Sprawdź nas też tutaj

News

Platynową płytę Białasa wylicytował były zawodnik SBM Labelu

Krążek kosztował ponad 10 tysięcy złotych.

Opublikowany

 

Białas
Białas

Na początku roku Białas przekazał owoc swojego największego sukcesu – platynową płytę za album „H8M4” na tegoroczną edycję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dzisiaj dowiedzieliśmy się kto wygrał licytację. Jest to były reprezentant wytwórni Białasa.

Avi nowym właścicielem płyty Białasa

Największy dorobek w karierze Białasa trafił do Aviego. To raper, który wspólnie z Louisem Villainem opuścili w lutym 2018 roku szeregi SBM Labelu w związku z zamieszaniem związanym z konfliktem z TPS-em. Przypomnijmy, że Avi i Louis zdecydowali się wesprzeć swoją wytwórnię w konflikcie z TPS-em nagrywając diss na radomskiego rapera. Chwilę później doszli jednak z nim do porozumienia i usunęli swój kawałek mimo, że konflikt całej wytwórni z raperem wciąż trwał. – Mimo, że nie jesteśmy w stanie zrozumieć decyzji o usunięciu dissu, która sprowadziła na nas potężny shitstorm i naraziła nas na olbrzymie straty wizerunkowe, potrafiliśmy ją uszanować, tak samo jak rozejść się w pokoju – informowała wtedy wytwórnia.

Nie wiemy jakie obecnie relacje są między Avim a SBM Labelem, wiemy natomiast, że to on jest nowym właścicielem platynowej płyty Białasa. – Platynowa płyta „H8M4” ze specjalną dedykacją trafiła w moje ręce. 10100 złotych zostało przelane w szczytnym celu na konto WOŚP – poinformował dzisiaj raper.

 
12 komentarzy

12
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
lol

Nie mógł się pogodzić z tym, że nie będzie już ciągnął laski Rolnikowi to wylicytował jego płytę za 10k, , żeby jakaś część Rolnika z nim została? Kurwa, co za pojebana akcja

Naśladowca Odb

Platynowy zawodnik wylicytowania białasował płytę byłego SBM Labelu

tdf
Odb

Były Białas platynowym licytującym zawodnikiem SMB płyty label

Louis Villain

Jutro na naszym kanale wleci filmik „płyta walona na sukę” w wykonaniu Aviego. Czekajcie, będzie grubo!

Imię

Mam nadzieję, że ją kupił tylko po to aby na nią nasrać i upokorzyć białasa

Avi

Licytowałem płytę była droga jak skurwynsyn

Białas

AVI dogadajmy sie

McGnach

Co za idioci i pizdy w necie tutaj upośledzenii

ProfesorNauk

Pierwszy! Serio już nie będę..Żegnajcie!

McGnach

Że fani bialasa dzieci nie wykupili co sapali do kafara że niby co zniszczył a prawda jest taka że Kafar ratuje tą muzykę w za SB Maffije się wstydzę ogromnie wstyd dla rapu

GRUBYY

Avi Ty obsrana parówo

Popularne