna Polska oskarża rapera o atak na tle religijnym. – Mamed publicznie prezentował swoje przywiązanie do islamu. I właśnie do tego, jak i jego dwukrotnej porażki z Tomaszem Narkunem, zapewnie katolikiem, pije Pih. Raper często rymuje o swojej miłości do Boga i życia według jego zasad. Oczywiście ma na myśli Boga chrześcijan – możemy przeczytać na łamach portalu.

Mamed Khalidov ma ostatnio duże problemy prawne. W czerwcu został on zatrzymany przez Biuro Operacji Antyterrorystycznych. Powodem było paserstwo luksusowych aut. Natomiast kilka dni temu fighter zapowiedział powrót do MMA.

Poniżej zapoznacie się ze spornym kawałkiem Piha.

 
98 komentarzy

98
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Juranf

Jebac WP, wyborcza, TVN, tvpis i resztę im podobnych skurwysynów w dupe! Pih na dożywotnia propsie.

BulionSLU

żeby tylko Mamed nie pokazał Pihowi kto rządzi na tej ziemi

Dentysta

Pihuj to niech lepiej weźmie jakiś cholinex czy coś w tym stylu albo jak robi chujowy rap a kasiura mu sie skończyła to niech nie nagrywa tylko weźmie udział w reklamie wcześniej wymienionych tabletek już to widze jak mówi tym swoim przebolcowanym głosem że przed spożyciem skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą. Oczywiście nawet żebym miał zdechnąć to po tym nigdy więcej bym nie kupił cholinexu

Twój stary

Przecież PeIHa zjada jednym wersem wszystkich twoich bożyszczy rapu, z Kutasonafide na czele.

juby

Mapet i jego bracia próbowali pokazać w Olsztynie kto tu rządzi to jak go miastowe dojechali biedaczysko aż depresji dostał przed walką z Karaoglu.

Dexter666

juby coś więcej na ten temat?

juby

Odszukaj sobie te wywiady co on tam płakał, że nie był sobą w walce i robi rok przerwy od MMA. Mapet nie chciał mówić o co dokładnie chodziło, ale w Olsztynie ludzie dobrze wiedzą.

Borowik

Jacy miastowi w Olsztynie, jak tu ostatni miastowy pszedł w pasiak pod koniec lat 90-tych. Ty juby za duzo rap karabinow skkkurwysynów oglądasz i ci się na muzgu odbija.

juby

Miałem ci odpisać coś więcej, ale gdy po oczach odbił mi twój „muzg” uznałem, że dyskusja z takim debilem jest jak kopanie się z koniem.

Borowik

Nie odpiszesz bo nic nie wiesz szpagaciarzu wiatrem dymany. Jak ty „miasto” widziałeś w telewizorze co ci stara kupila w tesco. Ksywki, adresy, nazwiska, a nie oczerniasz Mahmeda na morde.

miastowy z Olsztyna

O tej sprawie nic nie słyszałem, ale jakby coś tu próbował fikać to szybko przestanie fikać.

saddasdad

KSYWKI ADRESY NAZWISKA, w jednym komentarzu wyszlo gdzie pracujesz , palo

Borowik

Kolejny szpagaciarz co czyta rzeczywistosć z domyslów jak wróżka przyszlość z fusuf. Jak cie stara pyta o konkrety to też sie domyślasz gdzie pracuje?

Zulugula

Borowik ty bucu z lewej nogi o IQ kostki brukowej. Nie widzisz różnicy między tymi dwoma sprawami ? Pisanie „konkretów” na takie tematy jest zwykłym zadenuncjowaniem żeby nie napisać kapowaniem. Albo jesteś milicyjnym prowokatorem albo jeszcze gorzej bo nieogarniętym debilem, który nie ma pojęcia co się u niego w mieście dzieje. Ty pewnie liczyłeś, że o takich zdarzeniach napiszą w gazecie….hahhaha..no kurwa nie mogę z typa.

Borowik

Zulugula kondonie kapujesz to ty swoją starą jak dajesz na papier że prąd ciągnie na lewo. Do internetu wrzucanie to nie kapowanie tylko prawilne mówienie jak sie sprawy mają.

