Sprawdź nas też tutaj

teledysk

PlanBe i zwyciężczyni TOP Model w „Drama Queen”

Klubowy banger.

Opublikowany

 

fot. Michał Rabiega

PlanBe to ksywka, której nikomu nie trzeba przedstawiać. Chyba wszyscy pamiętamy takie hity jak jak „Cola”, czy „Hollywood$”, które sprawiły że Planek stał się jednym z najbardziej popularnych raperów swojego pokolenia. Ostatni czas to dla Planka okres kreatywnych eksperymentów, które w 2022 roku zaowocowały ciepło przyjętym albumem „Flamingo” stworzonym przy współudziale Sir Micha. Po tak słonecznej i funkowej płycie, PlanBe przygotował na 2023 rok coś specjalnego i postanowił nawiązać do brzmienia, dzięki któremu lata temu znalazł się na ustach całej polskiej rap sceny.

PlanBe „Drama Queen”

„Drama Queen” to bezkompromisowy klubowy benger, który z pewnością usłyszycie na pętli w niejednej radiostacji. Nowoczesne brzmienie radiowego slap housu podkreślone jest melodycznym wokalem Planka i dynamiczną nawijką na zwrotkach. Słuchając Planka w takim wydaniu absolutnie nie ma się wątpliwości, dlaczego to on był jednym z prekursorów klubowych brzmień w polskim rapie. Co zaskakujące utwór produkowany był przez Sir Micha, który udowadnia, że również doskonale czuje się w klubowych klimatach.

Zwyciężczyni Top Model w klipie rapera

Smaczku nowemu singlowi Planka bez wątpienia dodaje klip, w którym w roli tytułowej Drama Queen występuje Klaudia Nieścior, czyli zwyciężczyni ostatniej edycji Top Model. Klaudia, która podbiła serca widzów popularnego show swoją bezpośredniością i zadziornym charakterem, pokazuje że ma nie tylko talent do modelingu, ale również do aktorstwa.Mówi się, że nie ma przepisu na hit i nigdy nie wiadomo, czy dany numer stanie się przebojem. Jednak mamy wrażenie, że „Drama Queen” to murowany kandydat do klubowego viralu na 2023. House w wydaniu PlanaBe + klimatyczny klip z Klaudią Nieścior w odważnej roli? Czego chcieć więcej na Walentynki?

 


2 komentarze
2 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Odb
1 miesiąc temu

PunktGie i zwyciężczyni TRANS Model w „Drag Queen”

Nowy Glamrap Jest Do Bani
1 miesiąc temu

Ostatnio to Ser Micz

Popularne