Sprawdź nas też tutaj

News

Pih tłumaczy, dlaczego jego płyta nie ukaże się w terminie

„Nie uznaję kompromisów i bylejakości”.

Opublikowany

 

W najbliższy piątek, 17 maja miała się ukazać nowa płyta Piha „Non Serviam”. Niestety, poinformował on, że nie uda mu się dotrzymać tego terminu z powodu słabej jakości okładki. Data premiery krążka została przesunięta na 24 maja 2019 roku.

Dzień niestety rozpoczynam słabą, aczkolwiek nie tragiczną wiadomością. Musimy przesunąć premierę albumu Non Serviam Tom I na przyszły piątek, tj. 24.05.2019. W zeszłym tygodniu otrzymałem pierwszy druk okładki, niestety nie byłem zadowolony z jakości, skali szarości i czerwieni. Liczyłem się z opóźnieniem premiery, mimo tego zadecydowałem, że poprawiamy. Znacie mnie już trochę, jestem perfekcjonistą, jeżeli coś robię, to zawsze najlepiej jak potrafię, nie uznaję kompromisów i bylejakości…Całej sytuacji nie sprzyjała też średnia komunikacja z handlowcem tłoczni, oraz obsługą firmy kurierskiej GLS (przesyłka z wydrukowaną już poprawnie okładką do akceptacji zaginęła na sortowni i zamiast dotrzeć do mnie na sobotę, przyszła w południe w poniedziałek… Zdecydowanie za późno). Preordery zaczniemy wysyłać 21.05 (wtorek), także Ci z Was, którzy zamówili w ten sposób album możliwe, że otrzymają płytę już w środę…Jeżeli chcecie wiedzieć co o tym myślę, to napiszę krótko … Jestem wkurwiony. Dziękuję za wyrozumiałość i jednocześnie ze swojej strony przepraszam – poinformował raper.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Dzień Dobry Wszystkim! Dzień niestety rozpoczynam słabą, aczkolwiek nie tragiczną wiadomością… Musimy przesunąć premierę albumu Non Serviam Tom I na przyszły piątek, tj. 24.05.2019. W zeszłym tygodniu otrzymałem pierwszy druk okładki, niestety nie byłem zadowolony z jakości, skali szarości i czerwieni. Liczyłem się z opóźnieniem premiery, mimo tego zadecydowałem, że poprawiamy. Znacie mnie już trochę, jestem perfekcjonistą, jeżeli coś robię, to zawsze najlepiej jak potrafię, nie uznaję kompromisów i bylejakości… Całej sytuacji nie sprzyjała też średnia komunikacja z handlowcem tłoczni, oraz obsługą firmy kurierskiej GLS (przesyłka z wydrukowaną już poprawnie okładką do akceptacji zaginęła na sortowni i zamiast dotrzeć do mnie na sobotę, przyszła w południe w poniedziałek… Zdecydowanie za późno). Preordery zaczniemy wysyłać 21.05 (wtorek), także Ci z Was, którzy zamówili w ten sposób album możliwe, że otrzymają płytę już w środę… Jeżeli chcecie wiedzieć co o tym myślę, to napiszę krótko … Jestem wkurwiony. Dziękuję za wyrozumiałość i jednocześnie ze swojej strony przepraszam.

Post udostępniony przez PIH (@pihszou)

 
6 komentarzy

6
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Testopapaj

Tych pięciu fanów będzie na pewno rozczarowanych…

Dziennik Baltycki

Adam daj spokoj jestes parodia mezczyzny 🙂
„Jak myslisz dlugo pozyjesz” to sa twoje fantazje?
Jestes nikim

Dziennik Baltycki

niby taki nacjonalista jestes a promujesz chore fantazje o mordowaniu w gaciach na glowie, udajesz katolika. Chcialbys mordowac kobiety i dzieci? jestes syfem tej sceny.

SYN ABDULLAHA.

TOM1 CIEKAWE ILE TYCH GNIOTÓW BEDZIE WYPUSZCZAŁ CO ROKU NOWY JA PIERDOLE

Andżej

Nie ma takiego sposobu wydruku, żeby ta okładka dobrze wyglądała,a ten się spina o jakieś szarości xddd

Mimo wszystko Pihu props.

Popularne