TW Balbina

saddasdad, jesteś śmiesznä spierdoliną nawet jak na standardy glamrapu. Idź spytać matki kto jest twoim ojcem i patrz jak się namyśla

???

Znowu piszesz z kilku kont jednocześnie mistrzu konspiracji ?

juby

Powiedział jebany pryszczaty no-life bo przeczytał w jakimś brukowcu, że „gangsterów już nima”. W każdym mieście są jacyś bo ta branża nie znosi próżni. Ty zwyczajnie nie możesz zniesć, że twój ciapaty bożek, pogromca klatek KSW został wyprostowany jak tylko zaczął za bardzo wierzgać.

Borowik

Nezly z ciebie gawędziarz juby, ale jak zwykle żadnych konkretow. Wymyślileś sobie gangusów tak potężnych ze nawet samego Mahmeda mogą pokonać. A ty pewnie co, kolegujesz sie z kuzynem jednego znich co? To powiedz mi juby gawędziarzu jaką armię wystawily te twoje gangusy że samego Mahmeda pokonaly?

juby

Dwustu chłopa, ale sami konkretni. Wiesz…tapicerzy, szwacze, stolarze.

Borowik

Jeszcze dodaj że Mahmed chcial im drewno opodatkować i wbili mu gwózdz w czolo.
Bajki piszesz bo w dupie byleś i gówno widzialeś. Żadnego gangu stolarzy w Olsztynie nie ma. Mówie cie to ja, Borowik.

juby

Byli, ale wykończył ich konkurencyjny gang murarzy #potwierdzone_info

Odb

Peh religijny zaatakował mamuta chalidowa.

Borowik ty przygłupie

„gangusów tak potężnych że samego mameda pokonali” cymbale co ty myslisz ze jak gosc sobie dorabia na lewo, groźnie wygląda i sie dobrze napierdala to jest kimś nie do ruszenia? W kazdym miescie znajdziesz conajmniej kilka ekip które takiego mameda by ustawily do pionu w pięć minut jakby sie wpierdolil ze swoim interesem tam gdzie nie trzeba

Emmmaaa

Pih fan fantastyki. A może na tej ziemi rządzi Batman albo Wiedźmin?

myśliwy filozof

Już gimboateusze wyskakują ze swoimi mądrościami ? Jak czytam co ty pierdolisz nie dziwi mnie, że tyle matur jest co rok oblanych.

Emmmaaa

Poczekaj, jeszcze się nie uczymy o magicznych sztuczkach, żywcem wziętych z Hogwartu i nie zdajemy matury z religii.

myśliwy filozof

Wystarczy debilu, że matematyki nie jesteście w stanie opanować na te biedne 50%. A takich czarów jakie odpierdala się w szkołach za pieniądze polskiego podatnika w ramach tzw. „systemu edukacji” nie uczą nawet w Hogwarcie. Po drugie Jezus Chrystus jest postacią historyczną, której fakt istnienia jest tak samo dowiedziony jak istnienie Juliusza Cezara czy Aleksandra Wielkiego, ale skąd może to wiedzieć zacietrzewiony debil po socjalistyczno-ludowej szkole.

???

Dobrze prawie z myśliwy, moja suko

Cock toos

No nie bardzo właśnie ten fakt jest dowiedziony, zrób se risercz lepszy wojownik panabozi

???

A świadectwa rzymskich historyków i kronikarzy (pogan) to co ? Zamiast latać na czarne marsze i tęczowe piątki zacznijcie debile wreszcie przyswajać rzetelną wiedzę bo wasza edukacja to jedynie marnotrastwo pieniędzy z budżetu.

!!!

Jakich rzymskich historyków, garbusie umysłowy? Swetoniusza, który w jednym zdaniu wspomina o niejakim Christosie, ktöry został ścięty za podburzanie ludu przeciw rzymskiej władzy? Zamiast dziecięcej pornografii sięgnij do źródeł historycznych, przygłupie, bo jesteś typowym wtörnym analfabetą udającym oczytanego

???

