Sprawdź nas też tutaj

News

Płomień 81 i Rasmentalism na żywo na Ballantine’s True Music Stage

Zupełnie nowy kierunek dla koncertów online.

Opublikowany

 

Rusza nowa odsłona znanego na całym świecie autorskiego projektu True Music. Tym razem, by wspierać artystów, którzy z uwagi na pandemię nie mogli spotkać się ze swoimi fanami i zaprezentować swoich najnowszych płyt, odbędą się wyjątkowe koncerty online. Dzięki temu już niedługo na Ballantine’s True Music Stage pojawią się z premierowym materiałem na żywo Płomień 81 i Rasmentalism.

Nowa odsłona projektu True Music to kolejna odpowiedź na potrzeby fanów muzyki w czasach pandemii. Po stworzonym razem z Boiler Room cyklu „Streaming from Isolation”, gdzie łączono fanów i artystów podczas „domowych” spotkań na żywo z elektronicznymi brzmieniami, przyszedł czas na nową akcję. Teraz Ballantine’s wraca do miłośników hip hopu z zaproszeniem na darmowe, otwarte dla wszystkich koncerty online – z pełnym, profesjonalnym nagłośnieniem, oświetleniem, scenografią i efektami. Co więcej, zostanie uruchomiony specjalny chat dla uczestników koncertu, by mogli poczuć klimat wspólnej imprezy i razem przeżywać to muzyczne wydarzenie. Ballantine‘s True Music Stage to zupełnie nowy kierunek dla koncertów online.

Do projektu zaproszono artystów, dla których liczy się pasja i odwaga przekraczania artystycznych barier. Ich albumy zmieniły polską rzeczywistość muzyczną, a teraz premierowe występy wyznaczą zupełnie nową jakość wirtualnych koncertów. Zarówno dla ekip Płomień 81 jak i Rasmentalism będzie to pierwsza okazja, by na żywo zaprezentować materiał z ich najnowszych albumów.

Koncert duetu Płomień 81 odbędzie się już 17 czerwca o 20:00. Tego dnia Pezet i Onar po raz pierwszy zagrają przed publicznością kawałki z płyty „Szkoła 81”, która ukazała się 20 marca – na chwilę przed wprowadzeniem ograniczeń związanych z COVID-19.

Na koncert premierowy Rasmentalism fani nie będę musieli czekać tak długo. Odbędzie się on już 1 lipca, nie całe 2 tygodnie po planowanej na 19 czerwca premierze albumu „Geniusz”.

Oba wydarzenia transmitowane będą na oficjalnym fanpage’u Ballantine’s

 
9 komentarzy
9 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
INSTYTUT JEBANlA RAPU Z PRZEKAZEM(@instytut-jebanla-rapu-z-przekazem)
1 rok temu

SPRZEDALI SIĘ ŁAKI JEBANE

-=x=-
1 rok temu

Łaka maka fą… Fristajło! 🙂 Bomfank emcis nuta z dzieciństwa.

Omege Wkwali
1 rok temu

Polski rap to jest kurwa zespół fasolki i domowe przedszkole w jednym banda piszczących gimbusów na podjebanych bitach i patentach. Zero oryginalnosci…. Do tego te anglojezyczne nazwy dla podbicia prestiżu bo wiadomo ze Urban City yeah cool ale juz miejskie miasto brzmi chujowo cebulowo.

PEDE
1 rok temu

Gruby Dolar na tym zdjęciu wygląda jak kluska śląska. Typ na siłę próbuje odgrzewać stary kotlet P81, bo nie ma to jak jechać na starej legendzie a nuż znajdą się frajerzy co zapłacą. Weź już chłopie skończ i idź na ryby stary dziadu.

Działacz fifa bongo spliff
1 rok temu
Reply to  PEDE

Onar stary gorący pies wygiety w pałąk przychlast z chrypką

W tym klipie z paluchem z dupska i kałim jaką ma odjebaną stylówe, wyglada jak szoszon szasza

SŁAWOMIR CIĄGDRUTA
1 rok temu

WRAŻLIWI CHŁOPCY 81
BEKA W CHUJ HAHAHAHAHAHHAHAHA

Odb
1 rok temu

Promień 69 i Rascweltalism na żywo na Bathtub’s True Anal Stage

Johny
1 rok temu
Anal Test
1 rok temu

Szukaj mnie na chmurze
albo w jakiejs kiepskiej dziurze

Popularne