Sprawdź nas też tutaj

Opublikowany

 

QueQuality z dumą prezentuję trzeci teledysk promujący drugie legalne wydawnictwo PlanBe  pt. ” ̶M̶O̶D̶A̶ „. Tytułowy utwór to ofensywa względem powierzchowności i wszechobecnego blichtru otaczającego nas zewsząd. Gościnnie w numerze udzielił się Quebonafide. Za produkcję muzyczną całości odpowiada duet 2K i Michał Graczyk.

Zamów album: PlanBe – ” ̶M̶O̶D̶A̶ „

” ̶M̶O̶D̶A̶ ” to drugie legalne wydawnictwo młodego artysty po świetnie przyjętym debiutanckim albumie Insomnia, który w zaledwie kilka miesięcy od premiery pokrył się złotym wyróżnieniem. Płyta zawiera w sobie 13 utworów o odmiennej stylistyce i brzmieniu, które zestawione jednak razem, tworzą spójną całość.

PlanBe mówi o tej płycie, jak o przekroju wszystkich klimatów w których się odnajduje, co tylko po raz kolejny potwierdza jego wszechstronność, nie ujmując przy tym autentyczności tekstów.

Na płycie udzielili się gościnnie jedni z najlepszych artystów młodego pokolenia, tym samym jeszcze bardziej wynosząc poziom tego wydawnictwa ponad przeciętność. Dzięki powyższym czynnikom, ” ̶M̶O̶D̶A̶ ” to album nietuzinkowy, dopracowany i warty uwagi nawet najbardziej wybrednego słuchacza.

W wersji preorderowej album został wzbogacony o trzy dodatkowe utwory, które nie znajdą się w wersji sklepowej.

Premiera albumu zaplanowana jest na 11 stycznia 2019 roku.

 
11 komentarzy

11
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
gówno

Niby pieprzy modę, ale w teledysku plejsment łachów i innych rzeczy xD
Oczywiście nie za pieniądze tylko w czynie społecznym xD
Brawo! Autentyczność 100 prozent! AnalGie. Obesrane gówno.

2112121

przeciez ten patent jest podjebany od asap rockiego

Zbyszek w ortalionie

Moda na chuja w dupie

JANusz PAWulon DWójA

Dokładnie homoseksualny pop sam ich zmusza to bycia cwelami

Tadeusz Odyseusz

żałosna podróba młodocianych murzynów, nędzna imitacja

dramat w chuj

dramat w chuj

ON Z WC

JEBANE DNO I KURWA 30 METRÓW MUŁU.

cydży

moda na ruchanko po nagraniu feata

MIRAS X

Weekendowy relaksik https://www.youtube.com/watch?v=UNsSLrlsbhg ZDRAPKA projekt 144

massivewp

https://www.youtube.com/watch?v=AJeWEBZKiTY

Jak początki wyglądały w innych krajach? Dlaczego zdaniem bohaterów nagrania, forma wykonania jest często ważniejsza od samego tekstu? Które z walk z USA są ich ulubionymi? Czy wszyscy battlerzy dobrze freestyle’ują? Sprawdźcie ten filmik!

Specjalne wydanie Massive Word Play!

Z okazji Mikołajków oddaję w wasze ręce przetłumaczony jeden z odcinków VERSUS: FRESH BLOOD 4. Możemy w nim zobaczyć jak Oxxxymiron – lider drużyny Gołębi, aby przedstawić swoim podopiecznym korzenie hip-hopu, tym razem zdecydował się zaprosić niemiecką gwiazdę battle rapu – Tierstara, znanego z organizacji takich battle-lig jak „Rap At Mittwoch” czy „TOPTIER TAKEOVER” (która miała przyjemność gościć Dizastera czy Pat Staya). Cała banda również oglądała wspólnie zachodnie battle dyskutując o istotności formy wykonania występu (performance) na rzecz samego tekstu, a także spróbowała swoich sił we freestyle’u pod klasyczne bity. Po obejrzeniu tego odcinka stwierdziłem, że musicie to zobaczyć. Miłego seansu!

(w opisie filmu znajdziecie również parę słów o tym, czym jest FRESH BLOOD)

TPS to kurwa

Wypierdalaj źle spaprany śmieciu. Chuj to kogo obchodzi, jedź do Rosji z matką i niech cała drużyna gołębi was gnębi. Będą was gwałcić mikrofonami kurwo, tak mocno aż zdechniesz.

Popularne