Przygłup to ten pan z cyckami, który cię urodził a twoje posty są dobitnym dowodem potwierdzającym bezzasadność i szkodliwość finansowania edukacji z państowych pieniędzy. Jesteś nie tylko nieukiem, ale i turbodebilem. „Wampirzgor” to ty bo zdradzają cię znaki „ö” w pisowni. Myślałeś, że pisząc z kilku innych nicków jednocześnie, twoje wysrywy zrobią na kimś wrażenie ?

Tacyt, Flawiusz i Pilinusz oraz ich świadectwa też nie mają znaczenia ? Idź zrób „risercz” albo „gengbeng” z chłopakami z antify a naukę zostaw innym.

!!!

Ty to naprawdę masz za dużo bonusowych chromosów, synu kurwy i milicjanta. Żaden z tych historyków nie potwierdza istnienia Jezusa, a pisze jedynie o sekcie jego wyznawców. Może jeszcze potwierdza, że zapierdalał po wodzie i zamieniał wodę w wino? Ty kurwo czytasz, ale napisy w kiblu na dworcu, gdzie obsługujesz spragnionych wrażeń właścicieli budek z kebabami, mongoloidalny spermochlipie. Pisanie pod kilkoma nickami zostawiam tobie, bo tylko dzięki temu masz jakichś przyjaciół. A teraz sklej cipsko i idź zajmij kolejkę swojej starej pod MOPS-em, bo z rana polewają zupę

???

Tekst o dodatkowych chromosomach jest tak oklepany na glamrapie jak dupa tej starej wenery do której zwracasz się per „mamo”. Wiem, że siedzisz przed komputerem ze spiętą dupą próbując coś dukać, ale nie martw się nie jesteś jedynym debilem na glamrapie.

Przed chwilą bełkotałeś coś tylko o Swetoniuszu próbując mi wmówić, że tylko na jego świadectwie polegam, po czym gdy wymieniałem nazwiska innych doznałeś histerii jak twoja stara gdy zobaczyła twój zjebany ryj na porodówce. Tak się składa, że ww. historycy piszą wprost o Jezusie i jego CUDACH a ty na siłę mi wkręcasz, używając typowych dla żydów określeń (Jeszua, sekta), że jest tam mowa o „sekcie”. Spierdalaj wściekły żydku a pieniędzy od Polaków i tak nie zobaczycie. Szalom ! Idź poprzeżuwać trochę skóry z napleta obleśny pejsie.

!!!

Teraz się kurwie włączył inny bieg i pierdoli o żydach. Co dalej, nasieniosiorbie? Masoneria czy iluminati? xD
Dobra, kończę z tobą, ścierwochujozo, bo ci już dupa pękła i się ulała sperma na podłogę, więc kierownik DPS-u zaraz wyjedzie z mordą i noc spędzisz znowu na ławce. Zresztą tyrać ciebie czyli dziecko rodzeństwa karłów z podlaskiego cyrku to jak pobić matkę Teresę z Kalkuty – ani to trudne ani nie przynosi satysfakcji. Chuj ci w tę bruzdę na czole, którą masz po nieudanej aborcji postnatalnej

???

Szlomo intelektualisto domowego chowu nie przestawaj pisać. Z nudów sobie siedzę na glamrapie, toczę pianę co by tu mądrego napisać a tu nagle wyskakujesz ty (jeden z wielu debili z klawiaturą) i moje życie w lot nabrało kolorów. Nie wycofuj się bo znowu dopadnie mnie „samotność w sieci”.
Po wysublimowanej wypowiedzi sądzę, że pupa pękła komu innemu 🙂

???

A i nie doczytałem. Zamiast płakać nad „rozlaną spermą” spróbuj na znak protestu przeciw „katotalibańskiemu” reżimowi popierdywać w pustą butelke po CocaColi przed kancelarią premiera. Reszty tego gówna nie komentuję bo wirtualna agresja takich jak ty zawsze gaśnie wraz z anonimowością.

Jasiu Oliwa

Cock toos „risercz” ? A polskiego już zapomnieć cebulaku ? Wplatanie angielskich słówek w polski jest typową cechą podwarszawskich i warszawskich wieśniaków oraz chamów, którzy wyjechali za granicę latać na szmacie lub zbierać szparagi.

