Sprawdź nas też tutaj

Opublikowany

 

Płatek to nowy członek ekipy PNG założonej z inicjatywy Holaka i Jordaha. Obecnie artysta przygotowuje się do premiery swojego drugiego albumu zatytułowanego „Lura”, a „Psy” to pierwszy singiel zapowiadający wydawnictwo.

Teledysk powstał we współpracy ze znanym fotografem Tomem Chadzińskim a za miks i mastering całego albumu odpowiedzialny jest Jordah (Małe Miasta, Flaszki i Szlugi). Album ukaże się w pierwszej połowie 2019 roku w barwach ekipy PNG.

„Lura” to określenie, używane w kontekście niesmacznej kawy, które w tym przypadku odzwierciedla słodko-gorzką tematykę utworów. Album utrzymany jest w punkowo-elektronicznym klimacie, brzmieniowo inspirowanym przedstawicielami sceny elektronicznej (Gesaffelstein, Justice) jak i drapieżności klasyków rocka (Black Sabbath, Ramones, Interpol). Na albumie gościnnie pojawią się Ptakova oraz Rau Performance, który gościł ostatnio Płatka w swojej RAUdycji w Czwórka Polskie Radio.

1 komentarz
1 Komentarz
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
ProfesorNauk
3 lat temu

Płatek…Już samo to nie pozwala go traktować poważnie. Nie wspomnę już o miniaturce tego wideło. Co to kurwa za plaga dzisiaj? Najpierw post o zastrzelonym homosiu a teraz promowanie jakiegoś ciepłego fikołajtka. Cydży się ucieszy ale mnie to brzydzi. Tfu! A i jeszcze jedno! Pierwszy! Znowu..Ehh

Popularne