Sprawdź nas też tutaj

Premiery Płyt

Płomień 81 „Szkoła 81”

Pezet i Onar wracają ze wspólną płytą po 14 latach.

Opublikowany

 

płomień 81 szkoła 81 okładka

Data premiery: 20.03.2020

Płomień 81 wraca z albumem po 14 latach od wydania płyty „Historie z sąsiedztwa”. Nowe wydawnictwo to kilkanaście premierowych kompozycji, do części których zwrotki i refreny dograli weterani sceny jak i przedstawiciele nowej szkoły rapu.

Tytuł płyty oddaje to, co chcieliśmy zrobić. Mamy swoje lata i staż na scenie, ale nie chcieliśmy robić oldschoolowej płyty. Z drugiej strony mamy 2019, ale nic na siłę, nic wbrew sobie i nic dlatego, że tak teraz brzmi newschool. Chcieliśmy zrobić naszą szkołę, taką, w której dobrze się czujemy, taką, którą się jaramy – Szkołę 81. – mówi Onar.

Singiel „Popiół” jest najlepszym przykładem, jak można łączyć stare pokolenie z nowym, nie tracąc przy tym niczyjego charakteru. Tak jak przy singlu, tak i przy całej płycie „Szkoła 81”, nie potrzebne są podziały, w które nie wchodzimy. – dodaje.Płomień 81 to zespół założony przez Pezeta i Onara na warszawskim Ursynowie. Grupa wydała trzy albumy. W tym roku zespół obchodzi 20-lecie działalności artystycznej. Z tej okazji ukazał się utwór „Maradona”.

Preorder

Tylko w preorderze na dostępna będzie specjalna edycja albumu zawierającą drugą płytę z nowymi interpretacjami oraz remixami kultowego utworu grupy pt. „Powiedz na osiedlu” oraz zapalniczką typu clipper. Na stronie Preorder.pl płyta kosztuje 49,99 zł.Tracklista

TBA

Utwory

  1. Płomień 81 ft. Kabe – „Popiół”

Artykuły

  1. Onar mówi o nowej płycie Płomienia 81
  2. Pezet wyda dwie płyty: Solówkę i Płomień81 z Onarem

Popularne