!!!

Napisał cwel, którego zdradza stawianie spacji przed znakiem zapytania. To chujowo, że twoja matka w czasie ciąży równie chętnie, co spermę bezdomnych łykała talidomid

???

Szlomo, chuj mnie obchodzi co ci robił tato gdy miałeś 3 lata. Spiehhhdalaj aj waj !

Konrad

Istnienie Jezusa fakt dowiedziony? Ośmieszasz się człowieku.

Albrecht

Pihuj niby wykształcony i oagrnięty typ, a wierzy w jakieś bajki o wężach, dziewicach rodzących dzieci itp. Nigdy nie zrozumiem takich kołków.

Twój stary

Wyperdalaj podrywać dupę butelką.

???

@Twöj stary; mogę ci possać? Nie będę ząbkować jak ostatnio

Albrecht

Twoją starą, alkoholiczkę podrywają butelką uchodźcy gdy podmywa dupę w fontannie na rynku.

Warol Kojtyła

Wykształcony??? xD
A jakie niby wykształcenie może mieć wieśniak z Podlasia że społecznych nizin?

saddasdad

jest prawnikiem ty wyzyno z licencjatem z pedagogiki, polonistyki i zarzadzania i marketingu

wampirzgör

Prawnikiem… chyba po Wyższej Szkole Zarządzania Polem Namiotowym im. Jana Pawła 2 w Sokółce, cioto podlaska

hehe

@wampirzgór on skończył prawo na Uniwerku Białostockim ty tępa kurwo po zawodówce.

wampirzgör

Witam. Jestem ojcem wampirazgör i piszę z jego konta. Wraz z żoną chcieliśmy przeprosić państwa za zachowanie tego jebanego idioty. Syn był dojeżdżany przeze mnie analnie (aż miał chuja w mózgu) a we wczesnym dzieciństwie porwali go cyganie dlatego teraz pierdoli od rzeczy. Obiecuję, że podziurawię go gwoździem osobiście.

Ojciec wampirzgór

To ja raz jeszcze. Potwierdzam pojawiające się pogłoski, że jestem księdzem katolickim z parafii w Mławie, notowanym za czyny lubieżne, byłym współpracownikiem SB i męską prostytutką znaną na Podlasiu jako Wielebny Kakałko (to mnie PiS z kolegami zapoznali w sześciu)

wampirzgör

Sorry znów mi odpierdala i piszę kocopoły sam do siebie bo leki na których latam nie są refundowane a ostatnią tabletkę zażyłem w tamtym tygodniu.

wampirzgör

I sorry za błędy, ale ciężko się piszę, kiedy ma się trzy palce połączone błoną, a ślina kapie na klawiaturę z powodu rozszczepu podniebienia (skutki wielu lat chowu wsobnego wśród wiejskiej ludności Podlasia)

JA JEBE

Jebac wszystkie religie tylko ateizm

Q-Tazz

Oczywiście ma na myśli Boga chrześcijan? Przecież w islamie to ten sam Bóg co w Torze. Przerażające jest dziennikarstwo w tym jebanym państwie trzeciego świata

???

Ten sam Bóg i objawił każdemu co innego ? Przerażające jak ekumaniactwo robi ludziom whiskas z mózgu.

???

Lubię postać prącie spod sutanny

wampirzgör

Opierdalam pały bezdomnym hindusom na dworcu centralnym za mefedron

wampirzgör

Jeszua królem

Jakub

Masz rację ale powiedzmy że w połowie, w chrześcijańskiej wierzę Jezus rzeczywiście jest traktowany jak Bóg, natomiast w torze jest jedynie mesjaszem czyli komuś takim kim był Mojżesz w Bibli.

saddasdad

aha, i ten sam bog jednym powiedzial ze inne narody to sa zwierzeta, potem nastepnemu narodowi powiedzial ze wszyscy sa rowni a ostatniemu powiedzial ze maja mordowac wszystkich ktorzy nie zaczna go wyznawac w w sposob jaki oni wyznaja…. czy ty informacje wysysasz z wlasnej ksywki?

