Sprawdź nas też tutaj

News

PlanBe przeszedł z QueQuality do nowej wytwórni

Pierwszy singiel ze wspólnej płyty z Sir Michem.

Opublikowany

 

fot. @dscll

Tajemnicze wpisy w social media, tysiące polubień pod postami, setki komentarzy i strona odliczająca do 7 października – wszystko to można było zaobserwować w ostatnich dniach wokół PlanaBe. Dzisiaj o 13:00 odliczanie zostało zakończone i światło dzienne ujrzał singiel „Marsjanin”, utwór pojawił się równocześnie na YouTube oraz w serwisach streamingowych.


Przymiotnik ‘nowy’ przy tej okazji pojawi się wielokrotnie, ponieważ poza nowym singlem mamy do czynienia z rozpoczęciem nowego rozdziału w karierze artysty – PlanBe dołącza do nowej wytwórni i od tej pory związany jest z Warner Music Poland. Nowa jest także forma pracy nad albumem, cały zbliżający się krążek wyprodukował Sir Mich – znany i ceniony producent oraz multiinstumentalista.

Współpraca między tymi dwoma artystami zaowocowała projektem różnorodnym, a zarazem spójnym. „Marsjanin” to dopiero pierwsza odsłona tego co PlanBe przygotował dla słuchaczy, pierwsza za to wzbudzająca apetyt na dalsze single. Utwór zobrazowany jest klipem na podstawie scenariusza przygotowanego przez samego PlanaBe, reżyserią i montażem zajął się Michał Palikot – efekty zobaczyć można na oficjalnym kanale artysty w serwisie YouTube. 
9 komentarzy
9 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Mam zakola jak TPS
1 rok temu

MEGA ŁACZYSKO

da koks cockta
1 rok temu

Sernik robi najbardziej zjebane bity, wszystko plaskie i plastikowe, powtarza te same snare’y na roznych produkcjach, wrzuca podobne drumy, jedynie zmienia ratio jebany nawet w tle nie dodaje jakichs smaczkow, wszystko na jedno kopyto a gruby impotent wam wmowil ze on jest zdolny hahahaha jak ktos sie zna na produkcji od razu slyszy z jaką amatorką mamy do czynienia

Sztywny penis rafalali
1 rok temu

Chyba zbliża się zmierzch flaka skoro stracił wyłączność na typa dzięki któremu w ostatniej dekadzie nagrał 2 znośne płyty i któremu jedynemu chciało się składać w całość jego wysrywy

YO..
1 rok temu

Jak robił z Tede to robił dla innych przecież , wokalistów i wokalistek

JeffOne to marka
1 rok temu

Avi x Louis Villan | kukon x favst/gibbs – halo Fangor

YO..
1 rok temu

01:04 29

nowej wytwórni
Pierwszy singiel ze wspólnej płyty z Sir Michem.

Opublikowany 12 godzin temu 7 października 2021Przez Redakcja

Borygo Donaszacz
1 rok temu

AnalGie, płaczliwy śmieć.

JEEE ANTONI KISSMAN
1 rok temu

GDZIE KURWISZCZE MOKOTOWSKIE Z WYSTAJĄCO Z DUPY DIODĄ MIGOMATU ZE SWOJIMI PRZYDUPADAMI? NO GDZIE KURWY JESTEŚTA?

Popularne