Sprawdź nas też tutaj

News

Płomień 81 na festiwalu Peji

HIP HOP FEVER 2 odbędzie się w najbliższą sobotę.

Opublikowany

 

Do grona artystów występujących w ramach HIP HOP FEVER 2, czyli wielkoformatowego koncertu czołowych polskich raperów, dołączył dziś Płomień 81, co na swoim Facebookowym profilu ogłosił dziś Peja. Raper zaprosił grupę na swoją urodzinową imprezę i premierowy koncert nowej płyty G.O.A.T.

Podczas występu na HIP HOP FEVER 2, Płomień 81 będzie także celebrował 20. lecie swojej działalności. Warto przypomnieć, że po raz ostatni grupa wystąpiła w Poznaniu 10 lat temu. Dłuższa nieobecność formacji na scenie została ostatnio przerwana przez breakdance’ową imprezę Warsaw Challenge, a zapowiadający nowy album singiel Maradona, w niecałe 2 tyg. zebrał już ponad milion wyświetleń. Utwór ten zapowiada pierwszy od 14 lat album zespołu, który ukaże się wkrótce.

Swoją karierę reaktywuje również Pezet, jeden z członków Płomienia 81. Dwa miesiące temu wypuścił pierwszy singiel z Muzyki Współczesnej, kawałek Obrazy Pollocka. Pojawił się też u boku Taco Hemingwaya, jako gość na jego nowej płycie. HIP HOP FEVER 2 będzie doskonałą okazją, aby usłyszeć go na żywo wraz z Onarem!

HIP HOP FEVER 2 to impreza, w ramach której już 21.09.2019, w poznańskiej Arenie będzie można usłyszeć i zobaczyć na żywo wielu znakomitych wykonawców polskiej sceny rapowej, którzy wystąpią tam z okazji 43 urodzin Rycha Peji.

Podczas koncertu będzie miała miejsce również ceremonia wręczenia Złotej Płyty za album Peji pt. 25_godzin. Dlatego też swój udział w festiwalu zapowiedziało wielu artystów, którzy gościnnie udzielili się w poprzednim wydawnictwie rapera.

Poza Peją, który wystąpi wraz RPS BAND oraz Płomieniem 81, na poznańskiej scenie pojawią się:
HEMP GRU, LUKASYNO, PIH, YOUNG IGI, KAZ BAŁAGANE, PATOKALIPSA, AZYL, BLOKKMONSTA, JONGMEN, LOGO DZIELNICY, KACZOR BRS, RESPO & UPOJENI, GANDZIOR, DVJ. RINK, KOBRA, LASIO COMPANIJA, BANDURA X HELLFIELD, DJ. DANEK.

HIP HOP FEVER 2 to także czas premiery kolejnego albumu Rycha – G.O.A.T.

Bilety dostępne na ticketos.pl, eBilet.pl, Goingapp.pl, w poznańśkim Vertshopie oraz w salonach Empik i na empikbilety. ​​​

 
16 komentarzy

16
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Wiepsz

Zaproś jeszcze wiepsza, niech zrobi na tej imprezie premiere płyty z dissami na ciebie

Kopernik

O nowe konto ProfesooraNauk.
Fajne podoba mi.sie

ProfesoorNauk

Mi też dlatego je wymyśliłem.

Odb

Peja 81 na płomienny festynie

Eloelo yoyo

21 to nie najbliższa sobota

VenoM

kiedy kurwisz że zerwałeś z ytbowymi rapenami a zaprosileś igiego XDDDD
hipokryzja SLU ciąg dalszy XDDD

ja jebe

ten pezet to jebany no skill

„jestem jak” , „robimy to jak”, „jak”, „jak”, „jak”, „jestem jak” , „robimy to jak”, „jak”, „jak”, „jak”, „jestem jak” , „robimy to jak”, „jak”, „jak”, „jak”, „jestem jak” , „robimy to jak”, „jak”, „jak”, „jak”, „jestem jak” , „robimy to jak”, „jak”, „jak”, „jak”, „jestem jak” , „robimy to jak”, „jak”, „jak”, „jak”, „jestem jak” , „robimy to jak”, „jak”, „jak”, „jak”, „jestem jak” , „robimy to jak”, „jak”, „jak”, „jak”, „jestem jak” , „robimy to jak”, „jak”, „jak”, „jak”, „jestem jak” , „robimy to jak”, „jak”, „jak”, „jak”, „jestem jak” , „robimy to jak”, „jak”, „jak”, „jak”, „jestem jak” , „robimy to jak”, „jak”, „jak”, „jak”, „jestem jak” , „robimy to jak”, „jak”, „jak”, „jak”,

Jarosław Zbawiciel

Ale chyba Rysiu wam zapłaci, co? Czy standardowo, jak reszta wykonawców dla „ideii”?

rychupejasurówka

Pezet dlaczego to robisz?

Kopernik

Tylko dla Jongmena i Gandziora warto iść na tą imprezę reszta jakieś łaki i nołnejmy.

WnukTedego

Patokalipsa nołnejmy kurwa co za osioł , Eripe &Penx wciągają Polską scenę nosem jak Jongmen koks a ten tu pierdoli kocopoły . Dajcie mu bana na oddychanie

NorbertGierczak

Penx nie jest w pato ośle jebany

menel

patokalipsa to banda całkowicie nieistotnych żuli

Konrad

PIH no name? ile ty masz lat!?

Kopernik

Widać że trochę się znacie na żartach panowie o ironii nie wspominając. Tak czy siak wkurwiliscie się że nazwałem ich nolnejmami a o łaków już nie dobrze wiedzieć że przynajmniej tyle wiecie.
Elo kochać Tedego.

Leo

Wszyscy których wymieniliście to leszcze

Popularne