Sprawdź nas też tutaj

teledysk

PlanBe i Tymek prezentują „Czarne bluzy”

Trochę smutku w imprezowym wydaniu.

Opublikowany

 

„Czarne bluzy” to drugi singiel po „VHS” zapowiadający nowy album PlanBe. Za produkcje kawałka odpowiada NoTime, a gościnnie udzielił się Tymek. – Trochę smutku w imprezowym wydaniu. – komentuje Plan.

 
9 komentarzy

9
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Delma

Bialy Tunel, Czarne Bluzy, Czerwony Dywan czy Teczowy miuzik box zagadka rozwiazana…..polska scena Hip Hop/rap jest sponsorowana przez LGBT!

żENADA

W ODBYCIE DONIC ZAPOWIEDZIAŁ ŻE POZWIE TRANSA NA 100,000PLN ZA UPUBLICZNIENIE WIADOMOŚCI O TYM ŻE LUBI DOSTAWAĆ KUTASEM PO PYSKU, CZY KTOŚ SŁYSZAŁ O TYM POZWIE CZY TO BYŁA JEDNAK PRAWDA ?

Oyche Doniz

Właśnie jestem na terapii u Rafała. Właśnie trzaska mnie po twarzy pytą. Następnie da mi klapsa w dupsko i będę najszczęśliwszy na świecie. Żadnego pozwu nie było i nie będzie.

Gardzewami

Jprdl wy kurwa jesteście tak zjebani że filozofom się nie śniło. Doni dobrze pomyślał z tym pozwem, a ten rafalal czy chuj wie co to jest to już downo w pierdlu powinien siedzieć. Gardzę wami.

IG667

Dobrze pomyślał?? Po prostu próbował ratować resztki godności, szkoda tylko że na gadaniu się skończyło 😀

Odb

Punkt G i Tyłek prezentują czarne dziury

DJ FLAKK

Wczoraj miałem najgorszy dzień w szkole. Spóźniłem się na lekcje wchodzę do klasy, siadam z ziomkiem (wiadomo kim, pozdro). Wszyscy szepczą za moimi plecami. Moja dziewczyna się czerwieni, nie patrzy na mnie. Kumpel mnie szturcha i pokazuje mi telefon.
Wstyd. Stronka roksa.pl Widzę tam profil jakiegoś milfa, kumpel się odsuwa na bezpieczną odległość ale przybliża mi ekran i rozszerza palcami zdjęcie.
Tam moja stara! Na przerwie ten sam ziom z ławki skrzyknął kumpli i mi wpierdolili 🙁 Krzyczał:’Wszystko na mój koszt!’ Nie wiem co to znaczyło..

Nocowałem u brata… wstyd. Tak było, nie kłamie….

Znawca_Fussballu

Plan B? To jest ten Pro8l3m? „W domach z betonu” im wyszłu, popłakałem się, ale patrząc na załączone zdjęcie w tym „artykule”, chyba się chłopaki pogubili.

Kalif

Co to ma wspólnego z rapem?

Popularne