Sprawdź nas też tutaj

teledysk

PlanBe zabiera słuchaczy na pierwszy skrawek swojej planety

Reprezentant QueQuality zapowiada nową płytę.

Opublikowany

 

fot. materiały prasowe

Na kanale QueQuality ukazał się dzisiaj nowy singiel PlanBe „VHS”. Zwiastuje on nową płytę rapera o nieznanym jeszcze tytule. Krążka powinniśmy się spodziewać w 2020 roku.

Oto pierwszy skrawek mojej planety, czyli świata, w którym zawsze można cofnąć się myślami do najpiękniejszych chwil w życiu. Świata, który sam wykreowałem w swojej głowie i mam nadzieje, że dzięki muzyce uda mi się Was do niego wpuścić i pozwolić spojrzeć Wam na wszystko moimi oczami. Ten album to najważniejsze dzieło mojego życia. – Tak Planek mówi o swoim nadchodzącym albumie, czyli zbiorze utworów inspirowanych wspomnieniami i dziecięcymi marzeniami, wzlotami i upadkami, ale i niekończącą się wiarą w siebie.

Sam twórca przyznaje, że to jego pierwszy projekt w życiu, w którym postawił na spójność muzyczną całości materiału. To zdecydowanie jego najbardziej dojrzały projekt, a wolność formy artystycznej jaka została na nim przyjęta, na pewno jeszcze niejednokrotnie Was zaskoczy. Witamy na Planet Planek.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Oto pierwszy skrawek mojej planety, czyli świata w którym zawsze można cofnąć się myślami do najpiękniejszych chwil w życiu. Świata, który sam wykreowałem w swojej głowie i mam nadzieje, że dzięki muzyce uda mi się was do niego wpuścić i pozwolić spojrzeć wam na wszystko moimi oczami. Ten album to najważniejsze dzieło mojego życia. Najważniejsze, bo pozwoliło mi znowu poczuć się jakby mój sen miał dopiero się spełnić, a przecież żyje tym snem już od kilku lat. Z upływem czasu człowiek przestaje doceniać niektóre rzeczy, stają się codziennością, a to wlasnie o takiej codzienności marzyłem kiedy pierwszy raz stanąłem przed mikrofonem. Właśnie o takim życiu. Dziękuję muzyce, że dała mi to wszystko, a teraz jeszcze pozwoliła mi na nowo to docenić i cieszyć się tym jak małe dziecko. Bez muzyki nie ma mnie. Mam nadzieje, że razem ze mną wyruszycie w tą podróż i usłyszycie to wszystko co chce wam powiedzieć, a chcę powiedzieć naprawdę wiele. Podróż na PLANET PLANEK właśnie się rozpoczęła – wsiadasz??? VHS już na youtubie, link w bio, puszczać to gdzie się da i wysyłać mi z tego relacje!!!! ❤️ Zdjęcia : @filis #planbe #quequality #samspontan

Post udostępniony przez @ planbetl

 
24 komentarze
24 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Gardzioł
1 rok temu

Wziąłeś siekierę do rączki i myślisz, że jesteś groźny? Haha, zamiast siekiery powinieneś trzymać dildosa na osiem baterii R20.

Odb
1 rok temu
Reply to  Gardzioł

PunktGie zabiera słuchaczy na pierwszy skrawek swojej pały

ProofesorNauk
1 rok temu

I po chuj mu ta siekiera? Przecież te pedały od 2000 w górę nie potrafią posługiwać się „tak skomplikowanymi” narzędziami. W grze komputerowej to i owszem, bez problemu rozpłata komuś siekrą czaszkę, nawet rzuci nią tak żeby się wbiła w cel. Ale w rzeczywistości? 100% już sobie w nogę debil zajebał.

WnukTedego
1 rok temu
Reply to  ProofesorNauk

Ten moment że zgadzasz się z profesorem. Chuj wie co to za łak. Dobra robimy sondę: Kto według was bardziej promuje nowoszkolny pedalski rap: Wytwórnia Quebo SB mafia czy Biuro ochrony rozjebanców?

Pykipyk
1 rok temu
Reply to  WnukTedego

Nie zapominaj o cwelwagonie z zabsonem królem pedalskiego rapu. Nawet belmondo przy nim jest mniej autentycznym ( w byciu pedalem) niż on.

Idzjuz
1 rok temu
Reply to  ProofesorNauk

Planek jest 96′

Ekipa Ciepłej Strefy
1 rok temu

Rafalala zabiera raperów do swojej wanny.

Belmondo
1 rok temu

Ładny chłopczyk z ciebie jest.

WnukTedego
1 rok temu
Reply to  Belmondo

Weź się już od niego odpierdol. Co Cię to obchodzi co robi, z kim i kiedy. Tobie nikt do łóżka nie zagląda. Tylko konia walisz chamie.

Belmondo
1 rok temu
Reply to  WnukTedego

Oj, troszkę za bardzo zapędziłeś się w swoich fantazjach. Ja tylko napisałem, że ładny chłopczyk z niego, a tobie do głowy od razu przyszły jakieś nieczyste zachowania.

WnukTedego
1 rok temu
Reply to  Belmondo

To nie ja . Ktoś się podszywa pewnie profesor

ProofesorNauk
1 rok temu
Reply to  WnukTedego

Nie mam co robić tylko się podszywać pod jakiegoś bezbeka. Noo bez kitu..

Dr Odbytienko
1 rok temu
Reply to  ProofesorNauk

ProofesorNauk ty mała kurewsko opierdolisz mi kindybala gimbusie z rozjebanym anusem?

ProofesorNauk
1 rok temu
Reply to  Dr Odbytienko

A za ile?

Dr Odbytienko
1 rok temu
Reply to  ProofesorNauk

Zaraz.

Dr Odbytienko
1 rok temu

PlanBI gwalci uszy swoich słuchaczy i lize stopy Rafalali Reprezentant CwelQuality zapowiada nową orgie.

ProofesorNauk
1 rok temu

Pedałek ucina dla słuchaczy pierwszy kawałek swojego napleta.

magik był wackiem
1 rok temu

kto to jest?

PSIKUTA
1 rok temu

Ojej. Vhs jakie to modne teraz

Będę sobie śpiewał

Vałhaeeeeesss vałhaeeees
On dał mi życie

Vałhaeeees

Pykipyk
1 rok temu

OMG!!! Z ta siekierą wygląda jak prawdziwy gangster. Robi pewnie grube ruchy u rafallali pod kołdrą. To się nazywa gangsta rap! Pozdro dla niekumatych

BabciaTedego
1 rok temu

AnalB zabiera słuchaczy na pierwszy skrawek swojej wanny

Wojtas
1 rok temu

Te chujstwo to nie rap jebac planbewsrake

SYN TEDEGO
1 rok temu

Ten łak niech się najpierw z plagiatu wytłumaczy.

SYN TEDEGO
1 rok temu
Reply to  SYN TEDEGO

Popularne