Sprawdź nas też tutaj

News

Piotr Cartman wraca. Jego płytę będą promować dwie wytwórnie

„To nie jest hip hop i nigdy to nie będzie hip-hopem”.

Opublikowany

 

piotr cartman
fot. materiały prasowe

Po prawie dwóch latach od wydania płyty „Strefa Dyskomfortu”, Piotr Cartman powraca z hukiem pełnym emocjonalnego ładunku. Pierwszym i godnym uwagi zaskoczeniem jest samo to, że najnowszy album rapera „Czerń”, wspólnie promują labele QueQuality i BDF.

Jak zapowiadają wytwórnie, materiał zawarty na płycie Piotra Cartmana na pewno nie rozczaruje słuchaczy oczekujących od muzyki więcej niż chwytliwych melodii.Cartman dał się poznać publice od naładowanych bólem duszy tekstów, na tłustych, mrocznych bitach wyprodukowanych przez Senso. „Czerń” została stworzona w tym samym składzie, zatem możemy oczekiwać mocnego lirycznie i muzycznie, nieszablonowego rapu.

Piotr Cartman o nadchodzącym albumie: – Ta płyta jest mega ciężka, szczera, autentyczna, agresywna, depresyjna, elektroniczna i dla osób kochających bass i prąd, to nie jest hip-hop i nigdy to nie będzie hip-hopem. Ten materiał jest taki, jaki miał być i jest to sto procent nas. Czuję się jakbym odchrząknął czarną jak smoła flegme i ją z siebie wypluł na ten krążek, dzięki czemu czuje się lepiej. Styx.

Album jest już dostępny w preorderze, a jego próbkę w postaci premiery pierwszego singla „Babadook”, dostaniemy 23 maja, na kanale BDF. Premiera albumu odbędzie się 24 czerwca.10 komentarzy
10 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Hetman Rapu
6 miesięcy temu

1. KAŻDY kto nie propsuje Sentino ma w trybie natychmiastowym WYPIERDALAĆ

2. KRÓL JEST JEDEN, KRÓL SENTINO

3. INTRUZ TO CWEL

4. KUPUJCIE albumy Senta, streamujcie, kupujcie ubrania Sicarios

5. KAŻDY KTO TEGO NIE PRZESTRZEGA BĘDZIE SKAZANY NA BANICJĘ i CAŁODNIOWE HARCE NA FUJARCE RAFALALI.

#MIDAS
#MIDAS
#MIDAS
#MIDAS
#MIDAS

Bandit
6 miesięcy temu
Reply to  Hetman Rapu

Mówię w imieniu wszystkich glamrapowiczów:

Będziemy czcić Sentino i Hetmana

Niech żyją Sicarios!

Zdupydomordyzaur monokuma
6 miesięcy temu

Jak Vladimir Putin jebać UkrAine

Krt
6 miesięcy temu

Wystarczy spojżeć na wytwórnie i wiadomo ze to syf

Marcin Montański
6 miesięcy temu

Kiedyś była taka akcja w moim gimnazjum, słuchajcie bo to ciekawe dosyć. A więc wszyscy wiedzą jak wygląda gimnazjum, odstajesz trochę od normy to automatycznie masz przejebane. Nie ważne czy to że masz inny kolor skóry, stare łachy czy cokolwiek innego, masz przejebane. Patrząc z perspektywy czasu myślę, że miałem dużo farta bo byłem białym chłopakiem, brak znaków szczególnych, z normalnej rodziny więc jakby nie patrzeć wpisywałem się w średnią wyglądowa mojej szkoły. Ale ta historia nie o mnie.
Miałem pewnego kolegę, znałem go od podstawówki od kiedy to przeprowadził się wraz z rodziną na moje osiedle. Pamiętam że ciężko było złapać z nim kontakt jednak po czasie nasza przyjaźń stawała się coraz mocniejsza. Nigdy nie mówił o swojej przeszłości, o tym gdzie mieszkał i o swojej rodzinie. Jedyne co udało mi się dowiedzieć to że jego mama jest latynoską a tata pochodził z Niemiec. A sam Sebastian powtarzał coś o jakiejś dominacji genetycznej.

Bit
6 miesięcy temu

Eurowizja: Polska Ukrainie 12pkt
Ukraina Polsce 0pkt
Rozumiecie, za wszystko co my Polacy robimy dla nich. To powinno dać Polakom wiele do myślenia. Oczywiście teraz zrzucają winę na Jury, wygrali z litości i poprawności.

Krt
6 miesięcy temu
Reply to  Bit

Jebac Ukrainę i wszystkie szmaty przydrożne z Ukrainy

Król gr YEBAĆ p000lki
6 miesięcy temu

Nie mogę już słuchać od Normików tekstu Mirek znalazłbyś sobie kogoś. Tyle razy słyszałem to od normików/różowych że kobiety nie patrza na wygląd że szukają faceta normalnego miłego gentelmen romantyka nie lecą na wygląd byle być w miarę z wyglądu żeby był normalny zwłaszcza te szare myszki katoliczki postanowiłem to sprawdzić, okazuje sie to że to gówno prawda wszystkie bez wyjątku chcą Chada i gościa który zarabia w miarę dobrze o tyle że żadna mi tego nie powiedziała wprost tylko dawała podteksty stylu twoja praca mi nie przeszkadza ale no własnie ale. Zauważyłem też że większość gości gdzie pracuje to stare prawiki pogodzone z życiem i tylko spermia gdy jakąś laska przejdzie obok nich. Szkoda że nie żyłem latach 80 do 2005 miałbym wtedy pewnie laske.

wariacik mordeczka dobry chlopak
6 miesięcy temu

nie miałbyś,ja żyłem w tych czasach,dla szmat polek bycie z kimś z tego samego podwórka to był wstyd

Popularne