Macey

Pih zaprasza do jacuzzi na ulice Rosoła 9

Pozdro

Pudzian by wjebal jezusowi wypierdalaj

???

Chcesz skończyć jak ten hejter od Karmowskiego ? W internecie nie jesteś anonimowy.

???

Cwelili mnie w szkole specjalnej

Michał

Pamiętamy piszku jak uciekałeś z Białegostoku do Warszawy i jaki status w w swoim rodzinnym mieście posiadałeś. 🙂

Mikrodozing Hexenu

🙂 Posiadałeś miasto rodzinne w swoim statusie jak i z Warszawy do Białegostoku uciekałeś jak opuszkiem mnie smyrałeś

Michał

Smyrałem się opuszkiem po cipce jak srałem obciągając tacie mojego taty

ELOkwenty

Mam dowody na to rze michau to konwident pedau

Analny

Pih atakuje Mameda Chalidowa na tle seksualnym?
Ogólnogejowskie media chwalą białostockiego rapera.

skarpetkazdrowanieuciskowa

chuj mu w dupe i zaraz pieknie i grzecznie wytlumacze dlaczego… khalidov ma zakaz wjazdu do czeczeni od samego kadyrowa czyli ostatniej zaraz po lukaszence dziwki putina ktora mowi o tym otwarcie… ten zakaz wjazdu dostal za swoje radykalne poglady ktorym kadyrow wypowiedzial wojne… nie wiecie pewnie ze czeczen w isis jest druga najliczniejsza narodowscia… w polsce ten terrorysta jest uwazany za uchodzce… to chyba kurwa nic dziwnego ze potepiaja go ludzie z kraju chrzescijanskiego ktorym isis wypowiedzial wojne a ktore to wlasnie isis popiera khalidov… dziekuje za uwage

Sentino

Pierdolisz jak potluczony. Mamied jeździ do Czeczenii non stop. A że jest islamista terrorysta to inna sprawa. Tylko chuj Kadyrova obchodzi jakiś tepak z Polski.

Precz z komuną

Zgadzam się, ale od kiedy on ma ten zakaz skoro odwiedza rodziców i prowadzi treningi MMA w lokalnym klubie w Groznym ?

Aslambek

kolejny mitoman ze swoimi teoriami spiskowymi, a w to że jest ufo tez wierzysz lub że Twoja matka urodziała się kobietą?

Jolll

Joł joł sprawdź to !!
Lecę freestyle sprawdź stary
.ehe ehe ehe
Joł joł

Masz tu picha co che pojechac z mamedem
A sam od bonusa dostał lepe
Tak Jak byle Leszek
joł sprawdź jak lece
Wycigam już maczetę
mój dom jest jak meczet
Ty jesteś królem pichu
Bo Dla kwitu
łapiesz za nagie miecze
To co nawijasz jest śmieszne
Ściągnij ścieżek
albo odstaw te proszki Dexter
Jesteś jeszcze dzieckiem
A życie bywa ciężkie
Jak tona węgla
Klekaj do berła
O twieraj szczenke
Moje traki to legenda
Zapamiętaj
To twój elementarz
No I huj ci w gębę
W rapie Graz na sępa
po co ci ta wersja
Będę jak sędzia
I cie tu rozjebie
Bejbe

Jebać ciebie i twoj lejbel
Krzycz mejdej
Jesteś słaby #KęKę
ja jestem wszędzie
Jak powietrze
Jestem wszędzie jak po pierwsze
Jak powierza mi cos ludzie to nie spiepsze
I polecam ci ta muze no bo jest jebniecie
Jestem jak popirsie
i zakładam pierścień
Tak jak emdzej
Ty zostałeś memem
Ale nawet nie wiesz
Ale to jest śmieszne
Haha hihi hehe
Hapaj kiwi bejbe
Jeje i oddawaj rete
Ona mi oddała rękę
Bo cię nie chcę

Piszek

To nie jest MMA

olliwa

No właśnie, gdzie tu niby ten atak? Gownoburza i tyle

Dzban

https://www.youtube.com/watch?v=nWHLBIe8YYI

ŁAPCIE NOWEGO HITA, tak szczerze, to ten pih szuka rozgłosu, pewnie nową płyte puszcza i potrzebuje atencji jebany xD

krzysiek

Serio? Kawałek wyszedł miesiąc temu i ktoś się doszukał? Glam rap. Pudelek dosłownie z resztą jak i rap teraz.

Glok

Może za parę lat skumaja pojęcie punche line
..

rysio pysio tvn soldier here

mamed mamed ty kurwo

Remiasza

Co wy kurwa cpacie

Wonsz boa

I bardzo dobrze. Nie ma miejsca dla tego islamisty w naszym kraju. Powinien zostać deportowany na swoją wieś a do Polski dostać dożywotni zakaz wjazdu jemu i jego rodzinie. Tfu!

wkurwiony huj

Albo niech uczciwie kręci kebaby w budzie a nie rucha jakąś naiwną polke

Rap is dead

Redakcjo Glam LGBTrapu………….leczcie sie z wlasnego spierdolenia!

Jasiu Oliwa

W komentach widzę intensywny atak wściekłego lewactwa. Dobrze kurwy, że chociaż macie internet bo w realu śmigacie kanałami.

Precz z komuną

Łoooo, ale atak. Czytając nagłówek przez chwilę pomyślałem, że Pihu „zaatakował” w jakiś wulgarny sposób (zwyzywał go od kozojebców czy coś) a tu tylko tyle ? Cała ta gównoburza pokazuje, że niemieckie, polsko-języczne media są tylko po to by jątrzyć i atakować Polskę i Polaków. Dlaczego WP słowa „Jezus rządzi” trktują jako atak i obrazę jednocześnie przemilczając bluźnierstwa sodomitów profanujących katolickie symbole ?

Jebać!

za głupi jesteś żeby to skumać

Takaprawda

Ten pierwszy dobrze prawi wiec nie pierdol. Media sa nieobiektywne i finansowane przez gosci o ktorych sie nie mowi na codzien sukinsynu blau

Precz z komuną

@Jebać! Po twojej składni i nietuzinkowym rytmie zdań wnioskuję, że mam do czynienia z istotą znacznie przewyższającą mnie inteligencją.

Media to czwarta władza

Przecież to są lewicowe media. Stricte lewicowe a nawet wręcz lewackie ponieważ ze zwykłą zdrową lewicą która jest również potrzebna nie ma to wiele wspólnego. Czego się spodziewaliście? Tylko niestety na naszym rynku medialnym jest brak równowagi. Mediów konserwatywnych lub prawicowych jest jak na lekarstwo a największe portale internetowe oraz telewizje i gazety są w ponad dziewięćdziesięciu procentach lewicowe. Z punktu widzenia socjologii jest to o tyle ciekawa historia że Polska jest krajem w którym ponad osiemdziesiąt procent społeczeństwa ma poglądy konserwatywne. Jest to również dowód na to że większość mediów nie jest w polskich rękach. Natomiast mnie bardziej martwi coś innego. Skoro takie brukowe media jak WP i Onet czy GW zaczynają się dopierdalać do pojedynczych wersów niektórych raperów to zaczyna się robić niebezpiecznie bo jak wszyscy wiemy władza kiedyś się zmieni. Zmieni się na lewicową i wtedy takiej siły jak media możemy się zacząć obawiać pod kątem wolności słowa. Zwłaszcza że mediów o tym właśnie lewackim profilu mamy u siebie ponad dziewięćdziesiąt procent.

Cack Toos

„mediów prawicowych lub konserwatywnych jest jak na lekarstwo” ochuj, Such a dzban

Media to czwarta władza

Bo prawica a konserwatyzm to dwa odrębne nurty gamoniu. Nie muszą się łączyć. Można być konserwatystą lub konserwatystą lewicowym.

Jasiu Oliwa

konserwatysta lewicowy czy bez owijania w bawełnę pierdolony bolszewik

Jasiu Oliwa

*czyli

Jasiu Oliwa

…czyli PiSowskie ścierwo

Donald T.

Kurwa a my to co ? Przecież PO zakładał komuch Czempiński z kolegami.

Popularne